Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dwornik: Drużyna Tuska się sypie, ale skąd wziąć rezerwowych?

Dwornik: Drużyna Tuska się sypie, ale skąd wziąć rezerwowych?

Wyświetlaj:
MN4 / 217.96.42.* / 2009-10-09 06:50
Klasa polityczna w Polsce jeszcze nie powstała. Przypominam, że kondycji nie starczyło PiS, AWS, UW, SLD. Nic nie wskazuje, że przeprowadzili oni jakieś nowe nabory i polepszyło im się. Ławka tych czterech drużyn (że o dwóch drużynach wycofanych nie wspomnę) jest krótka jak u graczy w golfa. Kondycja to pięta achillesowa tego kraju. Może dlatego, jak w starym kawale o milicjantach i żarówce, to prostych urzędniczych prac potrzebujemy cztery razy więcej urzędników.
cdn.. / 87.205.172.* / 2009-10-08 21:44
CUDA, CUDA...
Graś - rzecznik rządu, zapewne wiecie, jest u pewnego Germańca cieciem.
(Wszak za mieszkanie z wytwornym szykiem oztacza pieczę nad pałacykiem.)

Takie pomysły cenią rodacy,
więc ministrowie - brać się do pracy!
Kto nie chce dzisiaj wyjść na frajera,
niech na roboty gna, do bauera!
Vincent-Rostowski - jako księgowy,
pan Klich - ochrona, plan remontowy
może Grabarczyk prowadzić z Gradem,
Waldemar Pawlak zajmie się sadem,
Radek w liberii niech drzwi otwiera,
Fedak ziemniaki w kuchni obiera,
Hall jak się niańczy dzieci pokaże,
Kopacz się zajmie tajskim masażem...
Schetyna będzie autem wspaniale
wozić burżuja w świat, na sygnale...
Tu mnie refleksja łapie dopiero,
kim jest ów Niemiec?
Cóż, ma punkt ksero...
Świetnie! Więc może, jeśli się uda,
co dzień z Donaldem kserować -
cuda.

Wolski
grek_pl_zorba / 62.21.4.* / 2009-10-08 23:16
Poprostu świetne!!! i do szyku. Poproszę o więcej tego typu wierszyków!
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-08 13:40
ja samo nazwisko wskazuje Dworzanin , swoich tymczasowych władców. Cezarzy przychodzą i odchodzą.
jlefIJHKFEWj5 / 83.20.49.* / 2009-10-08 13:21
.... przypomina mi to historyjkę z Lwowskiego tramwaju, co to złodziej krzyczy -łap złodzieja. A przeraż mnie fakt, że to iż koledzy Tuska kradli ....jest winą PiS. Ten człowiek jest normalnie chory
arch / 2009-10-08 17:00 / Tysiącznik na forum
Tusk potraktował swoich wyborców jak Roman Polański 13-latkę. Naobiecywał cudów, ogłupił i cały czas ucieka przed ich spełnieniem i odpowiedzialnością,- a sondaże rosną,-prawda, czy to nie jest cud?
- PO wygrało wybory pod hasłami, usunąć PiS i Kaczyńskich, a ogłupieni młodzi wyborcy zachowali się tak, jak pijani kibice na stadionie piłkarskim.

www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3007
man13 / 2009-10-08 11:43 / Tysiącznik na forum
iSuariat chciał by wymiany rządu, Samopomoc zadowoliła by się zakazem działalności politycznej PiSuariatu a LPR usatysfakcjonowało by odejście w niebyt polityczny Kaczyńskich i ich dwory. Może zaspokoić większość?
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-10-08 12:12
"Zamieniam ciepłe i komfortowe warunki w Kancelarii Premiera na sejmowy plac bitewny "

"Nowy plan bitewny zakłada walkę w parlamencie i o to, bym tam poszedł, prosił mnie zarówno premier, jak i wicepremier Grzegorz Schetyna – komentował dalej swoją dymisję"

"Powiedział także, że czuje się odpowiedzialny za PO i dlatego podejmie się nowych zadań. Jakich? – Jeszcze nie wiem – odpowiedział Nowak."

plac bitewny,plan bitewny, nowe zadania,ale jeszcze nie wiadomo jakie,by było jeszcze śmieszniej POwinniście odśpiewać jeszcze pieśń bojową proponuję BÓJ TO JEST NASZ OSTATNI, zawsze mnie ta piosenka śnmieszyła z powodu swej dwuznaczności
Cspostrzegawczy / 2009-10-08 09:28 / Tysiącznik na forum
Tak jak radzą niektórzy podać cały rząd do dymisji i zaczać nowe rozdanie.
Do wymiany kwalifikuja sie prawie wszyscy na czele z Tuskiem.
Nie było gorszych ministrów jak Rostowski, Kopacz, Hall, Kudrycka, Bieńkowska, Grad czy Klich.
Oprócz wywalonych słabo sobie radzą Fedak, Grabarczyk, Pawlak i przereklamowany Zdrojewski, a nawet Sikorski dał ostatnio plamę.
milosnik PiS / 2009-10-08 10:40 / Bywalec forum
Każdy z tych ministrów jest lepszy od idiotów z rządu PiS.

Tuska być może przegrał możliwość samodzielnego rządzenia. Nie wydaje się jednak, by coś z tego wynikało dobrego dla PiS.
A jeśli PO weźmie się na serio do walki z PiS, to nie zdziwiłbym się, gdyby paru "prawych i sprawiedliwych" polityków PiS, znanych z ekranów znalazło się za kratkami. Byłoby za co ich skazać...
Tylko durnie ruszają śmierdzące sprawy, w których sami grzebali.
Cspostrzegawczy / 2009-10-08 14:57 / Tysiącznik na forum
niestety nawet jeśli ich wyzwiesz to nie zmienisz faktów , ze żaden z ministrów PO nie dorasta do pięt ministrom z wczesniejszym rządów.
Rząd Tuska to kompletna porażka i to we wszystkich dziedzinach.
Uzi+Rewolwer / 194.237.142.* / 2009-10-08 11:18
Tak? A za co "byloby ich skazac"? Mozesz cos podac?

Bo tak szczerze mowiac to mi sie wydaje ze jakby bylo toby byli skazani. Za dorsza? Sorry, ale za 7.50 PLN sprawy nikt nie zalozy. Musi przekroczyc 200 PLN (ale byc mniejsze od 1 mln PLN - wieksze sie tez nie kwalifikuja).
milosnik PiS / 2009-10-08 14:47 / Bywalec forum
Konkretnie?
Nadużycie służb specjalnych. Podsłuchy. Zabójstwo Blidy jak wynik.
PiS wykorzystał błędną konstrukcję systemu prawnego w Polsce, by uniknąć odpowiedzialności karnej i to na poziomie J.Kaczyńskiego (prawdopodobnie) i Ziobry (na pewno):
każda bezprawna akcja CBA i CBŚ za rządów PiS była sygnowana przez prokuratorów. Zależnych od Ziobry, czyli rządu...

W jaki sposób PiS jest bezkarny?
Za podpis odpowiada prokurator, nie Ziobro. Więc inny jego kolega prokurator umarza np. sprawę podsłuchów, by nie szkodzić koledze, którego Ziobro zmusił do podpisania nakazy aresztowania Blidy, podsłuchów...
To samo jest ze sprawą Blidy, Olewnika (tyle, że to nie PiS, a z kolei SLD)

Jeśli PO rozbije klikę prokuratorską (przecież jak we Włoszech, musi być grupa uczciwych w tym gronie!) w paru tłustych dupskach z PiS i jego koalicjanta SLD może zagotować się ze strachu...
Mam nadzieję, że dymisja Czumy otworzy sprawę podejrzanie umorzonych śledztw, dotyczących układu pisowskiego.
Cspostrzegawczy / 2009-10-08 15:07 / Tysiącznik na forum
1. Obecnie jest więcej podsłochów niż za PIS.
2. Blida zabiła sie sama - nikt bez winy nie popełnia samobójstwa.
3.Nie ma żadnych dowodów to są fałszywe i podwyborcze insynuacje dotyczące Ziobro iKaczyńskiego.
4. Nie było bezprawbych akcji CBA i CBŚ
5. PIS opanował prokuraturę w 2 lata? Hi Hi Przecież PIS nie jest wszechmocny, a niektóre układy w prokuraturze jeszcze są od komunizmu. To obecna prokuratura jest sterowana przez partyjniaków z PO. - patrz już umażaną sprawę Kamińskiego odgrzali na potrzebe walki z narodem.

Albo jesteś kompletnym ślepcem, albo na etacie pijarowca z PO.
man13 / 2009-10-08 11:46 / Tysiącznik na forum
PiSuariat powinien być skazany za ułatwianie hazardowi pobierania nielegalnych dochodów pod okiem Ziobry i Kaczyńskich. To by wystarczyło.
Cspostrzegawczy / 2009-10-08 15:42 / Tysiącznik na forum
oczywiście PO rządzi juz 2 lata, ale za wszystko zło obecne i przyszłe bedzie winne PIS.
A ewentualne sukcesy to zasługa wszystkich innych, albo jeszcze SLD albo juz PO?
A jak popatrzymy dokładnie to właśnie dzięki PIS mieliśmy najlepszy okres w historii Polski.
ucho od śledzia / 79.188.238.* / 2009-10-08 13:15
man13 ciągle wobłokach wyborczej i energii typu kaszpirowski z tvn-u.

co tam jeszcze chcesz dowalić, czego ciebie uczyli na kursach ?
śmiało, jak widze twoje wpisy to od śmiechu robia mi sie zajaday. Trefniś magdalenkowy
pan władek / 89.231.111.* / 2009-10-08 12:36
będzie komisja zobaczymy, możecie przecież badać sprawę od początków świata. A rozmów na cmentarzu nic wam i tak nie zastąpi.
milosnik PiS / 2009-10-08 14:54 / Bywalec forum
Towarzyszu Władysławie,
w normalnych krajach tymi sprawami zajmują się nie komisje, lecz prokuratura lub jej odpowiednik.

Komisje to jedynie nieudolna proteza, która w praktyce służy do tokowania nieudolnym, nieznającym prawa politykom.

A wy gdzie rozmawiacie z SLD? Nie na cmentarzu?
ojojojoj / 77.254.55.* / 2009-10-08 20:08
towarzyszu, no nie miejcie reszty za głupoli. Kto tu taki naiwny, aby nie poznać waszego repertuaru rodem z III Departamentu.
pan władek / 89.231.111.* / 2009-10-08 18:15
nie rozmawiam z komuchami, ręki też nie podaję. To kwestia smaku.
man13 / 2009-10-08 13:12 / Tysiącznik na forum
Będzie dochodzenie prokuratury a i może wyrok sądu w sprawie. Doczekamy się i będziemy wiedzieć co w trawie piszczało.
saszazakasajrękawy / 77.254.55.* / 2009-10-08 20:12
i tak to zostawimy towarzyszu?, żeby się samo wyjaśniło i rozwiązało i aby w końcu zapiszczało cienkim głosikiem?.
A do roboty!!!, siać propagandę!!!, a nie defetyzm - towarzyszu!!!.
waligóra / 79.188.238.* / 2009-10-08 09:24
wielki Szu tasuje wciąz tą sama talię znaczonych kart.

podoba mi się jak udaje przed kamerami niewinnego i takiego zatroskanego o Polskę.

Są jeszcze ludzie , którzy daja sie na to nabrać !
n. / 151.92.176.* / 2009-10-08 14:51
Jakieś 49% uprawnionych do głosowania...
Ciekawe...albo mamy większość idiotów w kraju (sorry) albo jednak PIS i jego wielbiciele powinni zrozumieć że nie ma tu dla nich miejsca bo większość i tak ich nie wybierze nawet jakby w ogdródku Tuska wykopali 5 trupów...
jur / 213.25.9.* / 2009-10-10 18:22
Słusznie ptasi móżdżku! Stęskniłem się za Twoimi jedynie "słusznymi" uwagami. Masz całkowitą rację, że
mamy większość idiotów w kraju

bo
nawet
jakby w ogdródku Tuska wykopali 5 trupów...

to i tak

Jakieś 49% uprawnionych do głosowania...
będzie głosowało na idola od cudów.
????? / 77.254.55.* / 2009-10-08 20:10
a gdzie jest ich miejsce? We Włoszech, na służbie, jak w twoim przypadku droga służąco.
n. / 151.92.176.* / 2009-10-09 09:32
Przykro mi że wszystkich oceniasz według siebie...
Niestety muszę cię rozczarować, nigdy nie byłam nawet na młodzieżowym wyjeździe z OHP na zmywaku na przykład a z zawodu jestem prawnikiem i generalnie bardzo ci współczuję tego jadu który się wylewa jak argumentów brak...
Sam się nim w końcu udławisz.
jur / 213.25.9.* / 2009-10-10 18:31
Ptasi móżdżek.... prawnikiem? Nie spodziewałem się, że stan prawniczy tak nisko upadł!!!

Najnowsze wpisy