Duże dzieci w Sejmie

Money.pl / 2007-06-02 11:00
Komentarze do wiadomości: Duże dzieci w Sejmie.
Wyświetlaj:
O. Bismarck / 193.151.64.* / 2007-06-03 21:06
Do wszystkich krytuków p. Senyszyn - nie podoba się?? STARTUJCIE w wyborach :) WY możecie być LEPSI...
No bo w końcu, jak to się mówi - "naród ma takie elity na jakie zasługuje" :))
fred / 2007-06-03 09:59 / Bywalec forum
Były marszałek umniejsza znaczenie "Mengele" - to potwierdzenie tezy tej pani i jakby powrót do przeszłości.
Szczęsliwa mama / 83.21.60.* / 2007-06-02 23:30
Mój syn podjał po studiach prace informatyka w zakładach LG w Biskupicach. Doskonale zna angielski. Kłopotliwy dojazd. Zarabiał netto az 1310 złotych. Co dzień słyszał jak to bardzo skośnooki zarząd dba o nie go i jak dużo mu płaci bo na lini płaca 900 brutto.
W pracy zostawał nawet do 20-22. Za nadgodziny nie płacili.
W styczniu przyjechał do niego wieloletni kolega ze studiów. Pracował we Frankfurcie.
Prawie go nie poznałm, taki elegancki i uśmiechnięty jak nigdy. Jego pierwsze słowa do syna - "brachu pakuj manatki, zabieram cie stąd". Mój syna nato to , 'wiesz chętnie ale nie moge zostawić Marioli".
Odpowiedz - "ją też biore".
Po czterech miesiacach mój syn zarabia tam 12 000 Euro a jego dziewczyna 9500 Euro.
Pytam czy tam tez musi tak długo pracowac. Odpowiedz - w Niemczech jest to zabronione. Kiedy zblizał sie termin oddania projektu to pracował dłuzej w domu . Szef obiecał mu że załatwia mu dobry kredyt na mieszkanie. Już ma to piękne mieszkanie, prawie 120 metrów kwadratowych.

Niewolnicze kolonie pracy , to sa te idiotyczne zagraniczne inwestycje w wykonaniu SLD.

LG zaczął fikać koziołki w Wielkiej Brytani skąd dziad przybył do Polski.
Poniewaz tam przestrzega sie praw pracowniczych to skośne zarządzanie Brytyjczycy potraktowali per noga a zarzad oddziału trafił do aresztu za próby oszustw na pracownikach.
Uważam że tych skośnych dzadów, rozbójników z LG też tak samo powinna per noga potraktowac polska prokuratura.

Takim dziadom jak to LG mówie precz z mojego kraju.
Green fields / 83.21.20.* / 2007-06-03 08:57
Nawet takie dziadoskie LG jest lepsze od tzw "inwestorów" czyli lichwiarzy.
Były minister przekształceń własnościowych W. Kaczmarek w swoim raporcie przedstawia (chyba nieświadomie) następujące dane: W Polsce struktura inwestycji zagranicznych to: 60% - zakup papierów wartościowych, 40% - inwestycje twarde; w tym: 52% - usługi, handel, komunikacja a 48% - przemysł, z czego tylko 4% stanowią wydatki na nowe technologie, w większości na amortyzacje. Czyli, w większości obcy kapitał spekuluje na giełdzie, żeruje na systemie bankowym, a nowe technologie, miejsca pracy, nowe inwestycje czyli green fields są tak samo wirtualne, jak wzrost gospodarczy!
polit-poprawność / 83.238.173.* / 2007-06-02 13:22
The Teletubbies also have a following among the gay community. Tinky Winky, who carts around a red handbag but speaks with a male voice, has become something of a gay icon."

http://www.cnn.com/SHOWBIZ/9712/24/teletubbies/


"Gays have championed Tinky Winky and his beloved red purse, and night-clubbers have adopted the show as a sort of druggy daydream."
— Newsweek, April 6, 1998

"Tinky actually became a gay icon in Britain because, for no apparent reason, his voice is male but he sometimes carries a flashy red purse."
—The Toronto Star, April 6, 1998

"Tinky Winky, the heaviest, looks a little like an eggplant with cellulite. He also sometimes carries a red purse, which has won him popularity among gay viewers."
— The Washington Post, April 06, 1998

"Tinky became quite the celebrity, especially after gay-rights groups fought for his reinstatement, partly because Tinky Winky has a male voice but skips about Teletubbyland carrying a red purse. "
— Fort Worth Star-Telegram (Texas), April 6, 1998

"And what's with Tinky Winky, whose voice sounds strangely mature and who sometimes carries
a red handbag?"
— The New York Times, April 6, 1998

"The way the original Tinky Winky carried his tote-bag-size red purse reportedly made him a gay icon in Britain. But today many forms of gender nonconformity have actually become mainstream. . . . Even Teletubbies, a show for toddlers, features Tinky Winky, a boy who carries a red patent-leather purse. "
— Time Magazine, July 20, 1998
Piotrek UK / 85.210.213.* / 2007-06-02 15:19
Hmm, that really interesting. Everybody knows that but nobody has the courage to say it...
Exactly, political corectness is slowly destroying our societies. Sad :-(
loop / 84.234.10.* / 2007-06-02 18:50
Im więcej poprawności politycznej tym mniej demokracji. Trzeba jeszcze dodać, że poprawność polityczna została pomyślana tak aby płynnie i niespostrzeżenie z demokracji totalitaryzm uczynić. Totalitaryzm oczywiście faszystowski z lekką domieszką koloru czerwonego.
teoretyk-praktyk / 2007-06-02 15:42 / portfel / Toddler giełdowy
So, we have been waiting for almost ten years for someone who tells the truth about the TV serial? And what about Buzek and his colleagues, or maybe there should be said mates? And what about Marian K. and his world-known faith? Did he hear anything about this funny tale? And what about ZCHN and its shining political figures as Marian Piłka? As far as I know this serial had already been known at that time in Poland and was quite popular.
polit-poprawność / 213.158.196.* / 2007-06-02 17:01
So you really suggest this document is inserted into CNN archive by some ugly conservative hacker?

http://www.cnn.com/SHOWBIZ/9712/24/teletubbies/

:-DDD
teoretyk-praktyk / 2007-06-02 18:41 / portfel / Toddler giełdowy
This is rather ignorance than a conscious action. They were just uninterested in what their children were looking at. Like father like son.
arch / 83.30.247.* / 2007-06-02 11:00
"...Jestem rektorem krakowskiej szkoły teatralnej.
Podpisałem oświadczenie lustracyjne, ponieważ jestem urzędnikiem państwowym i muszę respektować prawo. Poprosiłem też moich najbliższych współpracowników piastujących funkcje publiczne, by uznali prawo i postąpili tak jak ja.
Przystali na moją prośbę. "
cały wywiad dziennik . pl
janru / 217.75.58.* / 2007-06-03 10:01
A jak jedziesz samochodem jako kierowca to rozmawiasz przez komórkę?

Najnowsze wpisy