Forum Forum inwestycyjneForex

dzieki za wsparcie -jola

dzieki za wsparcie -jola

tara / 2009-05-27 07:27
Dopiero dzisiaj przeczytałam,ogladnełam i odsłuchałam wasze posty aby mnie pocieszyc jestescie cudowni poczekam jeszcze do konca tygodnia moze cos sie wyklaruje ale patrzac na notowania to chyba marne szanse na te moje poziomy.
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-27 13:09 / Tysiącznik na forum
dario podawaj przedzial czasowy bo inaczej to nic ni ejest jasne.........dzis i jutro nie bedzie 3.30..z wsparcia 3.18-20 zrobił sie powazny opor
dario z bankiera / 2009-05-27 13:15
wychodzi mi na to, ze ciagu kilku dni mialoby nastapic powazniejsze wybicie. przy tej prognozie bazuje na analogii ruchow krala z ostatniego kwartalu. niestety nie znam sie na fibo... regards
bidnymaniek / 2009-05-27 12:54 / Tysiącznik na forum
z dynamitem w d: doleci
dario z bankiera / 2009-05-27 13:08
jak na razie, to rośnie małymi impulsami, jak na petardkach hehe
tara / 2009-05-27 07:44 / Tysiącznik na forum
Re irons /twoja propozycja jest kuszaca ale sam piszesz musza byc to ruchy bardzo szybkie a wiec jak bede miała dwa komputery i dwa złacza aby kontakt z toba był ciagły to wtedy skorzystam z twojej pomocy .Wiem ,ze nikt nie wie jak zachowa sie rynek przeciez sama widze ,ze jest to wszystko sterowane i dlatego obawiam sie ,ze jeszcze moze to troche potrwac i nie wiadomo do ilu beda chcieli zdołowac krola.
irons45 / 2009-05-27 10:57 / BAKSIK ZIELONYCH
poniewaz jestes na $ po3.24 wiec wyrzut musi byc w tych okolicach by ryzykowac tzn moze byc np 3.2 tak jak dzisiaj ale wtedy gdyby rynek podbijal kurs o 3 grosze co czasem sie zdarza inaczej robota na grosz jest bez sensu
tara / 2009-05-27 11:35 / Tysiącznik na forum
Obawiam sie swojej psychiki czy jak teraz sprzedam ze strata to czy odwaze sie na ponowne wejscie a jak znowu kupie na gorce widzisz jakie małe ruchy sa na euro/dolar
dario z bankiera / 2009-05-27 12:36
Jola, wyglada na to, ze USDPLN jest dzis od rana w fazie przypominania sobie, jak można rosnąć i przygotowuje sie do wybicia. Ja tez czekam na wzrost USD :)
tara / 2009-05-27 12:53 / Tysiącznik na forum
Dario ale jak myslisz doleci do 3,30 czy nie ma szans .
dario z bankiera / 2009-05-27 13:01
nie uzurpuję sobie prawa do prawidłowego przepowiadania przyszłych poziomów. moim skromnym zdaniem jest szansa na ok. 3.26 a w wariancie optimistisch nawet na 3.33. bądźmy dobrej myśli :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy