DSS

Money.pl / 2011-10-22 19:06
Komentarze do spółki: DSS.
Wyświetlaj:
Arti2011 / 89.231.192.* / 2011-10-28 09:39
Ja pomimo spadków dokupuje ostatnio tez mnie krytykowali na Midasie kov trakcji boryszewie itp a pozniej tylko patrzyli i zalowali ze nie kupowały i tu bedzie tak samo.Asa zostawiam na koniec takie ubezpieczenie trzeba zrobić
resc3 / 89.229.208.* / 2011-10-28 18:30
Ja też systematycznie dokupuje ale wydaje mi sie że ma jeszcze z czego spadac - skoro dziś tak słabo się znowu zachowywał.Może komus bardzo zależy na max. zbiciu kursu akcji by skupic większy pakiet.
resc3 / 89.229.208.* / 2011-10-27 17:56
Podzielam pogląd art2011 choć widze że akcjonariusze nie przyjeli najlepiej nowego prezesa przez co kurs akcji ciągle spada, ale spółka jest silna a obniżkę trzeba wykorzystać do zakupu akcji - bo kapitał spółki jest ogromny w porównaniu z innymi spółkami naszej giełdy a przyszłość nadal świetlana
Arti2011 / 89.231.192.* / 2011-10-28 09:42
Fundusz tu troszke namieszał ale wszytko w swoim czasie
Arti2011 / 89.231.186.* / 2011-10-27 13:02
Może nowy Prezes jeszcze lepiej zarządzać spółką nie ma podstaw żeby za dużo spadło bo kontrakty jakie były pozostają a dno powoli sie ubija może zmiana przyniesie wiele pozytywnego dla spółki bo co nowe (to złe ?) to czemu kupujecie nowe rzeczy ?
resc3 / 89.229.208.* / 2011-10-24 22:03
Niewiele wiem o ś.p. prezesie jestem inwestorem gieldowym ktory sporo zainwestował w DSS i jak na razie poniósł duże straty na tej spółce. Jednak w obecnej sytuacji nie zamierzam sprzedawac akcji ale zwiększe zaangażowanie bo wierze w tą spółkę i wierze że nowy prezes okaże się dobrym menaadzerem który poprowadzi DSS do sukcesów
epitafium / 178.42.172.* / 2011-10-22 19:06
19.10.2011 zmarł prezes DSS, Jan Łuczak - człowiek, który osierocił wielu wierzycieli :(. Ganiany przez komorników po całym kraju, na wszelki wypadek bez żadnego majątku (wszystko na mamusię). Zanany z tego, że "zawodowo" nie płacił. Nikomu nie płacił. Nie płacił i już. Bo po co? Za to żył za wielu i z wielu .... z ruską fantazją, z rozmachem! Żył jak król. Apartamencik najlepszy z możliwych, w najdroższym apartamentowcu Opera w Warszawie zajmował. Po calusieńkiej Europie - po hotelach 5-ci gwiazdkowych na weekendziki sobie śmigał. Samochody najlepsze objeżdżał. Wypasy dla siebie utrzymywał!

Pracownicy DSS jęczą, że wynagrodzeń nie było lub były z ogromnym opóźnieniem, że w bólach wyrywane. Bohater Łuczak w tym czasie cieszył się przydzieloną sobie comiesięczną pensyjką netto 200 tys PLN i skubał radośnie swoich akcjonariuszy bez opamiętania. Ale empatii dla pracowników nie wykazywał. Wyjaśniał problemy brakiem płynności i terminowych rozliczeń z kontrahentami biznesowymi (sic)!

Metra drogi szutrowej nie położył - ale stał się numerem jeden polskich autostrad. Kombinator od UMTS w przeszłości, mocno zakumplowany z politykami PIS, koleś Marcinkiewicza jeszcze z czasów afer spółek PFRONOWYCH, sponsor kampanii wyborczej posłów PIS, m.in Bielena - główna postać wielu artykułów niepiętnujących aferzystów WPROST, POLITYKI, NIE i wielu innych znanych tytułów polskiej prasy.

Żegnamy zatem dziś człowieka dla wielu ciekawego.....

Nich robi swoje dalej z czuciem i z sobie właściwą wytrawnością - ale niech robi to w nowym wymiarze i dalekiej od nas rzeczywistości. Niech Ci ziemia lekką będzie!
43 44 45 46 47 48
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy