Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

DYREKTOR / MANAGER FIRMY - WIELOBRANŻOWE DOŚWIADCZENIE

DYREKTOR / MANAGER FIRMY - WIELOBRANŻOWE DOŚWIADCZENIE

kws7 / 2008-06-23 07:16
Oferuję wszechstronne wykształcenie oraz długoletnie, wielobranżowe doświadczenie ( handel, sprzedaż, zakupy, marketing, logistyka-transport, PR ect.... ) na stanowiskach managerskich / top managementu poparte rozległymi kontaktami biznesowymi.

Dodatkowo m.in doskonałe i wzorcowe wręcz relacje interpersonalne pracownicze oraz skuteczne negocjacje w np B2B - bez względu na szczebel i rangę negocjatora / kontrahenta !! ( w tym budowanie długoletnich / długofalowych relacji z klientem strategicznym jak i np incydentalnym ).

Mieszkam i pracuje na stałe w WARSZAWIE ,ale JAKO OPCJA W CHODZI W RACHUBE RELOKACJA DO KRAKOWA ( nie oczekuje np mieszkania słuzbowego w ramach extra bonusu)
Posiadam rozeznanie i wiedzę na temat lokalnych relacji i uwarunkowań biznesowych.

Ew. wyjazdy słuzbowe, targi itp nie stanowią żadnego problemu.

Proszę o oferty wyłącznie adekwatne do mojej pozycji zawodowej .
Gwarantuje ( i oczekuję ) absolutną dyskrecję co do ew. ustaleń / rozmów.
kontakt- kws7@wp.pl
Wyświetlaj:
speedd / 195.117.171.* / 2009-05-01 20:53
Szuka Pan Pracy, gdzie bedzie mógl Pan rozwinąć skrzydła?? gdzie dostanie Pan nowe wyzwania?? W mojej fitmie nie pracuja byli prezesi, lub mangerowie... tylko swieza krew....
u nas stawia sie na mlodość!!! Doswiadczenie zdobywaja u nas wszyscy....
Ale dotego jest potrzeby dyrektor-manager z doświadczeniem.... Dotychaczas jestem nim ja.... ale chciałbym sie juz odsunac.... zajac sie czyms innym.... Obowiązki:
Kontrola na 5 dzialami (głównie Tranport, Spedycja, Serwis... ...) wprowadzenie ISO, plus nowe kierunki rozwoju mojej firmy.... Jest Pan zainteresowany taka pracą w Woj Śląskim?
menosmi / 2008-09-03 11:24
Zawsze można pracować dla i na kogoś i cierpliwie czekać na awans, gratyfikacje i inne formy uznania - tracąc energię, zapał i entuzjazm. Z czasem frustracja będzie zabijała wszelką kreatywność, a wiek naprawdę nie jest tu atutem. Czy nadal ten wyścig szczurów jest tak ekscytujący?
My wiemy coś o tym, bo mamy te doświadczenia za sobą. Dzisiaj osiągnęliśmy SUKCES - jutro nasz sukces może być również Twoim sukcesem.
Stawiamy na aktywność, inteligencję, kulturę osobistą i upór w dążeniu do celu. Firma, w której jesteśmy funkcjonuje w branży finansowej. Nasi specjaliści wywodzą się z różnych branż . Pracują dla nas byli prezesi i właściciele firm, inżynierowie różnych dziedzin, fizycy, matematycy, chemicy, ekonomiści, finansiści, nauczyciele i oficerowie.
Jeśli jesteś gotowy(a) na zmiany w swoim życiu i chcesz realizować swoje marzenia dzięki ponadprzeciętnym przychodom - pomożemy Ci uwierzyć, że "wolność finansowa" nie jest pustym sloganem.
Nie wiem ile zarabiasz w swojej pracy, ale w tej firmie zarabia się NAPRAWDĘ dobrze. I na koniec najważniejsze TU pracuje się NA SIEBIE.
asdsafdf / 83.8.78.* / 2008-07-05 14:12
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA BEZCZELNA KPINA
kws7 / 2008-07-05 20:17
kpina? bezczelna:?-)a co to niemozliwe zeby ktos cos potrafil?? chyba zazdroscisz ... daj spokoj..przeciez fora sa pelne takich frustratow jak ty...czy ten facet/ kobieta.".spuscil cie z woda" po przesalaniu mu jakies wspanialej oferty pracy za 1000 zl?:-)))))))))))))) zalosny/a jestes

Najnowsze wpisy