Forum Polityka, aktualnościKraj

dużo trudniej o prawo jazdy

dużo trudniej o prawo jazdy

alexandra24 / 2013-04-08 08:19
Czy ktos operuje jakimis realnym,i danymi dotyczacymi aktualnych syatystyk zdawan na prawo jazdy? Podobno strasznie ciezko jest w obecnych czasach zdac to prawo jazdy i potwornie wielki przesiew ludzi jest na tym egzaminie prawda to ?
Wyświetlaj:
rurek / 2013-07-02 10:07
Umiejetnosci polskich kierowcow sa generalnie prymitywne. Bywajac czasem w Polsce nigdy nie spotkalem sie z kierowca, ktory zdalby egzamin w USA czy Kanadzie. Zmiane pasa generalnie wykonuje sie na wariackich papierach polegajac tylko na lusterkach. Ustapienie miejsca, uprzejme wpuszczenie na pas praktyczne nie ma miejsca i grozi agresywnym blokowaniem. Wyprzedzanie czesto podejmoane jest w sytuacji wrecz samobojczej na malych motorkach nie dajacych odpowiedniego przyspieszenia itd. Po drugie, przepisy drogowe i zasady organizacji ruchu sa generalnie smiercionosne! Drogi to generalnie drogi smierci itd a do tego powszechne pijanstwo zbierajace straszliwe zniwo w okresie swiat i letnich weekendow
alexandra24 / 2013-04-08 13:26
nieno prawko mam juz :) poprsotu sie zastanawialame jak to teraz wszystko wyglada bo cos sledzilam informajce jak weszly nowe przepisy ze byl pogrom straszny i zastanawialam sie jak to jest teraz juz po 3 miesiacach obowiazywania nowych zasad
bako15 / 2013-04-08 10:57
czy ja wiem czy trudniej? moja kolezanka w tamtym tygodniu zdala za pierwszym razem, wiec chyba tak zle nie jest:)
ździcho kuźwiak / 178.36.208.* / 2013-04-08 10:20
Tak było, gdy weszły nowe testy i były one niejawne. Zdawalnośc wynosiła 2%. Teraz te testy juz krążą i zdawalnośc wzrosła do 20%. Proponuję poczekac, aż to się unormuje, czy tez raczej znormalnieje. Wytrzymac najlepiej do zimy, bo wtedy egzaminatorzy z jazdy przymykają nieco oko, gdy np.znaki poziome są zaśnieżone lub nie widac krawężników. Poza tym nauka zimą przy trudnych warunkach owocuje. Podobno najlepszymi kierowcami są ci, którzy uczyli się zimą. Domyślam się, że chcesz sobie sprawic prezent na osiemnastkę. Proponuję skupic się na razie na maturze, na prawko jeszcze przyjdzie czas a i w kwestii zdawalności są lepsze widoki. Akurat siedzę w temacie, bo córy mi podrastają i jęczą mi za uszami o prawku, a ja trochę polewam je zimna wodą.

Najnowsze wpisy