Forum Polityka, aktualnościGospodarka

#dziejesienazywo: Ta afera jest znacznie większa niż Amber Gold. Tysiące Polaków walczą o swoje pieniądze

#dziejesienazywo: Ta afera jest znacznie większa niż Amber Gold. Tysiące Polaków walczą o swoje pieniądze

Wyświetlaj:
aha972 / 94.251.142.* / 2016-03-30 13:34
Hehe kto się chce nachapać może może nadal bezmyślnie swoja kasę wpłacać każdy dorosły swój rozum ma tak mi się wydaje chyba że się mylę
Umlaut / 176.2.59.* / 2016-03-30 15:12
Debilu -Kto sie chce nachapac wplacajac okreslona kwote a potem przez 15 lat wplacac okreslona rate??Mam taki produkt i musze jeszcze 8 lat placic raty bo w przeciwnym razie strace polowe jesli zrezygnuje a juz ponad 7 lat place plus wlasny wklad i dla ciebie buraku jest nachapac???
Ewa z Wrocławia / 83.7.220.* / 2016-03-30 13:31
To bardzo ważna informacja , cieszę się ,że są ludzie którzy choć częściowo informują co możemy zrobić aby bank który w holdingu sprzedawał polisolokaty teraz umywa ręce twierdzi,że klient w umowie wiedział co podpisuje, chociaż na kartce papieru dany pracownik banku robił notatki i zapewniał,że to jest bardzo korzystnia lokata pieniędzy i on sam ma taką.Oczywiście chodzi mi o Geti Bank.Dzisiaj toczę z nimi batalię bo odpowiadają mi że wiedziałam co podpisuję.
murgrabek / 91.223.212.* / 2016-03-30 13:17
Od kilku lat wszędzie wypisuję, żeby nie dawać nikomu swoich pieniędzy, żadne banki, żadne piramidy, żadne pożyczki, żadne kredyty.... chcesz Polaku zarobić weź się do uczciwej pracy i żyj na takim poziomie na jaki cię stać, nawet gdy inni dookoła mają więcej !!!! a oszczędności trzymaj w skarpecie lub w dobrze przemyślanych inwestycjach w nieruchomości, nawet w głupi ogródek działkowy, byle księgę wieczystą mieć na siebie.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-03-30 13:12
Nie chcieliście komuny bo wami sterowała wtrącali się wam wszędzie.Macie demokrację no to nie wtrącają sie wam do waszych oszczedności co z nimi robicie.Daliście się oszukać ,żaden urzednik nie powie że to jego wina.No i ma racje ,bo musiał by oddawać Sędziowie Policja też współracują z tymi co wasz oszukują.Udowodnicie im?To oni są od łapania wy od siedzenia w kiciu
jajcasz / 79.189.4.* / 2016-03-30 13:18
To co piszesz o współpracy policji i sędziów jest idiotyczne. Przecież tacy ubezpieczyciele musieliby opłacać wszystkich sędziów z wydziałów cywilnych w Polsce! Tu nie potrzeba żadnej współpracy z organami państwa - wystarczy naiwność ludzka.
gorszy sort / 83.23.61.* / 2016-03-30 13:08
Porady są bezpłatne, ale jak już będziesz chciał z nich skorzystać to opłaty za pomoc są KONKRETNE!
Zwyczajne kolejne naciąganie ludzi, którzy już udowodnili, że inteligencją nie grzeszą, więc są łatwym celem. Ale dobrze, bo za głupotę się płaci!
któl Maciuś III / 89.66.189.* / 2016-03-30 13:35
A na stronie "przywiazani do polisy" odnośniki do "jedynej skutecznie walczącej" w kraju kancelarii LWB. Na przesłane przeze mnie do nich (LWB) materiały przez rok nikt nawet nie spojrzał. Lepiej "strzyc" leszczy na pozwie zbiorowym - jedna robota, a wpływ do kasy pomnożony przez ilość klientów. Problemem nie są pazerne banki, głupi klienci ale kompletna niemoc systemu prawnego - leniwi i niekompetentni adwokaci (dzieci palestrowych tatusiów), święte krowy, chronione immunitetem w sądach, no i przyzwolenie ze strony instytucji kontrolnych , które są powiązane towarzysko, biznesowo z kontrolowanymi..
mlody?? / 194.177.28.* / 2016-03-30 13:07
przyklad idzie od góry... kraj złodziei i korupstwa....młodzi ludzie uciekajcie z tego kraju.. tylko teraz dokąd????
xgfXVFG / 193.105.248.* / 2016-03-30 13:00
Tak jak z "kredytami" walutowymi... które kredytami nie były.
gorszy sort / 83.23.61.* / 2016-03-30 13:10
Tylko półgłówek bierze kredyt w walucie, w której nie zarabia albo nie ma oszczędności... Politycy mają poukrywane pieniądze w szwajcarskich bankach to im te kredyty są na rękę. A ciemna masa płaci za to, żeby oni mało płacili odsetek!
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-03-30 12:57
Najlepszym nauczycielem jest życie nie chcecie by wam zabraniano mówić co chcecie,Wolność słowa,Możecie też ponosić wine za własne pieniądze,macie prawo robić z nimi co chcecie z tym co waszę.Daliście sie sami robić w balona,was oszukali,i czujecie się oszukani ae to wasze pieniądze.Wystąpcie przeeciwko rządowi prawu jakie obowiązuje w tym kraju.Ze oszust jest chroniony przez prawo.i zobaczycie ze mam rację Odsiedzą parę lat i miliony im zostaną na wolnosci nie zarobili by tego.A tak to jeszcze wszystko mają za darmo przez te lata,co siedzą.lepiej niż na woności wy pokrzywdzeni macie
gorszy sort / 83.23.61.* / 2016-03-30 13:03
Rzecz w tym, że prawo jest dla wszystkich takie samo, tylko 99% ludzi nie potrafi z niego korzystać. A spory procent daje się przy tym dymać przez własną głupotę i zwyczajny brak wyobraźni.
barbara53 / 109.243.242.* / 2016-03-30 13:11
Drogi przyjacielu :( ,.....jeżeli to samo prawo dla jednych jest złe, dla innych dobre , to wyjaśnij mi proszę co to za prawo ????... :( , ........To bezprawie, zawarte w podpisanych przez Prezydenta aktach normatywnych . Gdzie był TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ??? :( ....Kto ustanowiła taki nadzór nad bankami ? Kto oblicza wielkość odsetek na lokatach i oblicza zdolność kredytową za moje pieniądze ... :(
uuuuuuuuu / 79.186.20.* / 2016-03-30 21:20
Trybunał pod przewodnictwem "Sędziego"orzekł, że zgromadzone przez mnie oszczędności w OFE nie są moje lecz "państwa".
wip / 80.87.34.* / 2016-03-30 14:43
1 możesz nie brać - takie prawo, a przed wzięciem 2 możesz przeczytać, 3 jak nie rozumiesz patrz 1
kooorek / 109.243.242.* / 2016-03-30 12:41
Od kogo bankierzy dostali przyzwolenie na tak TOKSYCZNE PRODUKTY ? Jaką rolę pełnił ZBP , KNF, UOKiK ??? Kto podpisywał gangsterskie prawo ?
Toksyczne indeksowane kredyty do CHF , bez CHF-a , denominowane do CHF , waloryzowane do innych walut niż polska PLN , to skandal na skalę światową .
Niewolnicy lokat , niewolnicy pseudokredytów .... i bangserska śmietanka wyprowadzająca dochody na zagraniczne konta . Najwyższy czas zrobić rozliczenie przeszłości i natchnąć gospodarkę nowym życiem . Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy ...
gorszy sort / 83.23.61.* / 2016-03-30 13:05
Jakie prawo? Chcesz, aby prawo regulowało wszystko łącznie z chodzeniem do sracza? Przed głupotą nie uchroni żadne prawo.
barbara53 / 109.243.242.* / 2016-03-30 13:27
To akurat prawo reguluje , co więcej, sposób zachowania się w tym przybytku rozkoszy też .
pawelzlistek / 195.205.148.* / 2016-03-30 12:40
Kwestią jest złe prawo polskie przeciwko Polakom! Nic więcej! Rząd ani Polacy nigdy by nie dołożyli złotówki do tego, tu chodzi o zmianę prawa! Jak widać PO nic nie zrobiła w tym temacie a PIS NIC NIE ROBI a tylko szum w około swoich pseudo reform walcząc z GENDER czyli wymyślonym wrogiem antypolakiem, konstytucją, gorszym sortem itd. Potem zwykli Polacy zapłacą za to dwukrotnie! ZOBACZYCIE MOTŁOCHU GŁUPI!
omamionypolisolokata / 212.160.102.* / 2016-03-30 12:35
Tak zgadzam się, frankowicze to sposób na wyłudzenie pieniędzy z budżetu a więc okradzenie reszty społeczeństwa ale polisolokaty to bezsensowne ryzyko! Ja mam polisolokatę w AXA i wszystkie zarobione zyski pożerają transakcję za utrzymanie konta! Nic nie straciłem ale muszę płacić co miesiąc ale byłem świadomy ryzyka ale problemem tutaj jest jakakolwiek wypłata swoich pieniędzy bo w tym momencie muszę płacić i najprawdopodobniej NIGDY ICH NIE WYPŁACĘ a dopiero na emeryturze! Nie chcemy pieniędzy frankowiczów czy polaków a chcemy mieć dostęp do swoich! Niestety w Polsce politycy dostają łapówki najprawdopodobniej od firm w celach politycznych na prowadzenie kampanii itd. aby tego nie zmieniać. Na zachodze polisolokaty są dobre bo można w każdej chwili wypłacić pieniądze i zabierają jedyne 4% a u nas 100%! Dlatego PO przegrało wybory bo nic z tym nie zrobiło!
sum12 / 109.243.242.* / 2016-03-30 13:01
PO i S-ka.... przegrało wybory , bo wespół z bankierami oszukali Naród . Wszechobecna korupcja , nepotyzm , ślepa i głucha Temida .....To straszne jakich czasów dożyliśmy . Jeżeli PIS nie zabierze się za bangsterów Naród mu nie wybaczy . Dobro obywatela , nie dobro bangstera . PRAWO PISANE NA ZAMÓWIENIE BANGSERÓW . Strumień pieniędzy wyprowadzony za granicie do spółek matek banstrskich . Majątek sprzedany za bezcen i te wszechobecne zaprzaństwo.... Jakie to smutne ....
wip / 80.87.34.* / 2016-03-30 14:45
wtedy był nepotyzm???- to patrz co się teraz dzieje gdzie są partyjniacy, ich znajomi a nawet żony właśnie w tych spółkach
Ulla / 91.210.238.* / 2016-03-30 12:28
Znów temat zastępczy ? A może pojawi się artykuł odnośnie naszych emerytur i ich wysokości? Bo Ci co oszczędzali jednak oszczędzali i nabyli nawyk oszczędzania co zaprocentuje na przyszłość. A na polisolokatach teraz nabijaja swoją kiesę kancelarie prawne, które duzo kraczą namawiając ludzi do zrywania swoich polis aby samemu nabić swoją kiesę. Tak więc człowiek sam powinien wiedzieć czy warto odkładać pieniądze na swoją emeryturę a nie dawać innym zarabiac na sobie. Może ktoś wymyśli wreszcie dobry sposób na zmuszenie przeciętnego Kowalskiego do oszczędzania a nie tylko krytykuje innych co zrobili coś może nieudolnie, może zachłannie ale zrobili w majestacie prawa i za pozwoleniem KNF-u.
Radoslaw661 / 46.238.231.* / 2016-03-30 12:27
Ktos pisze ze to nauczyciele sa winni. Nie o taka edukacje chodzi !!!
Nauczyciel cos mowi a nie robi tego co mowi na co dzien to co on wie o edukacji finansowej?!
kooorek / 109.243.242.* / 2016-03-30 12:25
To efekt pisania prawa przez bankierów i dla bankierów . Bankier zapłaci , zedrze w dwójnasób. Gdzie był Prezydent i Trybunał Konstytucyjny, o który tak bój KOd-owcy toczą ???? Kasa nie śmierdzi , nie ważne skąd - podobno
Radoslaw661 / 46.238.231.* / 2016-03-30 12:24
To po prostu brak Edukacji Finansowej sprawia ze osoby inwestuja i nic na ten temat nie wiedza i to sprawia duze straty. Edukuj sie, a dopiero inwestuj, tym zmniejszasz ryzyko do minimum !!!

Najnowsze wpisy