Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Działalność SKOK to afera większa niż Amber Gold?

Działalność SKOK to afera większa niż Amber Gold?

Wyświetlaj:
mmar / 149.156.205.* / 2015-03-19 10:58
pis daje swoim wiernym sługom immunitet i może sobie robić z kasą co chce no i dawać kasę prawdziwym mediom w podzięce za ochronę, niby na reklamy, z czego by żyły te szmatławce i telewizja trwam i republika, a tak to mają kaske ze skoków a Polacy płaca za ich bankructwa, ale partia uczciwych wierzących w wybuchające parówki delegacyjnych oszustów jest pełna frazesów na ustach i lewych pieniędzy w kieszeniach - ale czego można się spodziewać po byłych działaczach PC
mmar / 149.156.205.* / 2015-03-19 11:19
minusujcie, prawdy nie przykryjecie waszymi pięknymi katolickimi hasłami i wiarą że w Smoleńsku wybuchła parówka
Mieczyslaw1018 / 31.0.0.* / 2015-03-19 10:57
poniewaz od lat nie naleze juz do SKOKU (zorientowalem sie o co chodzi?) , okazalo sie ze od kilku lata na tzw dodatkowym koncie mam 50 zl I co roku zawiadamiaja mnie o tym , ale zaznaczam odsetki nie leca.Jak bylo 50 tak jest juz kilka lat..chcialem zlikwidowac to konto, wypalcic moje pieniadze-te 50 zl bez odsetek- co sie okazalo: otoz musze pisac oswiadczenie, czekac na odpowiedziedz, wplacic 5 zl (nie wiem za co + jakies koszta, ) I dostane ok. 35 zl do reki....I co ciekawe, likwidacja konta odbedzie sie dopiero za rok....I musze osobiscie odebrac w kasie oddzialu,a mam tylko 240 km, bo zmienilem miejsce zamieszkania...Ot, caly SKOK na biednych ludzi.....
DOKTOROWA / 31.182.143.* / 2015-03-19 10:56
pokażcie mi jednego poszkodowanego w KASACH BIERNACKIEGO!!! Jednego! A przypominam amber gold tuska I JEGO SYNA okradł tysiące polaków na setki milionów złotych!!!! ZDJĘCIE STARUSZKÓW CZYTAJĄCYCH COŚ NA ZAMKNIĘTYCH DRZWIACH ODZIAŁU SKOK-u RODEM Z GEBELSOWSKIEJ PROPAGANDY ;(((((((
tado1951 / 83.25.151.* / 2015-03-19 10:54
Trzeba głosować na KUKIZA
żyłka na mózgu mi pęknie / 159.205.153.* / 2015-03-19 10:52
dlaczego za zabranie batonika się siedzi bo to kradzież? a jak ktoś wyłudza miliony, kradnie rozbójniczo na potęgę to jest tylko afera?
konserwa1 / 158.75.30.* / 2015-03-19 10:52
Wczoraj w TVP info był u Kraśki Pan senator, który tworzył SKOKI. Dokładnie tłumaczył i spokojnie na czym polega "afera". Jeden SKOK Wołomiński narobił długów mimo iż jego problemy zgłoszone były przez szefa wszystkich skoków do KNFu. KNF zwlekał z reakcją niemal dwa lata, kiedy to kumple Pana Prezydenta Komorowskiego będący właścicielami tego skoku na potęgę prowadzili kampanię reklamową (bardzo podobne do Amber Gold). Na 3 mld złotych długu kas ponad dwa stracił SKOK Wołomin.
Tłumaczenie senatora mnie przekonało i utwierdzam się w tym trzech powodów:
1. widać, że jest to akcja konsultowana z konkurencyjnymi bankami
2. nikomu z szefostwa skoków ani też senatorowi nie postawiono zarzutów prokuratorskich
3. co ma do ukrycia sejmowa komisja finansów skoro to taka afera to dlaczego omawia się ją za zamkniętymi drzwiami? Pewnie żeby przed wyborami wyciekały niepotwierdzone niczym wiadomości i plotki?? Może warto byłoby zakończyć inne afery a wtedy zająć się tą. Myślę o amber gold czy podsłuchach.
b.stary Dzidek / 85.25.103.* / 2015-03-19 10:52
W moim oglądzie tych 2 afer wygląda to tak:
Afera Amber Gold była "zrobiona prymitywnie i po chamsku" , mówiąc inaczej - była szyta grubymi nićmi. Prokuratura z tego co wiem nie miała żadnych wątpliwości. Pieniądze były na kontach - teraz nie ma pieniędzy - ukradli - zamknąć i osądzić.

Afera SKOKÓW jest natomiast szyta nićmi jedwabnymi, bardzo ozdobnymi ściegami i wykończeniami. Kroje i dodatki były wybierane długo i b. starannie. Całość miała wyglądać pokazowo - wyglądała przynajmniej dla "mas".
nie widac / 96.20.242.* / 2015-03-19 10:49
I wszystko jasne! Byla jedna bardzo niewygodna dla Po afera Amber Gold.Probowano schowac ja pod dywan i udalo sie.Dzis na temat Amber Gold nikt nic nie wie!Gazety ,telewizja zamilkly zupelnie.Wszyscy maja natychmiast zapomniec o calej sprawie!Kto wzial pieniazki do kieszeni to tak powinno byc a kto stracil no to normalne!Musi stracic ktos zeby zarobic mogl ktos ( w domysle ludzie z PO )I teraz wybuchla afera skokow.A ta afera to tlen dla PO! Teraz raz na zawsze zapomni sie o Amber Gold i kolesiach a da sie popaloc PIS-owi.Brawo! Taki mamy k...wski kraj.Terz I Tusk i syneczek Tuska i wladae Gdanska wszyscy co byli umoczeni w Amber Gold stali sie raptem krysztalowi.Jakie to piekne K..wa jego mac.I pomyslec ze bylo tyla przyglupow co przez 8 lat mieli bielmo na oczach i glosowali na takich sukinsynow!
emeryt44 / 89.228.117.* / 2015-03-19 10:48
Wszystkie grabie bez wyjątku grabią tylko do siebie
emerytka964 / 31.0.0.* / 2015-03-19 10:47
a dlaczego nie wzieli sie za SKOKI kilka lat temu jak wybuchla afera z nimi? Acha, czekali az sie wiecej oblupia na biednych, starych schorowanych ludziach.Bo te kase stworzyl Stefczyk dla tej grupy ludzi a okazalo sie ze teraz zlodzieje znalezli nowe zrodlo dochodu....obrzydliwe...
rgter / 91.205.33.* / 2015-03-19 10:47
ja nie wiem czy to nie kolejan afera finasowa POwcow co wczoraj slyszalem to SKOK Wolomin wyprowadzone nie miliony ale mld zl, a wszytko wskazywalo na kolegow z WSI to czego sie POwce trzebiaja znowu chca wszytko zrobic do gory nogami, co do pozostalych SKOKow to niech ludzie z PO sie naucza przepisow i tak samo ci z gazety wyborczej bo krew zalewa jak sie slyszy to pier..e
j.zielinski / 89.77.200.* / 2015-03-19 10:46
Szczekanie na SKOK-i by w koncu polozyc lape na pieniadzach tam zdeponowanych.SLD i PO w jednym stoja ogrodku. Jesli komisja finansow nie opublikowala komunikatu to dlaczego szczeka Jonski ?
Nie wierze wam lewacka postkomuno,wszystko byscie co polskie zgnoili by dorwac sie do forsy.
krttk / 31.0.1.* / 2015-03-19 10:44
niedawne bankructwa czterech SKOKów kosztowały pośrednio wszystkich Polaków łacznie ponad 3 miliardy złotych. Tyle dopłacił BFG depozytariuszom bankrutujących SKOKów Wołomin i Wspólnota, oraz bankom przejmującym SKOK Kopernik i Jana z Kęt.

Poseł PiS Szmit mówi, że "fakty każdy może interpretować na swój sposób". Grzegorz Bierecki przez 20 lat do 2012 r. kierował Krajową SKOK, która od początku do 2012 roku sprawowała nadzór nad wszystkimi SKOKami, także tymi 4 bankrutami. Interpretuję te fakty w taki sposób, że w najlepszym razie nadzór sprawowany przez Krajową SKOK nad tymi 4 bankrutami był sprawowany nieudolnie. Przychodzą mi też do głowy mniej korzystne dla senatora Biereckiego interpretacje. Liczę na to, że prokuratura sprawdzi, do czyjej kieszeni popłynęły 3 miliardy złotych z tych 4 SKOKów, i że osoby te trafią do jednej celi z Marcinem P. i jego żoną, organizatorami Amber Gold.
@@@ / 89.79.183.* / 2015-03-19 10:55
Niestety te Twoje "fakty" nie maja nic wspólnego z prawdą.
Od 2012 nadzór nad SKOK-ami ma KNF a te wszystkie skoki które splajtowały były prowadzone albo przez ludzi z PO albo z WSI.
Tak więc to PO i prezio Komorowski mają problem nie PIS.
Rada Krajowa SKOK od kilku lat donosiła do KNF o nieprawidłowościach w np. SKOK Wołomin i KNF nic nie robił.

że prokuratura sprawdzi, do czyjej kieszeni popłynęły 3 miliardy złotych z tych 4 SKOKów

Niestety prokuratura niczego nie sprawdzi bo już dzisiaj wie ze te pieniądze popłynęły do kieszeni członków PO i WSI
krttk / 77.115.108.* / 2015-03-19 15:43
Twoja wypowiedź nie zawiera żadnego argumentu przeczącemu przytoczonym przeze mnie faktom, że SKOKi przez 20 lat do 2012 nadzorowała Krajowa SKOK, a szefował jej Bierecki.

Jakie masz dowody na to, że SKOKi, które upadły, były kierowane przez PO lub WSI?
ela7 / 89.76.26.* / 2015-03-19 10:43
SKOK Wołomin,skok na kasę.+ rządy PO oto afera.
pipi de lena / 80.50.136.* / 2015-03-19 10:42
Fajna fota, pisowskie zombie w poszukiwaniu swojej kasy.

Najnowsze wpisy