Forum Polityka, aktualnościKraj

Dubieniecki: rozważam zawiadomienie o możliwości zamachu na prezydenta

Dubieniecki: rozważam zawiadomienie o możliwości zamachu na prezydenta

Wyświetlaj:
expectnomercy / 77.115.8.* / 2010-12-30 08:48
....ech ..zastanawiam sie gdzie leza granice ludzkiej przyzwoitosci wykorzystywania tragedii do wlasnych celow....rosnie nam nowy ziober ....dowody zamachu sa porazajace:)
EURO STUDENT / 2010-12-30 08:45
sprytnie to wymyślił Putin z Tuskiem... szkoda że nie ma dowodów na błąd pilotów... a film który ukazał się w internecie po katastrofie (Kola) to wyjasnia sprawe że facet uciekał bo bał sie że i on dostanie w czape... tak jak osoby które przeżyły upadek. Wszyscy Polacy którzy tam lecieli skończyli w błocie... a psy w Polsce się gryzą. Jak wiemy Śledztwa nie ma i nie było to było zacieranie dowodów. Komisja Międzynarodowa była jedynym mądrym rozwiązaniem ale Tusk zdradził ludzi i prawdę ... dziś wysyła synalka na wycieczki do Chin gdy Państwo upada na oczach wszystkich i jest git... co za TĘPY NARÓD POLSKI ... szkoda mi tych co chcą żyć normalnie i nie mają z mózgu zrobionej sieczki przez silne narzędzia medialnego zakłamania
zbyszek52 / 46.113.0.* / 2010-12-30 09:54
Co dla Ciebie znaczy normalne? To nie jest pojęcie uniwersalne. Już niewielu zostalo przywiązanych do teorii spisku. Ty i może jeszcze parę osób. Nie liczę pisowskiej czerezwyczajki która to robi za względów politycznych. Dla nich to jest gra smoleńską tragedią.
A co znaczy wyjazd dziennikarza na konferencję dotyczacą tematu którym się zajmuje a nie finansowaego z budzetu ze skladaniem wniosków o ulaskawienie bandziorów do wlasnego teścia. Wiesz o tym przecież, że Dubieniecki jest rekordzistą Polski w tej konkurencji. Zarobil na tym z 500 000zl. Dlaczego nie walczyleś tutaj z niedopuszczalną praktyką. Czy raczej czymś więcej niż praktyką. A może napiszesz, że to przypadek, że to on zlożyl tyle wniosków do Lecha?
deeee / 212.160.172.* / 2010-12-30 09:07
STUDENT , chyba przedszkolak, weź sobie Panie walnij samochodem przy prędkości ponad 250 km/h w ziemię, a co dopiero samolotem, który jest dla ziemi i drzew zwykłą papierową zabaweczką. Zgadnij co stanie się z twoim ciałem przy takim spotkaniu z mielonym żelastwem. No chyba żeś jest Pan supermanem albo przynajmniej batmanem...
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 00:31
To "weź sobie" "deeee...." i "palnij" artykulik na temat identycznego przypadku z takim samym samolotem pod Moskwą - wszyscy przeżyli, lądowanie nocą i we mgle...
Zgadnij, jakim cudem nie było "mielonego żelastwa" i "ich ciała przeżyły... ? - Wszyscy byli batmanami...?
Przedszkolak. Wpierw naucz się czytać... chyba, że już czytałeś, ale masz problemy ze zrozumieniem, no to rozumiem, ale nie musisz obwieszczać swojej ignorancji wszystkim...
To jest raczej wstydliwa "przypadłość"...
zbyszek52 / 46.113.0.* / 2010-12-30 10:20
Samolot lecial ponad 300/godź. Co oczywiscie niczego nie zmienia. Skutek przy jednej i drugiej prędkości musi być taki sam. Czyli taki jaki byl.
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 00:34
I dodam jeszcze, że ten samolot pod Moskwą, wspomniany wyżej, lądował w lesie, gdzie drzew było więcej i były grubsze.
Widzicie, więc co możecie sobie zrobić z Waszymi dziecięcymi teoriami...? - To są fakty.
EURO STUDENT / 2010-12-30 09:26
Według świadków drzewa się łamały jak solone paluszki lajkonika,po drugie jakim cudem samolot ląduje plecami, skąd wziął się błysk z zeznań świadków skoro nie było słychać wybuchu. Po drugie samolot od spodu ma luk bagażowy i to on pierwszy się niszczy... samolot schodził z prędkością 290 km/h a gdy piloci byli pewni że mieli 2000 m do lądowiska było tylko 1.2 km bo wieża podawał złą odległość po telefonie do moskwy... sami dali zielone światło na lądowanie a co tak na prawdę się stało nikt się nie dowie bo wszystkie dowody zniszczone, pokasowane i świadkowie poznikali ( nie można ich przesłuchać) totalny chaos... gorszy niż na PKP a Tusk kontynuje cyrk. POLSKA STRACIŁA STATUS BEZPIECZNEGO PAŃSTWA oraz GODNEGO ZAUFANIA. Żyjemy w Państwie które brnie w kłamstwie już od czasów Katynia.
zbyszek52 / 46.113.0.* / 2010-12-30 10:00
Nie potrzeba do tego świadków. Wyobraźnia wystarczy. To co te brzózki mialy zatrzymać samolot czy co?
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 01:18
No to wykorzystaj swoją wyobraźnię. Jeżeli dwa tygodnie wcześnie wylądował w lesie, we mgle nocą, taki sam samolot z 200 pasażerami na pokładzie i wszyscy przeżyli, to co te brzózki mogły zrobić w porównaniu z grubymi świerkami...?
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 09:36

a gdy piloci byli pewni że mieli 2000 m do lądowiska było tylko 1.2 km bo
wieża podawał złą odległość po telefonie do moskwy...

oprzyrządowanie naziemne z oprzyrządowaniem samolotu nie było zsynchronizowane.
ewidentny błąd!
brak czasu?
czyj?
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 00:39
Nie obrażaj innych swoją ignorancją. Poczytaj, na ten temat jest dużo materiału i wypowiedzi specjalistów. Mam na myśli fachowców, a nie klakierów robiących z siebie durni za pieniądze...
EURO STUDENT / 2010-12-30 09:40
dlaczego 7 kwietnia na lotnisklu był cały sprzęt nawigacyjny... a jak leciał tam prezydent i wszyscy dowódcy wojska to nie było... taki mieli szacunek dla reprezentantów Polski w bardzo ważnej dla nas sprawie katynia? czekali na to 70 lat tede i się udało
zbyszek52 / 46.113.0.* / 2010-12-30 10:03
Nie bylo zadnego sprzętu. Byla za to dobra widoczność.
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 01:25
Po co im rejestratory...? Przecież nie mają nic do ukrycia...
Żeby skopiować pół godziny taśmy na dysk potrzeba pół roku...?
Po co im rejestrator dodatkowy, założony u nas, skoro nic z niego nie kapują...?
Tam jest odpowiedź, między innymi ważniejszymi zapisami, jaka była widoczność...
Nie oddają, bo nic nie ukrywają... - To raczej karkołomna teoria...
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 09:54

taki mieli szacunek dla
reprezentantów Polski

właśnie dla jednego
małego kłótliwego złośliwca nie mieli
i powiedzieli radź sobie sam
EURO STUDENT / 2010-12-30 09:56
no chyba jesteś śmieszny ! ja głosowałem na tego człowieka to co opisujesz to jakaś patologia i dlatego tak piszesz bo wspierasz patologię !
zbyszek52 / 46.113.0.* / 2010-12-30 10:13
Ale on już nie zyje. Musisz się z tym pogodzić. Tym bardziej, że mamy dzisiaj wspanialego prezydenta. Prezydenta wszystkich Polaków. I tego Tobie i wszystkim rodakom szczerze gratuluję.
em96 / 151.81.76.* / 2010-12-31 00:44
A, których Ty "rodaków" masz na myśli...?
Bo z pewnością nie moich...
EURO STUDENT / 2010-12-30 10:25
=) Bronisław nie jest moim prezydentem nigdy nim nie był i nie będzie. prędzej zrezygnuje z obywatelstwa Polskiego niż przyjmę tego człowieka jako mojego reprezentanta
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 10:31

prędzej zrezygnuje z obywatelstwa Polskiego

a co na to Twój chlebodawca Jaromiej
EURO STUDENT / 2010-12-30 10:42
czekaj zadzwonie i zapytam.... powiedział że spoko bo jestem wolnym Polakiem i życzy mi powodzenia. W sumie to nie zależy mi na Polsce bo to wielka firma która bankrutuje. Zależy mi na Polakach i pięknych Polkach =) żeby im sie żyło lżej... i bezpiecznie a jak Tusk rządzi z Putinem i reszta pcheł to nie będzie dobrze...
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 10:06

to co opisujesz to
jakaś patologia

no nareszcie po tylu dziesiątkach lat
słyszę znajome powiedzenie
jesteś patologiczny społecznie!
czyżby kap. Watras
nareszcie się odezwał?
EURO STUDENT / 2010-12-30 10:09
nie zmieniaj tematu. weź się w garść i ogarnij temat jak MĘŻCZYZNA , jak POLAK a nie jak CIEĆ z Polskim Paszportem
Komentator007 / 83.6.37.* / 2010-12-30 08:22
Jestem za. Prokuratura ustali ze zamach był. A właściwie samobójstwo. Bo tylko tak można nazwać amatorskie przygotowanie ostatniej podrozy prezydenta. Do boju mecenasie! Ciekawe, czy pracuje Pan za darmo czy tez żona Panu płaci, jak za wszystko zreszta?
stanfill / 83.6.59.* / 2010-12-30 09:50
Nie bedzie rowniez fakturek wystawianych do tescia.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 08:42

Ciekawe, czy pracuje Pan
za darmo

Mareczek rozdaje karty
baron SLD
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 07:15
O co chodzi w sprawie Marcina Dubienieckiego?
Mąż Marty Kaczyńskiej, zięć zmarłego prezydenta, adwokat Marcin Dubieniecki,
zabiegał o część pieniędzy wyłudzonych z wrocławskiego SKOK-u. Sprawę tropi
prokuratura.
?????????????????????????????????????????
tade / 83.2.33.* / 2010-12-30 07:34
no właśnie a powiązanym był z twoim PiS-em i SLD.
PO Tusk mu popuścił?
Niepodobna?
EURO STUDENT / 2010-12-30 09:44
nie kumam Cie jak jesteś tak zainteresowany sprawą to weź złóż wniosek do prokuratury o popełnienie przestępstwa. ja nie znam sprawy... była to akcja wyciszania tych co chcą wyjaśnić katastrofę... nic na nich nie mają. PO tak opisywało działania PiS a to jest ich AUTOPORTRET. Fałszywe twarze których nie chciałbym widzieć w mediach... niestety media to oni.
wiwan / 2010-12-29 23:04

Art 134 kk mówi o tym, że ten kto to dopuszcza się zamachu na życie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Ale chyba trudno karę tę wymierzać mgle, pośpiechowi i amatorszczyźnie......
markzz / 83.12.5.* / 2010-12-30 07:59
Jest paragraf winny sie znajdzie (mgła ukarana 2 lata w zawieszeniu na 4 )
em96 / 164.132.57.* / 2010-12-30 11:22
Na naiwność, lenistwo i głupotę lekarstwa niema...
Lenistwo dlatego, że jak się chce, to w czasach internetu można znaleźć wiele materiałów niezależnych zagranicznych specjalistów na tematy z tym związane np. praw fizyki, które są od lat znane, zbadane i udowodnione, a których w żaden sposób komisjom nie udaje się dopasować do zachowań samolotu i zaczynają tworzyć nowe, żeby wmówić wszystkim swoją wersję...
Kolejny przykład na naiwność i głupotę:
Właśnie oglądałem wywiad jednego z tych "mądrych" artystów (- "myślących inaczej...") w Polsatu News. Z wywiadu wynikało, że głosował na PO, tworzył fałszywe teksty kompromitujące PiS, a teraz kiedy stworzył kłamliwe medialne monstrum PO, czuje się oszukany i obrażony na wszystkich twierdząc, że nie pójdzie więcej na wybory, bo wszystkim steruje również Kaczyński...
Jak ludzie mają takie wzorce, to nic dziwnego, że nie mogą przekroczyć progu dziecięcej naiwności...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy