DWS T25 MS

~ / 62.179.59.* / 2006-05-24 21:15
Co myślicie o tym funduszu? Jak waszym zdaniem będzie się zachowywały małe spółki?
Wyświetlaj:
kettner / 2006-05-25 21:54
Podobnie jak oskar mam tam sporo kaski, ostatnio nieźle w plecy ale się nie martwię bo to ma być część mojej emerytury a jestem przed 30, więc chyba zarobię. Po cichu liczę, że ludzie się wyprzedadzą z jednostek i fundusz wznowi ich sprzedaż, chętnie dokupię. Pamiętaj o dywersyfikacji, nie pakuj całej kasy w jeden fundusz i nie w jednym terminie. Za kilka tygodni powinien być świetny czas na zakupy.
oskar / 80.51.255.* / 2006-05-25 09:49
mam w tym funduszu troche ponad 30000 tys i do wtorku bylo ekstra ale nagle we wto rek ( na przelomie tygodnia) dostalem nozem w plecy - 4 tys , nerwy mi puszczaly ale jakos wytrzymalem i po wczorajszych notowaniach odrobilem okolo 2 tys. zobaczymy co bedzie dzisiaj.a tak w ogole to z kazdym funduszem akcyjnym jest tak jak z analitykami -"NA ŚW. HIERONIMA JEST DYSZCZ ALBO GO NI MA"
Wybor nalezy do Ciebie
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy