Forum Forum prawneKarne

dzialanie na niekorzysc

dzialanie na niekorzysc

adias / 2013-03-18 09:12
witam czy prowadzac w internecie profil "antyrządowy" na znanym i popularnym portalu społecznościowym moze mnie ktoś zgłosić o działanie na niekorzysc rządu badz jakieś inne rzeczy? na profilu wszystko jest cenzurowane
Wyświetlaj:
Pozycjoneria - tworzenie forów i blogów / 91.224.184.* / 2013-10-23 19:46
Zrób swoją stronę i umieszczaj na niej co chcesz. Żyć w strachu, że facebook usunie Ci stronę to słabe. Nawet jak usuną Twoją prywatną www, to sobie ją uruchomisz pod inną domeną a wszystkie tematy i opinie zachowasz.
jaroslaw_zawsze_dziewica / 2013-03-27 09:45
a po co prowadzisz taki profil?? malo sie zle w polsce dzieje? to jeszcze muisisz kolejnych ludzi motywowac do linczu i do agresji w stosunku do wladz polskich i rzzadowych? moim zdaniem kazdy taki profil powinien byc zamkniety a administrator ukarany!
kolizjant / 2013-03-26 09:31
ja raz prowadzilem antypolityczny profil i niestety jakas ambitna duszyczka zglosila profil jako obrazajacy i profil zostal zamkiety ;/ a szkoda bo zrzeszal wielu ludzi ktorzy dosc burzliwe dyskutowali na tematy polityczne
katix / 2013-03-25 10:06
jesli nie bedziesz jakis antypolskich i anty prezydenckich tresci zawieral tam, oraz nie bedizesz nikgoo obrazalto niema podstaw prawnych aby zamknac badz usunac taki profil i ukarac cie za to.
apples / 2013-03-18 11:23
wydaje mi sie ze jak nie beda tam jakies tresci obrazajace czy tez nawolywujace do przemocy i agresji wystepowaly to nikt nie moze cie o cos takiego posadzic. inna sprawa jest regulamin facebooka bo pewnie o nim wspominasz ktory zabrania wielu rzeczy ale to poczytaj wlasnie w regulaminie facebooka

Najnowsze wpisy