Forum Polityka, aktualnościGospodarka

#dziejesienazywo Co dalej z uprawnieniami komorników?

#dziejesienazywo Co dalej z uprawnieniami komorników?

Wyświetlaj:
niezadowolona 908 / 5.172.239.* / 2015-11-21 12:01
Proszę się postawić w roli wierzyciela, który nie może odzyskać swoich pieniędzy, często ludzie specjalnie robią długi bo i tak nie można z nich nic wyegzekwować, nie płacą za mieszkanie a to oni są chronieni a nie właściciel,
to chore prawo, chroniące darmozjadów i leserów,
nikt bez powodu nie ma komornika, musiał coś nabrać i nie spłacić
Ja nie mam ochoty utrzymywać patologii, trzeba też sprawdzać rodziny które korzystają z pomocy społecznej, bo w dużej części to naciągacze i lenie, którym wszystko się należy, ale iść do pracy to już nie
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-11-21 12:26
Nikt ci nie każe zawierać umów z niewypłacalnymi ludźmi -masz przecież możliwość sprawdzenia ich wcześniej. Chcesz "koniecznie" wynająć komuś mieszkanie i to za jak najwyższą stawkę -częściej więc trafiasz na nieuczciwych najemców. Ryzyko zawodowe -ubezpiecz się od niego.
niezadowolona 908 / 37.248.254.* / 2015-11-21 16:46
W jaki sposób można sprawdzić nieuczciwe osoby, dają fałszywe referencje, a jeśli chodzi o wysoką cenę-to jak kogoś nie stać to nich szuka taniej
Podałam to jako przykład, nie wynajmuję żadnego mieszkania
Uważam że dłużnicy są u nas o wiele bardziej chronieni niż osoby przez nie oszukane
Bogacz870 / 188.146.73.* / 2015-11-21 12:21
Niemam zamiaru się stawiać w roli.wierzyciela pacanie nadal niedochodzi do twojej Po wąskiego łba ze tu chodzi by taki komornik złodziej nie zabierał komuś kto tych długów niema, ciężko ci pojąć bo albo sam jesteś wyzbytym sumienia kretynem lub lajza zwaną komornik
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
POLAk1 / 46.76.100.* / 2015-11-21 11:48
Schorowanemu staremu emerytowi zostawia się 560 zł brutto aby szybciej zmarł a pracującemu ojcu rodziny 1680zł aby jego rodzina żyła na skraju nędzy! To sprawiedliwość Polskiego Państwa Prawa ,które napycha kieszenie komorników!SOLIDARNOŚĆ,UCZCIWOŚĆ,MIŁOSIERDZIE polskiego Parlamentu jest porażajace!!!
stefan55 / 217.91.213.* / 2015-11-21 11:30
Jak najszybciej rozwiązać tą bandycką działalność w imię prawa.Polska niby jest cywilizowana ale tylko w teorii. Nie jest winą dzieci,że są biedne razem ze swoimi rodzicami,niema drugiego takiego kraju w UE pasożytniczego żyjącego z własnych obywateli.Sądy,policja,prokuratora,większość to nieuczciwi ludzie,ale na szczęście nie wszyscy bardzo zła działalność wręcz kryminalna sądów,sędziów przestępców.
kevin5323 / 217.99.158.* / 2015-11-21 10:19
Komornicy to przestępcy w białych kołnierzykach,w dużej mierze z wielkim poparciem Sądu ,pytam co za ludzie tam pracują.Bardzo się cieszymy,że zaczynają wprowadzać porządki,w sądach ,prokuraturze,policji,urzędach skarbowych,nareszcie,będzie normalność.Ćzy zauważyliście jak przstępcy z PO głośno krzyczą,protestują,wystarczy posłuchać bardzo wiarygodnej telewizji TVN 24.
.piroman. / 89.74.15.* / 2015-11-21 10:48
Poczekaj, zobaczymy co powiesz za 4 lata.
daroo172 / 188.146.6.* / 2015-11-21 09:54
No komornik zabrał mi auto należące do wypożyczalni, które ubezpieczyciel mi zagwarantować jako zastępcze a w dowodzie rejestracyjnym widnieje Getin bank i co?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ccorpo / 89.15.151.* / 2015-11-21 10:54
Witam,
Sadze ze możemy pomoc.
W razie zainteresowania, prosze opisać sytuacje i wysłać na e-maila biuro@ccorpo.com
To nic nie kosztuje, a moze okazać sie ze bedziemy pomocni.
biuro@ccorpo.com
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
grzuniuki / 31.61.138.* / 2015-11-20 01:13
Mowimy o podatkach?A dlaczego w ustawie karnej nie ma zapisu,ze gdy diler inicjuje narkotyk to naraza życie a gdy osoba umiera przedwczesnie to powinien odpowiadać na takich samych zasadach jak morderca.No dlaczego kryjecie dilerow?Za duzo Polaków?Acha
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Tomek404 / 62.29.136.* / 2015-11-21 10:32
analogicznie sprzedawców broni, noży, samochodów, a nawet architektów projektujących mosty można wsadzać. Wyłącz telewizje i zacznij myśleć.
Widzę moje kochane kundelki że wszystko musicie mieć uregulowane przez "Państwo Opiekuńcze" jak te pieski chcecie żeby was prowadzili, mówili co i kiedy jeść, kiedy spać i kiedy się wysrać możecie.
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-11-21 12:43
Coś w tym jest. Prawdę mówiąc jestem zwolennikiem wprowadzenia pełnej odpłatności za leczenie osób, które przedawkowały lub po prostu wpadły w nałóg (poza nielicznymi wyjątkami, kiedy spowodowały to "okoliczności zewnętrzne", ale to daje się sprawdzić). Uważam to za formę samookaleczenia -podobnie, jak nałogowe picie alkoholu.
robik638 / 87.105.22.* / 2015-11-19 20:19
dramatyczne w polskim ustawodawstwie jest to że pomimo wiedzy o błędach w ustawach nie ma nikogo kto by umiał napisać ustawę od nowa bez błędów i tendencyjnych interpretacji . jeśli w polsce nie ma takich ludzi to może sposobem dobrym byłoby przeszczepianie gotowych ustaw z innych krajów gdzie nie ma takiej indolencji prawnej lobbingu i łapówkarstwa wśród posłów którzy uchwalają przepisy
rębacz / 88.156.21.* / 2015-11-19 20:18
Panie Obara zamknuij sie pan, bo jak ja zacznę ujwaaniać pana wyczyny to będziesz miał się Pan z pyszna
dtjeyju / 178.36.35.* / 2015-11-19 20:16
A tych kretynów z młotkami to chyba matka wyszczała na kamień, zamiast urodzić.
LeePaa$$ / 77.254.105.* / 2015-11-19 20:15
Główny problem z komornikami to faktyczny brak odpowiedzialności za błędy komornicze, co prowadzi do kuriozalnych sytuacji obrażających ogólnie przyjętych standardów przyzwoitości i sprawiedliwości co słusznie oburza obywateli. czas skończyć z brakiem odpowiedzialności za swoje działania czy to komorników czy urzędników,
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-11-21 12:51
Jest to "ciąg dalszy" faktycznego braku odpowiedzialności urzędnika za wyrządzone szkody. Gdyby urzędnik odpowiadał za nie swoją wolnością i własnością niejednokrotnie poważnie by się nad własnym postępowaniem zastanowił. Teraz wystarczy mu, że istnieje pretekst usprawiedliwiający brak zainteresowania sprawą.
dewi9 / 83.8.94.* / 2015-11-19 20:08
Nareszcie porządek .....POrządek
konrad211 / 5.174.97.* / 2015-11-19 20:00

Cały czas to komornik będzie w mocno uprzywilejowanej pozycji. Jego zdaniem należy je tak zmienić, by nie były sprzeczne z konstytucją.


Wykonując profesję komornika trzeba być wyzutym z sumienia, tylko sadyści biorą się za to zajecie...
Witek563 / 79.241.146.* / 2015-11-19 19:37
byłem prezesem firmy której zagraniczny odbiorca nie dokonał zapłaty, wierzycielom naszej firmy spłaciłem w 80 %. Pozostałej częsci nie zdążyłem bo jeden z wierzycieli uzyskał nakaz zapłaty. Komornik przystąpił do dzieła. Majatek wart według realnej możliwości sprzedaży 1,7 miliona wartość pozostałego długu 380 tys pln z odsetkami. Ten majątek nie wystarczył na zaspokojenie wierzycieli i kosztów komorniczych - gigantycznych 298456 pln. 70 osób bez pracy, ja jako zarząd za nie zgłoszenie upadłości musiałem zapłacić brakujące 80.000 pln. mało tego dług zagraniczny zostaje spłacany na konto komornicze wpłynęło już 120000 euro. Nikt mi nie oddał mojej kasy. To się nazywa biznes polskiego komornika. Do luftu takie prawo i ten kraj. Wyjechałem z Polski i nie wracam, za rok bedę obywatelem innego kraju. wtedy wystąpię o odszkodowaniedla tych biednych zwolnionych ludzi i z pewnością je uzyskam. Może komornik z Leksusa 600 przesiądzie się na !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLAK = POLAK / 209.222.8.* / 2015-11-19 19:35
JEŚLI NAPRAWDĘ NIE CHCE KTOŚ SPŁACAĆ,ANI DOJŚĆ DO UGODY - SPRAWA DO SĄDU - SĄD ZASĄDZA - URZĄD SKARBOWY,LUB ZUS POTRĄCA = WYSZŁO TAK - POŻYCZKODAWCA,CZY SPRZEDAJĄCY TOWAR OSZUKUJE,WPROWADZA W BŁĄD - FAKTYCZNIE PRZY 1 ROZMOWIE - UMOWIE SĄ INNE WARUNKI,A W CZASIE SPŁATY - INNE,KWOTY ZMIENIAJĄ,PROCENTY,UMOWY WYDŁUŻAJĄ,ITP,ITD - WINDYKATOR,KOMORNIK,SĄD,NAWET PRACODAWCA - POSŁUGUJĄ SIĘ FAŁSZYWYMI,A NAWET SPREPAROWANYMI DOWODAMI,ZASTRASZANIEM - NISZCZENIEM POLAKÓW I POLSKĘ = DARMOZJADY,LICHWIARZE,ZŁODZIEJE - NALEŻY ROZWIĄZAĆ KOMORNIKÓW I WINDYKATORÓW.
asd331 / 89.77.96.* / 2015-11-19 19:19
Znajomy stracił robotę przez kredyty które nie brał bo ktoś p***************.... jego podpis, a ten co brał kredycik to nie spłacał, komornik się na niewinnego uwziął i groził mu by spłacał taką kwotę a mimo że znaleźli sprawcę to i tak niewinny człowiek musi spłacać bo z tamtego nie mają co ściągać po pierwsze po drugie postawili mu zarzuty o współudział i niestety kredyt musi spłacać przez debila który po prostu podrobił/zapier.... mu podpis a bankom tego nie wytłumaczysz bo chcą odzyskać te pieniądze nie ważne czy od winnego czy niewinnego. Niestety dalej spłaca bo nie chce siedzieć w więzieniu.

Najnowsze wpisy