Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Drugie expose Tuska. Oto komentarze po wystąpieniach ministrów

Drugie expose Tuska. Oto komentarze po wystąpieniach ministrów

Wyświetlaj:
El Monstro / 83.27.146.* / 2012-10-22 00:24
Możliwe że obecny rząd w obliczu spadających sondaży chciałby żebyśmy myśleli że pracuje nad wymienionymi "propozycjami". Prace osiągną apogeum swego zaawansowania w okolicach końca kadencji i będzie potrzebna kolejna by je zrealizować ;)
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:00 / Tysiącznik na forum
Trzeba będzie POstawić zegar odliczający czas kiedy POżegnamy się z tym panem....
Mam nadzieję że do POłowy przyszłego roku już nie będziemy oglądać tych Amberwygłupów ordynowanych nam przez PRowców tego śmiesznego człowieka....

Człowiek uzależniony od PRu.....Obiecał 800 mld PLN:):):)....Obiecał że POwstrzyma kryzys:):):)...Jak każdy wie że już dawno jest.....
Pyclik / 2012-10-21 23:27 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
dgr / 195.245.224.* / 2012-10-21 19:55
Ja bym się wstydził tak błaźnić po 5 latach żałosnych rządów ,a oni mają czelność coś jeszcze obiecywać ,Żenada
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:19 / Tysiącznik na forum
Ostatnim stadium błaznowania jest obiecywanie wszystkim wszystkiego.....Ten człowiek chory na PR i władzę tak POstępuje......A to już jest niebezpieczne.....
Qwerty321 / 83.20.49.* / 2012-10-21 20:04
Kto wie, może to jest kwestia życia i śmierci. Pamiętaj że seryjny samobójca grasuje.
Clean mr magister, clean faster! / 94.154.103.* / 2012-10-21 15:39
Szczyt bamberstwa? Zagłosować na PO i wyjechać z braku perspektyw z kraju do UK na zmywak. Hahaha!
gREHTRHRT / 87.205.229.* / 2012-10-21 16:05
Dla mnie szczytem smiesznosci jest ukonczenie studiow zaocznych za flaszki z zarzadzania a potem obnoszenie sie ze sdobytym tytulem magistra oraz oczywiscie glosowaniem na PO bo przeciez jest sie elita:)))))
I to sa wlasnie wyksztalciuchy:))))
Qwerty321 / 83.20.49.* / 2012-10-21 20:02
Chyba jakiś student "studiow zaocznych za flaszki" cię zaminusował :)
USA_ou / 94.154.103.* / 2012-10-21 15:35
Czy poza woźnicami węgla, ludźmi kochającymi promocje w "Biednejrączce" i sprzątaczkami ktoś jeszcze się nabiera na gadanie tego pana?

"Nikt Wam nie da tyle ile ja Wam obiecam!" hehehe.
MACIEJAXXX / 2012-10-21 15:31
A Rudy Pinokio zapomnial dodac ze : Wy powinniscie miec na chleb, a my na cos do chleba !!! i juz Poparcie skoczylo..troche kielbasy ktora zobaczycie w TV uznacie ze lada dzien do was sama zapuka zeby wprosic sie na kanapke i juz prawie bedziecie mogli ugyzc a ona zniknie..i bedzie to wina PIS-u hehe.. Dalej Wierzcie tym Popaprancom i siedzcie na panstwowych posadkach..Kryzys to oni maja w glowach i was strasza..zebyscie pracowali jak woly za 1.5 tysia na reke i zebyscie jeszcze sie zapozyczyli w banku zeby zawiazac koniec z koncem...Podobno niewolnictwo sie skonczyloa za miske ryzu mozna miec od groma ludzi..zenada.. Uwolnijcie polske od skorumpowanych lap.. zagoncie urzedasow do lopaty.. tam ich miejsce bo oni jedynie przeszkadzaja.. ktos moze napisze ze skomle.. mnie ten system nie dotyka i mam na niego wywalone poza granicami ale zal mi tych naprawde biednych ludzi ktorym TV mozi ze w grecji jest kryzys heheh no pewnie ze jest tylko oni nie potrafia zrozumiec dlaczego ze srednia wyplata 2200 euro maja teraz zarabiac mniej i pracowac w sobote.. W Polsce nawet Kryzys sie nie Udal
serek walki / 85.237.164.* / 2012-10-21 14:43
Jesteśmy dumni ze mamy takiego premiera , dziękujemy jest taki wyrozumiały ostatnio tez tych panów co na stadion wybiegli tez wspierał dziękujemy .Mmamy stadiony gaz lupkowy jako jedyni omineliśmy kryzys na plusie i znowu tego cudu dokonamy .
Qwerty321 / 83.20.49.* / 2012-10-21 20:00
Prowokacja?
A inflacje w ten "plus" wliczyłeś? Gaz łupkowy jest wydobywany? Kto ma koncesje i jakie jest ratio zysków dla narodu i państwa?
JanuszPOlikot / 2012-10-21 14:42 / Tysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
tesa1959 / 2012-10-21 14:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dyzma ..

O czym to świadczy? O inteligencji?
JanuszPOlikot / 2012-10-21 14:56 / Tysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
tesa1959 / 2012-10-21 15:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Patron, a nie premier :))). Znów nie rozumiesz tego o czym piszę. Chodziło mi o to, że inteligentny człowiek nie ucieka się do przezwisk.
JanuszPOlikot / 2012-10-21 15:08 / Tysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
tesa1959 / 2012-10-21 15:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tesiu a skąd ty wiesz o co mi chodzi....Nazywając premiera Dyzmą.....

Nie rób ze mnie ograniczonej umysłowo osoby :D.

Zresztą to nie przezwisko tylko imię..

Imię, owszem, ale nie premiera.

POza tym wiesz jak jak piszę "Dyzma" to nie będę miał sprawy za zniesławienie...

Można by na tej podstawie wytoczyć taką sprawę, ale walka z pewnymi gremiami oznacza zmaterializowanie się powiedzenia: zaczep g... .
ert / 89.76.196.* / 2012-10-21 14:37
premier juz od dawna nie spelnia obietnic poza tymi kiedy mowi ze bedzie przykrecal srube.
tygh / 188.95.29.* / 2012-10-21 14:18
http://wpolityce.pl/artykuly/38934-polska-pod-rzadami-donalda-tuska-nie-jest-w-unii-drugiej-predkosci-lecz-trzeciej

Polska pod rządami Donalda Tuska nie jest w Unii drugiej prędkości, lecz trzeciej

Polska stanęła dziś przed wyborem formuły swojego dalszego członkostwa w Unii Europejskiej.

Ostatnie posiedzenie Rady Europejskiej, zakończone w piątek, oraz przyjęty na nim dokument tzw. Konkluzje Rady nie pozostawiają w tej mierze żadnych wątpliwości. Warto dokładnie dokument ten przeczytać, nawet jeśli pisany jest (a w zasadzie tłumaczony) bardzo koślawym językiem polskim, który razi składnią i nowomową:

www.consilium.europa.eu/uedocs/cms_data/docs/pressdata/PL/ec/133023.pdf

Kto przebrnie przez treść tego dokumentu to zrozumie, że zawiera on zgodę krajów członkowskich na nowe zjawiska w Unii Europejskiej, a szczególnie: na odgórną dyscyplinę w miejsce wzajemnego zaufania oraz na wyraźny podział na pięć "europejskich prędkości".

Pierwsza, to pełnoprawne kraje strefy euro, druga to kraje strefy euro na kroplówce tych pierwszych, trzecia to kraje poza strefą euro, ale powiązane z nią dobrowolnymi więzami (Pakt Fiskalny, nadzór bankowy, wsparcie finansowe na ratowanie euro), czwarta to kraje poza strefą euro, ale które patrzą na nią z przyjaznym dystansem i wreszcie piąta prędkość, z jednym uczestnikiem, to specyficzna postawa Wielkiej Brytanii, która łączy izolację i jednocześnie ostrą grę własnych interesów.

Najnowsze wpisy