Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Drugie expose Tuska. Rostowski tłumaczy skąd wziąć pieniądze

Drugie expose Tuska. Rostowski tłumaczy skąd wziąć pieniądze

Wyświetlaj:
xxxxxxxxl / 2.150.49.* / 2012-10-15 06:31
Hmm. Co z tego wynika Panie Roztowski dla zwykłego kowalskiego??? Czy...?
... Zarobki poszybują w górę, bezrobocie spadnie bo narazie to wyrównaliście wydatki co do UE co widać przy zakupach.
... Primo mamy najdroższe autostrady i stadiony a i tak Polski przedsiębiorca przy współpracy z wami bankrutuje.
Ja osobiście zaczynam się bać waszych inwestycji, choć może moje dzieci dożyją normalności. I mam nadzieje że w Polsce nie za granicą.
dgen / 2012-10-13 15:03 / Tysiącznik na forum
facet po licencjacie z ekonomii eksperymentuje na gospodarce ku uciesze PO-kemonów
brr555 / 92.40.52.* / 2012-10-13 14:22
"Kontynuowana ma być budowa terminalu gazowego w Świnoujściu, a także tysiąca kilometrów gazociągów i magazynów na gaz, których pojemność do 2014 roku ma zwiększyć się z 1,5 do 3 mld m sześc."

a nie lepiej połączyć Świnoujście jakimś mostem z wyspą Wolin, ale skoro wielka rura po dnie Bałtyku, już jest łącząca Rosję i Niemcy, proponowałbym oddać Świnoujście tym drugim za pewną sumę na łatanie dziur w budżecie, niech oni budują tam gazoporty, po co w ogóle inwestować w jakieś peryferie?
br555 / 92.40.52.* / 2012-10-13 14:15
tylko Pan R. nie liczy się z tym, że Unia w latach 2014-20, będzie szukała oszczędności, czemu miałaby topić pieniądze w jakiejś tam Polsce, skoro utrzymuje na kroplówce Grecję, może wkrótce Hiszpania, Italia i Portugalia, być w tej samej sytuacji. Brytyjczycy będą z całą zawziętością forsować projekt Europy dwóch, a nawet trzech prędkości, bo finansowanie biedniejszych nie leży w ich interesie. Jak mówi sam Pan R. lata 2013-14 mogą być dla Polski najtrudniejsze, a końca kryzysu jeszcze nie widać.. Może zostanie drukowanie pieniędzy, żeby pokryć deficyt i mieć na bieżące wydatki, bo państwa zachodu i USA drukują pieniądze na potęgę, żeby ożywiać gospodarkę i jakoś im to za bardzo nie wychodzi.
Ogólnie program PO przypomina mi powiedzenie - "zesrał się goły na rogu stodoły" - i co z tego ma wynikać, oprócz kupy smrodu?
miro1949 / 207.161.110.* / 2012-10-13 14:14
Zabrać kościołowi a kler do łopaty niech na siebie zapracuje to wtedy będą mieć szacunek dla bliżniego a nie tylko dla pieniędzy i majątku

Najnowsze wpisy