Forum Polityka, aktualnościKraj

Dwa pogrzeby prezydenta - jeden w nocy?

Dwa pogrzeby prezydenta - jeden w nocy?

Money.pl / 2011-03-03 10:02
Komentarze do wiadomości: Dwa pogrzeby prezydenta - jeden w nocy?.
Wyświetlaj:
Niepisiak / 77.255.135.* / 2011-03-05 18:47
Czy wam już kompletnie odbiło? Czy ten mecenas to kolega Macierewicza, czy płaszczaka, czy klempy,czy bredzińskiego czy byczka rzeczniczka, bo ględzi jak oni.
Botycki / 83.7.44.* / 2011-03-04 11:15

jednego z pełnymi honorami, drugiego tydzień później, pod osłoną nocy.

A może ten z pełnymi honorami był jako drugi, ten pod osłoną nocy uwazany jako drugi, tak naprawdę był trzeci. Naiwniacy! Gdzie był pierwszy pogrzeb!? W Smoleńsku - najpóźniej 11 kwietnia!!! Lech Kaczyński leży pochowany w Smoleńsku z paroma kulami w ciele.Przecież Jarosław Kaczyński nie rozpoznał zwłok własnego brata. Trzeba tłumaczyć dlaczego?!
velandil / 2011-03-09 13:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Idź przedstawić te "rewelacje" do "Faktu". Tam spotkasz ludzi, którzy z pewnością Cię zrozumieją i wysłuchają uważnie i być może nawet coś zapłacą jak napiszą o tym artykuł. Opublikują go zaraz obok sensacyjnego reportażu o szczuro-sałacie, szalonym Amerykaninie, który pobił matkę kiełbasą krakowską, albo panu Andrzeju, który nie śpi bo trzyma kredens...
ździcho / 212.106.26.* / 2011-03-05 19:16

Trzeba tłumaczyć dlaczego?!

Tutaj na forum nie. Wytłumacz się prokuraturze, dlaczego to taiłeś od 1o kwietnia ub roku.
marynarz098 / 2011-03-03 14:05 / Tysiącznik na forum
Jest problem związany z okolicznościami, które pojawiły się podczas sekcji zwłok i nie zostały do teraz wyjaśnione-

Wiec trzeba to wyjasnic, jakie okolicznosci pojawily sie podczas sekcji zwlok.

Zaznaczył, że nie jest w ogóle rozważany wniosek o ekshumację zwłok- wiec jak to wyjasnic bez glownego dowodu..........Bedziemy snuc domysly i teorie spiskowe!!!
jt / 78.8.52.* / 2011-03-03 14:19
A kto Ci każe coś snuć?.Co Ty masz do kwestii wyjaśniania?.Jakim prawem wypowiadasz się o ekshumacji?,jesteś kimś z rodziny Kaczyńskich,czy co?.
Nie zauważasz że jest to temat zastępczy?.Właśnie o to chodzi ściemniaczom z różnych niby obiektywnych mediów aby tym "ważnym" tematem zajmowało się społeczeństwo,a nie np.sprawami gospodarczymi czy społecznymi.Nie łykaj tego jak głodny rekin.Pozdrawiam.
unita / 80.50.238.* / 2011-03-03 19:14
No to by mi się sprawdzało. Bo już zacząłem myśleć, że gdy odszedł Palikot a prezydentem został ten podnóżek Tuska . To w naszym kraju nic się nie będzie dziać. A tu nagle autostrady nie wypalają. I to akurat przed wyborami. Trochę robią zamieszania z SLD, bo z tej patriotycznej partii, nikt nie che jechać di Rzymu, gdy będzie beatyfikacja naszego Papierza. Ale to wiadomo, komuchy i Moskiewskie lizusy. Więc trzeba kogoś z grobu wygrzebać. Oczywiście od razu znalazł się człowiek ,który wie wszystko, tak jak kiedyś Tymiński. No bo po co hołota ma się nam przyglądać. Nich tam dyskutuje, czy Kaczyńskiego pochowano, jeden raz, czy dwa razy a może i trzy razy. Byle media i ogólne zainteresowanie prostaków, było jak najdalej od nas.
marynarz098 / 2011-03-03 15:57 / Tysiącznik na forum
Przepraszam nie chcialem obrazac....... wlasnie dlatego, ze z mojego punktu widzenia dostrzegam, ze jest to temat bez wplywu na nasza rzeczywistosc, pozwolilem sobie na smiech( ponizej).....
Przepraszam tez, jesli zabrzmialo to jakbym sobie zartowal ze smierci Prezydenta.
Nie lubilem Pana Kaczynskiego i na niego nie glosowalem, taki mialem demokratyczny wybor......ale gdy zginol On i jego Zona to takze zginol moj Prezydent i nie bylo i nie jest mi z tego powodu do smiechu..........Szkoda tylko, ze taka szopka sie zrobila z tej tragedi.......i ta wlasnie szopka mnie smieszy, i smieszyc bedzie.( szopka-polityczna)
jt / 62.87.167.* / 2011-03-03 16:09
OK. To że jest szopka z tej tragedii to fakt.Teraz wiem o co Ci chodziło.Pozdrawiam.
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 12:34
Kaczyński uważa że Komorowski piastuje urząd prezydenta nie słusznie.
I ma rację ale tylko w jednym przypadku
kiedy poprzednik nie został odwołany lub nie abdykował.

A ostatnie doniesienia w sprawie pochowku na Wawelu i zachowanie Kaczyńskiego
mogą nasuwać myśl, że faktycznie..........................
konserwa / 2011-03-03 12:26 / Tysiącznik na forum
Ciekawe co jeszcze będą wyciągać salonowe gazety Polityka, Przekrój, Gazeta Wyborcza i nieodzowna w takich razach TVN24, żeby zakłócić atmosferę rocznicy katastrofy w Smoleńsku. Ciekawe, że im sie to nie znudzi?? Tyle innych poważnych spraw a oni ciągle o tej katastrofie.
rozwado / 2011-03-03 12:02 / Tysiącznik na forum
No to ludzie beda mieli zajecie na najblizsze lata. Co tam emerytury, deficyty
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 10:02
Nie zdziwi mnie jak się okaże że przeżył.
Nawet jest taka teoria
krążąca na salonach Warszawie!
Basia1111 / 95.160.241.* / 2011-03-03 15:15
Ach ty obeznany salonowcu.
marynarz098 / 2011-03-03 13:59 / Tysiącznik na forum
:-) hihihihihhi, siedze sobie tu grzecznie pod ta platforma wiertnicza, 6h wachty i lampienia sie w zegary i na przemian w to forum.......czasem nuda wieje, czasem emocjami, ale to mnie ubawilo na dobre 15 minut, jak pamietam z Elvisem-Kingiem tez tak jest.
jt / 78.8.52.* / 2011-03-03 14:12

to mnie ubawilo na dobre 15 minut,

To pogratulować "dobrego humoru" i wyczucia.
alen46 / 83.15.80.* / 2011-03-03 12:06
Skoro ludzie bywajacy na warszawskich salonach wymyślają i mówią takie rzeczy i pewnie uważają się za światłych i mądrych ludzi - to wniosek nasuwa się jeden to nie prawdziwi salonowcy brylują na salonach tylko zwykła hołota, której słoma wystaje z butów!!
Biada nam skoro mamy taka elitę.
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 12:30

Biada nam skoro mamy taka elitę.

cwaniaczków
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 10:34
pożyjemy zobaczymy kto?
To jest poruszane od kilku miesięcy.
Dlaczego nie chcą ekshumacji?
HE, mądralo.
jt / 78.8.230.* / 2011-03-03 10:44

To jest poruszane od kilku miesięcy.

A nie zastanawia Cię dlaczego?.Czy nie ma obecnie w Polsce ważniejszych tematów?.Chodzi o to aby społeczeństwo zajmowało się mało istotnymi sprawami jak ta,czy były dwa pogrzeby czy jeden to takie ważne,co to dla Ciebie znaczy?,czy wpłynie jakoś na Twoje życie?.
Natomiast podwyżka VAT-u,inflacja,wzrost zadłużenia państwa,likwidacja setek szkół,brak podwyżek w budżetówce,drożejąca benzyna,chleb,cukier itp?,coś z tego jednak ma wpływ na Twoje życie.
Nie dawaj się nabierać na tematy zastępcze,nie bądź naiwniakiem,no chyba że lubisz być okradanym przez "miłościwie nam panujących".
A242 / 89.74.10.* / 2011-03-03 16:23
Czlowieku, ty jestes chyba chory. Kryzys na świecie, kryzys w Europie, ludzie pracuja na czarno i z tego ma miec korzyść fiskus. Wymyslili kuźwa po 250 tys na łeb za Casę i Tupolewa. Skąd kuźwa Tusk ma brac kasę, chyba od ufoludków ? A te pisiorskie okur....ńce tylko pluć kuźwa na rząd potrafia, ale żeby sie włączyc dobrymi pomysłami to jurdepel, kartofel przony nie łaska. Do dupy z taa opozycją.
Jastem za wygranymi wyborami przez SLD, delegalizacja innych partii i wypowiedzeniem konkordatu i traktatu ze zlodziejska unia europejską. Na durnych polaków tylko bat taki kjak za stalinowskiej komuny...!!!!!!!! W mordę !!!!!
jt / 87.105.67.* / 2011-03-04 09:55
Ty na pewno jesteś chory.
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 10:58

Czy nie ma obecnie w Polsce ważniejszych tematów?

masz rację.
To też jest istotne, wbrew pozorom wiele by waśniło odnośnie spraw ekonomicznych, politycznych,gospodarczych etc, etc
Pierwszy ten temat "to nie mój brat" poruszył nie kto inny jak Jarosław.
Co tak naprawdę chcą ukryć? Jaka tajemnicę zabrały ofiary katastrofy?

brak podwyżek w budżetówce

właśnie nie dość, że jest to już ponad milionowa armia to jeszcze chcesz dać im podwyżkę.
Dobre to jest . Potrafisz zaskoczyć a przede wszystkim walczyć o swój stołek.
jt / 78.8.230.* / 2011-03-03 11:09

Pierwszy ten temat "to nie mój brat" poruszył nie kto inny jak
Jarosław.

To że Kaczyński coś powie to jedno,a to że media to właśnie nagłaśniają i przedstawiają jako bardzo ważne to drugie.Właśnie od dziennikarzy należy wymagać tego,aby przedstawiali rzeczy istotne,a nie błahostki.
Natomiast co do budżetówki.Czym innym jest zwiększanie zatrudnienia na niepotrzebne stanowiska,to trzeba ograniczyć,a czym innym jest brak podwyżek w czasach dość dużej inflacji.Dlaczego jedni dostali podwyżkę(nauczyciele),a inni nie?,(np.sprzątaczki w szkole)to jest sprawiedliwe?.
velandil / 2011-03-09 14:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Właśnie od dziennikarzy należy wymagać tego,aby przedstawiali rzeczy istotne,a nie błahostki.

Materiałów mediom dostarczają sami politycy i to od nich powinniśmy wymagać aby mówili o sprawach istotnych. Jak nie będą mediom dawać tematów zastępczych (które odciągają uwagę opinii publicznej od spraw najważniejszych) to media nie będą o nich mówić ani pisać.
Ale jest tak jak jest, bo dla Kaczyńskiego i całego PiSu katastrofa smoleńska i śmierć jego brata oraz wszystkich innych kwestii z tym związanych to są właśnie sprawy ewidentnie najważniejsze. Krótko mówiąc robią to, co potrafią najlepiej, czyli sieją ferment i wzniecają spory podsycając rosnącą nienawiść, dzieląc społeczeństwo i nastawiając Polaków przeciw sobie nawzajem.
kaszele12345 / 193.105.122.* / 2011-03-03 11:44
Skoro wszyscy muszą zaciskać pasa to wszyscy.Ja tez zyję w tym państwie i nigdy żadnej podwyżki nie dostałem(bo prowadzę własną działalność)a wręcz przeciwnie,obciążenia wciąż rosną.Nie użalaj się nad budzetówką,wszyscy jedziemy na jednym wózku,dlaczego znowu mają być równi i równiejsi?
jt / 78.8.52.* / 2011-03-03 13:30
Ja nad nikim się nie użalam,tylko piszę że są dużo ważniejsze sprawy w Polsce niż to czy Kaczyński miął dwa czy jeden pogrzeb.
dlaczego znowu mają być równi i równiejsi?

No właśnie?.(nauczyciele i sprzątaczki w szkole).
Basia1111 / 95.160.241.* / 2011-03-03 15:20
Sam piszesz i piszesz na ten temat. Zmień temat albo idź do pracy popracować.
jt / 62.87.167.* / 2011-03-03 15:50
Ja tylko odpowiadam.A Ty co masz do mnie że każesz mi zmianę tematu czy pracę?.
Nieładnie tak się zachowywać.
tade / 83.2.33.* / 2011-03-03 13:44
Widzisz czy był to jeden czy dwa pogrzeby
to jest jedna z najważniejszych kwestii do wyjaśnienia.
Myślę że wiesz co to wiarygodność i wiesz co znaczy ja utracić.
A w tym przypadku dwie zwaśnione strony jadą na jednym wózku.
jt / 78.8.52.* / 2011-03-03 14:06

Widzisz czy był to jeden czy dwa pogrzeby
to jest jedna z najważniejszych kwestii do wyjaśnienia.

Nie,jakoś tego nie widzę.Nie wiem czy kpisz,czy tak na poważnie?.

Najnowsze wpisy