Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Duże spółki straciły najwięcej

Duże spółki straciły najwięcej

Money.pl / 2006-03-28 18:32
Komentarze do wiadomości: Duże spółki straciły najwięcej.
Wyświetlaj:
Leonardo / 2006-03-28 21:09
wiecie coś może o elku, jak wygląda sytuacja z akcjami elektrowni dla niego? Podobno jutro coś ma się wyjaśnić, wiecie może o której?
Pablo / 2006-03-29 00:13 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Witaj w klubie Leonardo. Ja też jestem ciekaw jutrzejszego dnia.
Wiki / 84.40.210.* / 2006-03-28 19:47
Doświadczeni forumowicze/ Brydzia, Orzeł, Strokuś, Gabrik, Grajek i inni/ doradzcie nowicjuszce.Siedzę w PGNiG od debitu i w Biotonie od lutego po 17,45/.Planowałam inwestycję średnioterminową lecz coraz bardziej się denerwuję. Wy macie dużą wiedzę i doświadczenie. Podpowiedzcie , czy powinnam uzbroić się w cierpliwość i przeczekać jeszcze 2-3 miesiące licząc na jakiś wyższy zysk, czy lepiej wyjść teraz na niewielkim plusie i wejść w coś innego. Co myślicie o tych 2 spółkach, czy mają jakieś perspektywy wzrostu, czy raczej nie?. Jakie spólki wg Was w okresie średnioterminowym są warte zastanowienia. Sama nie wiem co myśleć. Targają mną sprzeczne uczucia/ tak to już pewnie jest przy giełdzie/ . Jeżeli możecie rozjaśnić mi trochę w głowie to będę wdzięczna. Życzę Wam wszystkim udanych inwestycji i sporych zysków. Pozdrawiam.
strokuś / 2006-03-29 01:06 / Uznany Bywalec forum i giełdy
o pgnig i bio to Ci nic nie powiem, bo jakoś mnie nie kręcą :-)
pgnig za bardzo państwowe, a bio nie potrafię wycenić, za dużo tam liczenia na przyszłość jak na mój gust
za "pewniaków" w moim portfelu uważam amrest, impel, kruk, unimil, wawel
z kolei np. z portfela Orła najbardziej lubię ATM i PEP

nie są to raczej spółki z szansami na rekordowe wzrosty, ale stracić na nich się nie powinno :-)
gabrik / 2006-03-28 20:25 / portfel / Wierny Forumowicz
kupowałem PGNIG biorąc nawet kredyt nie miałem jeszcze wtedy konta internetowego i jak wpadłem 3 minuty po otwarciu i makler powiedział jaka jest cena opyliłem na pniu po chyba 3,99.
PGNIG zrobiło lekki przekręt przy wycenie na debiut i nie tylko moim zdaniem wcale jego kurs nie jest niski.
Osobiście wszedłbym w coś innego ale ................miałem taki dylemat z PUŁAWAMI trzymałem i gdy stwierdziłem że nic się nie dzieje a inne rosną sprzedałem a one za trzy dni poszły pięknie do góry ,cały problem to że nigdy nie wiemy na 100%.
Nie doradzę ci w co wejść bo mam jeszcze za mało praktyki aby radzić o konkretnych papierach ostatnio STROKUŚ opisał swój ciekawy portfel ale zawsze staraj się także sama wybadać daną spółkę to zawsze jednak twoja kaska mój na dziś to:
BORYSZEW
MNI
LUBAWA
JAGO
TETA
SANWIL

opcje czerwcowe na wzrost wig20
Lechu / 2006-03-28 21:15 / portfel / Po prostu Lechu...
witam, a moglbys podac jak to wyglada procentowo?:)
gabrik / 2006-03-28 21:48 / portfel / Wierny Forumowicz
borek 18%
mni 15%
teta15%
jago 12%
sanwil 6%
polna 6%
most zab 4%
lubawa 4%

reszta to opcje,kontrakty i gotówka
Rafix / 83.238.229.* / 2006-03-28 19:58
Ja bym zrezygnował z gazowników i jesli chodzi o rynek kasowy podparł się typami stałych forumowiczów . Ja wyszedłem z PGNig w ubieglym roku i od tego czasu kurs stoi w miejscu.Nie tak dawno Orzeł przedstawil liste spółek z perspektywami. Mozesz kliknac w jego nick i wyswietli Ci sie archiwum jego postow. ale to moje subiektywne zdanie. Zrobisz jak uwazasz
grajek / 2006-03-28 19:51 / "Uznany Gracz Giełdowy"
tutaj glos dla orła....
strokuś / 2006-03-28 19:07 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Brydzia, porównanie arkifrn do akcji spółek budowlanych to coś jak porównywanie obligacji do akcji
frn to są portfelowe fundamenty - niskie, ale stabilne
jeżeli coś ma przynieść 10% w rok, a robi to w miesiąc to jest się czym podniecać

ps. do A2 - co nie znaczy że trzeba to teraz kupować :)
gabrik / 2006-03-28 18:58 / portfel / Wierny Forumowicz
krótka 2826 - 2811 zamknięta
długa 2811 i .............niestety została więc prawdopodobnie jutro będę w plecy.
Na kasowym spoko z wig20 mam tylko BORKA ale coraz bardziej w niego wątpie może KARKOSIK nas "opuścił"?
odkupiłem dziś trochę JAGO po3,69 i 3,66.
Jeśli rano będzie mocno negatywnie to wyskakuje z kontraktów bez względu na stratę i być może dla wiosennego powietrza zamienię część portfela na gotówkę (aby psyche odpoczeło)
P.S. JANUSZ napisz jak u ciebie..
janusz / 2006-03-28 22:37 / Bywalec forum
Witam-dopiero wróciłem.Ja mam dalej ten krótki od 2823,zobaczymy jutro, dziwi mnie Twoja zmiana gdy wszystko spadało na w20.Myślę że rano jeszcze poleci,a potem może odbije,surowce na giełdach poszły do góry to i nasze 2 konie pociągną ten majdan.Zostaje jeszcze RPP ,która zbiera się jutro.
Ważniejszą rzeczą (dla mnie) na dzisiaj jest dobry ruch Lubawy,nareszcie wyrwała się z 7zl .
Pozdrawiam.
gabrik / 2006-03-28 22:45 / portfel / Wierny Forumowicz
liczyłem bo się konsolidowało że pociągnie do góry i wtedy zamknę i znów krótka ale przekąbinowałem niestety
janusz / 2006-03-28 23:01 / Bywalec forum
Powiem Ci że kontrakty to szybki zarobek (lub strata),ale jest to chore-w ciągu godziny z2843 na2825-7 i dalej dół. Wygląda to jak siedzenie w poważnej spekule odejdzesz od monitora w nie porę i d....... blada.( mam parę dni wolnego, trochę wiosennego "remonciku" w domu tak że popilnuję sobie kontraktów-na dłuższą skalę odpada z powodu braku czasu )
gabrik / 2006-03-28 23:17 / portfel / Wierny Forumowicz
tak ja akurat też teraz przebywam w domku(choć z innych powodów) dlatego się w to bawię.
janusz / 2006-03-28 23:47 / Bywalec forum
Rano się okaże który z nas dobrze wybrał, powiedzmy że teraz stoimy po przeciwne stronie,no i kogoś "pogryzą"(oby jak najmniej)
dobranoc,odezwij się co robisz na początku sesji.
grajek / 2006-03-28 18:32 / "Uznany Gracz Giełdowy"
niech dzis FED zrobi swoje i juz bede wiedzial kiedy wejsc :)
chris / 2006-03-28 20:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
smialo, wiecej szczegolow
Rafix / 83.238.229.* / 2006-03-28 19:13
Jesli FED nas uraczy wzrostem stóp to rynek sie wyczysci z kasy - dla kontraktowcow idealna sytuacja na otwarcie pozycji.. Jak obstawiacie WIG20 do konca tygodnia?
grajek / 2006-03-28 19:39 / "Uznany Gracz Giełdowy"
mysle ze spadnie. jeszcze mamy koncowke marca w piatek. historia sie lubi powtarzac. poniedzialek lub wtorek robie zakupy :)
grajek / 2006-03-28 20:07 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jesli nawet bym wszedl w akcje - to srednio terminowo. nie ma 3 dni.

ale chodza mi po glowie kontrakty - tak chocby na 2,3 obracac. na nich jeszcze nie gralem :)

powoli, wszystko napisze
A2 / 2006-03-28 21:04 / Spekulantka
grajek ma oko)) na Maroko...Ja juz 3 tydzien czekam na wiadomosci o zakupach grajka))) Mam sie edukowac ...pieniadze leza , zamiast pracowac. Grajku wez sie do roboty))bo uczennica zaczyna sie denerowac))))
grajek / 2006-03-28 21:15 / "Uznany Gracz Giełdowy"
od poniedzialku
woj / 83.30.199.* / 2006-03-28 19:58
grajek podziel się co Cię interesuje masz jakieś spółki na oku? Zysku dla wszystkich.
Rafix / 83.238.229.* / 2006-03-28 19:52
masz zamiar wejsc w rynek kasowy czy rynek terminowy?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy