Forum Polityka, aktualnościKraj

Dyrektor Saxo Bank: Możemy być konkurencją dla USA i Chin

Dyrektor Saxo Bank: Możemy być konkurencją dla USA i Chin

Wyświetlaj:
zrobiony-w-h / 83.30.75.* / 2013-06-13 20:25
SaxoBank to kanciarze uważajcie na nich. W 2010 założyłem konto u nich i w 2010 zrobiłem sporą stratę, nic nie zarobiłem. W 2012 przyszło do mnie pismo z Urzędu Skarbowego, że nie rozliczyłem zysków z 2010 roku które miałem w SaxoBanku. Myślę sobie, że urzędnicy pewnie blefują, żeby ze mnie kasę wyciągnąć za inne sprawki, które miałem na sumieniu wcześniej. Kontaktuję się z SaxoBankiem tam zarzekają się, że nikogo nie informują o moich dochodach. Idę z powrotem do US a tam urzędniczka pokazuje mi dokumenty jakie otrzymali z duńskiego urzędu skarbowego. Według tych dokumentów w 2010 miałem zarobić kilkanaście tysięcy złotych. Okazało się, że goście z SaxoBanku postanowili sobie wyprać kasę za pomocą mojego konta na którym miałem duże straty sięgające 100tys zł. Oczywiście US nie dał wiary moim tłumaczeniom oraz dowodom w postaci listy zawartych transakcji. US założył mi sprawę karno skarbową, a ja musiałem zwiewać z IIIRP.

Uważajcie, SaxoBank to mafia w białych kołnierzykach, mieli już wiele spraw w Danii za oszustwa. Polecam wam założyć konto w IB (InteractiveBrokers), oni naprawdę nikogo nie informują, dostęp do wszystkich giełd świata, kilka razy niższe prowizje, dostęp zabezpieczony elektronicznym tokenem, który dostajecie za free pocztą. Jedyna wada jest taka, że przelewy do IB musicie wysyłać za granicę, czyli banki zabiorą wam 5-6% za kupno waluty.
celsjus / 2012-06-24 23:25 / Bywalec forum
Swietne podejscie. Takie bezduszne p******* moga opowiadac tylko ekonomisci ktorzy przeciez doprowadzili do tego krysyzu, ktos udzielal tych pozyczek kto wiadomo. Grecy to nie narod ekonomistow i bankierow, to zwykli ludzie ktorzy wybieraja sobie rzady aby myslaly dla nich. Poza tym gdzie odpowiedzialnosc niemcow, francuzow ktorzy nie mieli oporow na irracjonalne pozyczki dobrze wiedzac co sie stanie. A stalo sie to ze brali czynny udzial w zadluzani tego kraju, teraz odessali pieniadze ktore trzeba bylo przeznaczyc aby nie upadlu, zainkasowaly dotychczasowe odsetki, dofinansowanie i skoru juz wydymaly ten kraj to out z nimi. Tak wlasnie postapuje "elita" benkiersko-ekonimiczna. Banda okropnych ludzi!!!
komentator1 / 87.96.115.* / 2012-06-24 13:34
Nie mogę patrzeć na te gęby bankierów i finansistów.

Najnowsze wpisy