Forum Polityka, aktualnościGospodarka

#dziejesienazywo: frankowicze i banki wciąż czekają

#dziejesienazywo: frankowicze i banki wciąż czekają

Wyświetlaj:
OBIEKT.III / 31.178.99.* / 2016-04-18 21:02
Sprzedajcie to, co kupiliście za franki i spłaćcie swoje zadłużenia . Co Wy sobie kużwa myślicie ze będziecie brali sobie kredyty a podatnicy mają za Was spłacać? Wam się już we łbach PO przestawiało przez ten liberalizm. Co mnie obchodzi pieprzenie przedwyborcze prezydenta. W końcu jak myslicie kto za Was wybuli kasę? Uczciwi ludzie. jak macie zadłużenie to na trzy etaty zapieprzać. Albo macie jaja do końca albo wydmuszki. Zachowujecie sięjak żebracy z Wenecji....
OBIEKT.III / 31.178.99.* / 2016-04-18 21:42
Wiesz co szczególnie to słowo móżdrzeg w Twoim tekście mi się podoba. I wszystko jasne. Szkoda dla Ciebie inkaustu....
frankowicz t 1000 / 95.215.77.* / 2016-04-18 21:34
i jeszcze jedno ba......nie mam dom 700m 4 mieszkania pod wynajm --dorobiłem się tego uczciwie w dobrych 90 latach i zadłużyłem się we frankach i co pozostało mi do spłaty 30 tys . franków i mam to głebokoo w d...pie takich jak ty beznadziejniaków ciągle płaczących jak to jest żle w naszym kraju--- i nie chodzi o to by mi spłacili zaciągnięty kredyt tylko o to , że zrobili przekręt z umowami frankowymi bez franków---niech oddadzą mi speed i to co nieprawnie mnie okradli no ale to twój mały móżdrzeg tego już nie ogarnie i jeszcze jedno koniec z pomocą dla innych kredytów mieszkaniowych jak rodzina i dom i inne -bo to jest dopłacane z moich pieniędzy w postaci podatku
Ragnarok70 / 83.7.243.* / 2016-04-18 21:46
A jak brałeś ten kredyt to nie przeszkadzało ci wtedy , że nie dostałeś fizycznie franków do reki? Przez parę lat póki kurs był ok to siedziałeś szczęśliwy. Teraz wielki pokrzywdzony?
frankowicz t 1000 / 95.215.77.* / 2016-04-18 21:17
żal mi cię człowieku - chociaż nie żyj sobie w tym beznadziejnym bycie--meduza przeżyła 600 lat bez mózgu to i może tobie też się uda
Ragnarok70 / 83.7.243.* / 2016-04-18 21:38
I kto jest meduzą ty kadłubku intelektualny? Strzeliłeś sobie w stopę ładując się w kredyt walutowy i teraz śmiesz gębę drzeć, że cię oszukano? Podpisałeś umowę ? Czytać umiesz? Więc będziesz ponosił cenę WŁASNEJ decyzji. Nikt ci brodziku mentalny pistoletu do głowy nie przystawiał, żebyś brał kredyt we frankach. I jak się okazuje sam żyj bez mózgu spłacając swój superancki kredyt.
Motor / 89.70.0.* / 2016-04-18 21:00
Daliście sie zrobić w trąbę Duda i PiS to bajko pisarze którzy są szarlatanami którzy kupili sobie wasze glosy a teraz się z was śmieją
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gosc1112 / 178.252.25.* / 2016-04-18 21:12
To nie wina PIS-u i Dudy to opozycja z Petru na czele pracują nad tym by ludziom utrudnic w rozwiązaniu problemu.Dlaczego wam PO nie dało ulgi a obiecywali gruszki na wierzbie w każdej dziedzinie!!
qaa44 / 109.241.103.* / 2016-04-18 20:58
czekali tyle lat a teraz oczekują pstryknięcia palcami
mietła / 89.77.105.* / 2016-04-18 20:58

Tysiące Polaków czekają na prezydencki projekt ustawy, który ma im pomóc wybrnąć z trudnej sytuacji spowodowanej wzrostem kursu

No właśnie ! Co z prezydencką obietnicą. Ja myślę że czas najwyższy zacząć budować "przyszłość" nie tylko frankowiczów ale i pozostałych polaków od tzw. fundamentu. Bo problem leży zupełnie gdzie indziej aniżeli w ew. opieszałości obecnego rządu. Poprzednie rządy obecnej opozycji mają na sumieniu mnóstwo nierozliczonych dotąd afer gospodarczych, nieudolnie podejmowanych decyzji. W wyniku ich działania budżet państwowy poniósł straty liczone w miliardach złotych. Jeżeli byli aferzyści nie zostaną rozliczeni materialnie z oszustw, korupcji, nieudolności, pospolitego złodziejstwa, nie wierzę aby problem frankowiczów został szybko w miarę pomyślnie rozwiązany (obym się mylił). Chyba że kosztem wyrzeczeń określonych instytucji, świadomie podejmowanych. Ale na to nie ma co liczyć Zatem co nas czeka? Niełatwe czasy. To znaczy ciągle nie rozwiązany problem będzie stale przesuwał się na potem, czyli życie na tzw. kredyt. Bałagan powinien naprawić ten kto go narobił. Nawet nie ten kto podejmował decyzje o wyprzedaży za przysłowiowy bezcen majątku (chociaż, czy ja wiem?). Ale ten kto doprowadził do takiej sytuacji, że takie gorszące i parszywe decyzje musiały(!) być podejmowane. Od roku 1989 który miał być przełomowym, powoli acz regularnie Polska uzależniała się na własne życzenie gospodarczo, społecznie , politycznie od widzimisię innych krajów. Kapitał zbijali jedynie ci co służyli interesom zagranicznych dygnitarzy, a nie naszego kraju. I dalej obecna opozycja zachowuje się identycznie, a może i jeszcze gorzej. Chce odwrócić kota ogonem, udając pokrzywdzoną i poniewieraną przez PiS. I jeszcze ma czelność donosić o tym do Europy, szukając u niej ratunku - jak twierdzi- dla rzekomo zagrożonej polskiej demokracji. Ośmiesza się w ten sposób i kompromituje. Ale czegóż się nie robi dla osobistych korzyści materialnych? Odszedłem od tematu. Tam gdzie tylko się da, na mocy obowiązujących przepisów prawa należy bezwzględnie wyegzekwować poniesienie osobistych konsekwencji materialnych przez osoby będące dawniej u władzy którzy doprowadzili do finansowej ruiny nasz kraj. To nie jest żadna zemsta ani chęć odegrania się na kimkolwiek. To normalna prosta konsekwencja zasady: dorosłość to odpowiedzialność. Zwłaszcza gdy osoba mieniąca się dorosłą jest u władzy.
bankowy przekręt / 5.226.99.* / 2016-04-18 20:57
To po jaką cholerę ścigają tych wszystkich co zrobili jakąś staruszkę na wnuczka? No chyba widziały gały komu dawały? Drobny złodziejaszek trafia do pudła a bankster dostaje status "pokrzywdzonego"... dobre nie?
Leeeeee / 89.70.246.* / 2016-04-18 21:26
Czyli równie dobrze powinno się ścigać cwaniaczków, którzy brali kredyt od banku we frankach, a teraz chcą wyłudzić pieniądze od państwa na spłatę...
wawa727 / 83.31.23.* / 2016-04-18 20:56
A mnie obiecywał Duda że bedzie prezydentem wszystkich polaków,a jest prezydentem prezesa.
Dyzma emeryt 11 / 176.227.163.* / 2016-04-18 20:55
Jest takie stare powiedzonko CHYTRY DWA RAZY TRACI !!! Ale na pazerność nie ma rady.
Grzegorz z Polski / 188.210.60.* / 2016-04-18 20:53
Panie Prezydencie,

Proszę niech Pan udowodni, że jest Prezydentem wszystkich Polaków, tych z prawej i lewej strony.

Serdecznie pozdrawiam.
Polak z wiary i serca
Ewik1111 / 5.172.234.* / 2016-04-18 20:49
Ciekawe frankowiczom pomoc, a ja mam kredyt w złotówkach no to niech mi dadzą to co franokowicze zyskali jak był dobry kurs. Mój znajomy ,który ma kredyt we frankach to mówi że jak policzyć te wszystkie lata kiedy kurs był stabilniejszy to on i tak w tej chwili licząc to wyszedł na swoje.
Janusz P / 46.186.50.* / 2016-04-18 20:47
To niesłychane, jak te jawnie antypolskie niemieckie media (Onet, Wirtualna, Newsweek) starają się zdewastować życie Polaków i zniszczyć kraj. Ich cel jest tylko jeden - słaba, podzielona, podporządkowana Polska.
lach / 178.212.125.* / 2016-04-18 20:45
Gdy Rzesza kolaborantów,donosicieli czyli tzw. V Kolumna z PO i Nowoczesnej sciga sie w szkalowaniu Polski, w UE i POza nią, trudno jest POd takim naciskiem zastosować prawo które nie byłoby z góry obalone. UE nie stosuje prawa tylko własne interesy a przykładem jest holender, Gej Varchoł który ma miliardowe kontrakty z ZSRR a to już jest jednoznaczne.
xx444 / 77.112.121.* / 2016-04-18 20:45
Gdy brali kredyt doskonale wiedzieli na co się piszą.Śmiali się z ludzi którzy brali w złotówkach.Z jakiej racji pomagać bogatym????? W tej sytuacji należy pomóc tym którzy wzięli kredyt w złotówkach i mają problem ze spłatą.
krzysiek228 / 176.97.81.* / 2016-04-18 20:44
a ci co wzięli kredyt we franku to tylko sami po podstawówkach, ćwierć inteligenci, co nie umieją czytać i podpisali się trzema krzyżykami, i tylko niechcący śmiali się wtedy z tych co mieli w złotówkach kredyty,
jak nie myśleli jak brali to teraz niech myślą jak spłacić, anie wyciągać łapska po zapomogę.
kooklo / 109.241.134.* / 2016-04-18 20:43
to prawda za złodzieji za wolno się bierzecie
nivea63 / 83.29.91.* / 2016-04-18 20:41
Nie widzę powodu by pomagać stosunkowo bogatej grupie ludzi. Przecież żeby im dać trzeba będzie innym odebrać. Przeważnie biedniejszym.

Najnowsze wpisy