Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dymisja ministra rolnictwa. Kalinowski: kryzys PSL

Dymisja ministra rolnictwa. Kalinowski: kryzys PSL

Wyświetlaj:
kowalski 967 / 89.229.138.* / 2014-03-17 12:48
Jak zlikwiduje krus to jestem za.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
krzysztof930 / 89.229.138.* / 2014-03-17 12:31
Jak zlikwiduje krus to jestem za.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
FDSA / 151.248.41.* / 2014-03-15 09:52
ps. jak widać rząd KOLEJNY RAZ NIE REALIZUJE TEGO CO MA USTALONE W USTAWIE :/ I DLATEGO ŻE KTOŚ CHCE WYMUSIĆ REALIZOWANIE PRAWA PRZEZ RZĄD - ZOSTAŁ ZWOLNIONY !!!

NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ
szkoda że dopiero teraz, gdy rolnicy dostali po tyłku przez naturę , dopiero dostrzegli że mamy kryzys :/ wcześniej jak mieli za co żyć to kryzysu nie było?

JUŻ NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA TUSKA I JEGO ŚWITĘ Z PO CZY RZĄDU PO-TUSKOWEGO.
MAM DOŚĆ TEGO CO ONI WYPRAWIAJĄ. JEST CORAZ GORZEJ. PRACY CORAZ MNIEJ, CORAZ GORSZE WARUNKI , LUDZIE UCIEKAJĄ NA MASOWĄ SKALĘ A PREMIER ROBI TYLKO DOBRĄ MINĘ DO ZŁEJ GRY W MEDIACH I NIC WIĘCEJ. :/ TO JEST NAJGORSZY RZĄD W MOJEJ OPINII JAKI BYŁ W POKOMUNISTYCZNEJ POLSKIEJ KRAINIE
fdas / 151.248.41.* / 2014-03-15 09:45
no tak, czas opuścić ceny i sprzedawać polakom :) w polsce :)
w końcu mamy nadpodaż.
a JA SIĘ DOMAGAM BY RZĄD SKUPIŁ W RAMACH TEGO PROGRAMU MOJE ROWERY ZA 100 TYŚ ZA SZTUKĘ KTÓRYCH NIKT NIE CHCE KUPIĆ :/
DOMAGAM SIĘ!!!! W KOŃCU SKORO ICH MIĘSO SKUPUJECIE TO I MOJE ROWERY SKUPCIE...
albo zostawcie ich niech posmakuja to czego smakujemy my - normalni = bez pracy - bezrobotni. biedy i ubóstwa. albo niech zaczną sprzedawać na polskich targowiskach albo niech dostaną szkolenie na np. fryzjera, sprzątaczkę, brukowca albo sprzątacza :/ no bez jaj, nam to oferujecie !!! oni jacyś uprzywilejowani? lepsi?
m-53 / 95.49.180.* / 2014-03-15 08:47
Jak widać głównym zmartwieniem kolesiów jest los PSL
jeżeli kryzys na rynku wieprzowiny się będzie przedłużał, to PSL będzie miało problem.

A mi się wydawało, że problem będą mieli rolnicy, zakłady przetwórcze, gospodarka,
mrówka123 / 83.28.121.* / 2014-03-15 09:42
Już dawno politycy traktują Polskę jak swój własny folwark a ludzi jak parobków...

Najnowsze wpisy