Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dzień bez sesji w Europie i USA

Dzień bez sesji w Europie i USA

Money.pl / 2008-03-21 06:57
Komentarze do wiadomości: Dzień bez sesji w Europie i USA.
Wyświetlaj:
piciu / 2008-03-21 19:56 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czesc,
zycze wszystkim:

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego nastroju, serdecznych spotkań z najbliższymi oraz Wesołego Alleluja.
bebe / 2008-03-21 20:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wzajemnie piciu.......wzajemnie........
caabi / 2008-03-21 19:51 / Tysiącznik na forum
DO POCZYTANIA

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-warto-jeszcze-inwestowac-w-BRIC-1694351.html
Jeck / 2008-03-21 19:27 / "Poławiacz perełek"
Witam Wszystkich.

Ogłoszam!!!: zbieramy na wyjazd dziecka/ci nad polskije morje.
Z poprzedniej akcji zostało nam 540 zł. Nasz forumowy Kolega daje pokój w swoim domu gościnnym w Dźiwnowie. Nam pozostało opłacić przejazd i wyżywienie dla Marzyciela oraz jego opiekuna.

Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci co brali udział w poprzedniej akcji wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie- wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 1 kwietnia (przepraszam, tu był błąd). Osoby zdeklarowane dostaną info na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))
Pozdrawiam all

Wesołych Świąt !!!! dużo odpoczynku i przeżywania Świąt w gronie rodzinnym
bebe / 2008-03-21 20:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dołączę się Jeck......nic bardziej cudownego.......jak uśmiech dziecka.......!!!!!...cacuszko....
- baj.....
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-03-21 19:30
wszystkiego dobrego jeck!
TOMOK / 2008-03-21 19:46 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ja Ci dam dobrego! Deklaruj! :-)))
Jest czad potem zobaczyć radochę dzieciaka...
/ jeju a jak zadeklarował już?...będzie mi głupio...trudno zaryzykuję z tym tekstem...dobrze, że tych myśli nie mogą przeczytać... :-) /
Pozdrawiam
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-03-21 19:51
Powersa mi przypilnowałeś...ech...
TOMOK / 2008-03-21 19:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oj wiem...wybacz kumpel :-(
Pozdrawiam
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-03-21 19:56
wybaczam...
http://pl.youtube.com/watch?v=8FbdxIkJ9jI&feature=related
maszna dobranoc
bebe / 2008-03-21 19:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Z OKAZJI RADOSNYCH ŚWIĄT " ALLELUJA.".......ZYCZĘ WSZYSTKIM

ODPOCZYNKU........, ZDROWIA........, SPOKOJU........I SAMYCH ZIELONYCH DECYZJI........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kenobi / 2008-03-21 19:36 / Uznany malkontent giełdowy
Wzajemnie, miłych i spokojnych. Ale co do decyzji, wolałbym, żeby po prostu pozwalały zarobić, a co najmniej chronić kapitał. Zielone decyzje źle mi się kojarzą...Pozdrawiam serdecznie.
bebe / 2008-03-21 19:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
uroczy........- jak zawsze - Ken......;-)
modliszka / 2008-03-21 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Taka maskotka, prawda ? :-)
modliszka / 2008-03-21 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bebe, a Ty już po wszystkich przygotowaniach ? :-)
bebe / 2008-03-21 20:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Mo......kochana......jestem w ciągu prac.....aleeeeeeeee....nie omieszkałam z racji przerwy w zajeciach zaglądnąć TU.......wszak znamy sie już dosyć długo, abym nie złożyła życzeń i nie życzyła RADOŚCI DLA WAS..... całuski ;-)
modliszka / 2008-03-21 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To tak, jak ja Kochana :-)))) i tak biegam góra-dół, góra-dół...aby dla relaksu poczytac życzenia i inwestorskie komentarze:-))) To już choroba :-)))

Udanych przygotowań a potem miłego świętowania Bebe :-)))
Idę konczyc to wszystko, żeby mnie północ nie zastała :-))))
bebe / 2008-03-21 20:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha.....ha....cha.........idę dalej czynić......podobnie jak Ty.....do zobaczenia w przerwach prac Mo......:-)))
fakt.....- to już choroba - to "money."........cha.....ha.....cha......
modliszka / 2008-03-21 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja Bebe zakończyłam ! :-)
Dosc ! :-)))) Przyznam szczerze, ze wolę męczyc się na straganie, niż cały dzień w kuchni :-)))
tomtay / 2008-03-21 21:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale to i tak dobrze, że umiesz cos zrobić,
teraz takie czasy, że statystyczna pani nie zna obsługi
patelenki czy garnka, a hasło "schabowy" kojarzy
jej się bardziej z ksywką niz z kotletem :)
modliszka / 2008-03-21 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak kiedyś się lepiej wszyscy poznamy - to Wam coś upichcę i poddam się pod srogą ocenę, wrażliwych podniebień forumowiczów Money :-))))
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-03-21 19:14
jest info!
Emisja akcji Vistuli & Wólczanki nie dojdzie do skutku.
konkurent wam słabnie, a do tego tarcia wandzela z zientarą...
może bytom kupi vistule i wolczankę:))))))
amigo2 / 2008-03-21 19:22 / Regulamin forum!
ale to stare 2tygodnie temu
a BYTOM złozył juz dawno propozycje przejecia kawałeczka vistuli
amigo2 / 2008-03-21 19:41 / Regulamin forum!
Zarząd Z.O. "Bytom" S.A. informuje, iż w dniu 13 września 2007r. w ramach realizowanej strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Z.O. "Bytom" S.A. złozył spółce "Vistula & Wólczanka" S.A. propozycję rozpoczęcia negocjacji, których przedmiotem będzie nabycie przez Z.O. "Bytom" S.A. udziałów Spółki " WÓLCZANKA PRODUCTION 3 " Spółka z o. o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Samsonowicza 20 lub nabycie przedsiębiorstwa (zorganizowanej części przedsiębiorstwa).

Propozycja Z.O. "Bytom" S.A. , jako zaproszenie do negocjacji, jest wiążąca do dnia 31 marca 2008 roku. Nie stanowi ona oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu

tylko narazie nic nie słychac
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-03-21 19:52
hmm...
gdzie dwóch się kłóci tam trzeci korzysta....
modliszka / 2008-03-21 17:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielki Piątek, giełda nie działa a na forum grubo przeszło 300 komentarzy, lepiej niż czasami w normalny dzień roboczy :-))))
I sami Panowie, włącznie z naszym ulubieńcem Kenem :-)

To się nazywa - ucieczka od obowiązków domowych :-))))

Moi Mili,
ja też chciałabym Wam życzy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, mokrego acz ciepłego lanego poniedziałku, oraz odpoczynku i spokoju dla skołatanych inwestorskich nerwów :-))))

A teraz: do garów ! :-)
Kenobi / 2008-03-21 18:20 / Uznany malkontent giełdowy
Pod nieobecność Jej Dostojności pozwoliłem sobie skierować życzenia nie pod osobistym wpisem, ale cieszę się - jak zawsze, kiedy słyszę Twój głos - że jednak intuicja mnie nie myliła, że nie odmówisz nam tej przyjemności zaszczycenia nas choć chwilą obecności, mimo tylu obowiązków związanych z przygotowaniami świątecznymi. Mam nadzieję, że te Święta dostarczą Ci wiele radości i upłyną w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Racja, że trzeba wreszcie dać sobie na luzik i uspokoić rozedrgane emocje związane z inwestowaniem i pomyśleć szczególnie o relaksie i odpoczynku. Do poczytania!
modliszka / 2008-03-21 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziękuję Ken bardzo, bardzo serdecznie :-)
Święta spędzam z rodzicami i rodzeństwem....wiec mam nadzieję, że będzie miło :-) Jak dopisze pogoda...to zamierzam troszczkę czasu pędzic też na świeżym powietrzu, żeby nie nażekac na ociężałośc, po takich uroczystościach :-))))

Tobie też życzę spokojnych i pogodnych świat w rodzinnej atmosferze :-))) Fajnie, że do nas wpadłeś.....:-))))))
Kenobi / 2008-03-21 20:52 / Uznany malkontent giełdowy
Liszko, sama Twoja obecnośc tutaj jest dla mnie świętem, codziennie... Wspomniałaś kiedyś o Tesco, byłem tam przypadkowo wczoraj, czy wpadasz tam czasami? Albo na targ?
modliszka / 2008-03-21 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Skończyłam ! Hura ! :-)))
Nie, nigdy tam Ken nie byłam :-) Choc w okolicach często...mam tam znajomych :-)
Hipermarket, który odwiedzam to Auchan...ale ogólnie nie przepadam, za hipermarketami - szkoda życia na kolejki :-)))

Ale Ty mnie rozpieszczasz Ken :-)
Zrobię się nieznośna :-))
Kenobi / 2008-03-21 21:14 / Uznany malkontent giełdowy
Bardzo dobrze wiem dlaczego to mówię, wcale nie w celu przypodobania się. Twój entuzjazm i podejście do różnych spraw są na tyle autentyczne, że odbieram je wyjątkowo pozytywnie. A może to tylko moje wrażenia, a nie rzeczywistość? Mnie jednak wydaje się, że znam Cię lepiej, niż Tobie się wydaje...Nie odpowiedziałaś jeszcze na ostatnie pytanie...
modliszka / 2008-03-21 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm..:-) Mam podobne odczucie i cieszę się bardzo, gdyż skracam sobie tym dystans do Ciebie, czasem pozwalając na żarty, może zbyt śmiałe :-)
Ostatnie pytanie dotyczące targu...no wiec, odwiedzam targ, ale nie ten na Ursynowie / nawet nie wiem, czy tam jest/....ten bliżej mojego domku :-) Mogę wiedziec, dlaczego pytasz ? :-)
Kenobi / 2008-03-21 21:25 / Uznany malkontent giełdowy
Ja myślałem o tym u nas, na Jana Pawła. A pytam, bo pomyślałem dziś sobie, kiedy tam byłem, że mogłoby tą drogą pomóc zmienić, no wiesz... formułę...
modliszka / 2008-03-21 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W Warszawie, czy Piasecznie ? :-))))) Wiem...:-) z tą formułą to jest tak, że ....wystarczy cos odblokowac :-))) wiesz, co....
tomtay / 2008-03-21 21:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
maila! :))

podpowiem mu bo sie kurna nie domysli,
a zabiera sie jak pies do jeża :))
modliszka / 2008-03-21 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
UF ! :-) jesteśmy uratowani ! :-))))
_wookash_ / 2008-03-21 18:26 / Bywalec forum
Kenobi !
Oby ten vzniosly poviev uczucia, ktorym emanujesz, odslonil przed Toba uroki jasnej strony Mocy... i bardziej byczo nastavi do rynku.. :]

pozdraviam:)
Kenobi / 2008-03-21 20:44 / Uznany malkontent giełdowy
Czytając tylko początkowo Forum, nigdy nie spodziewałem się, że może ono tak wciągać, że doprowadza do przemieszania się życia zwiazanego z działaniem na giełdzie z tym prawdziwym, naszymi wrażeniami, emocjami, przeskakiwania tej bożej iskry między różnymi osobami, nawiązywania przyjaźni czy sympatii, co moim zdaniem jest właśnie urokiem tej jasnej strony Mocy. W pewnym sensie staje sie częścią naszego życia, dostarczając jednocześnie dodatkowego bodźca (ale czasem i będącego obciążeniem, bo nie raz powodującego zapomnienie, po co się siedzi przed monitorem), w tych niejednokrotnie ciężkich chwilach, kiedy w napięciu śledzimy rozwój sytuacji i poddawani jesteśmy niesamowitym stresom wymagającym często błyskawicznej oceny sytuacji i podejmowania równie szybkich decyzji, co naraża nas na kolejne stresy. Co do nastawienia do rynku wyprowadzam je przede wszystkim z ocen sytuacji fundamentalnej, a przy dużej zmienności staram się być (w krótkim terminie) w miarę elastyczny, jak i starać się nie zapominać o konieczności stosowania się do żelaznych zasad, które towarzyszyć powinny podejmowanym decyzjom, co wcale nie jest takie łatwe. Pozdrawiam.
modliszka / 2008-03-21 21:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ładnie to napisałeś - wiesz ? :-)
I nie będę ukrywała, że bardzo mnie cieszy Twoje uzależnienie od forum Money :-)))
Masz fajne i ciekawe spostrzeżenia, potrafisz się bronic - argumentując i wiele tutaj wnosisz....:-)

Kiedyś czytał Cię niejaki Lazariusz....gosc o pogladach podobnych do Twoich i mieszka niedaleko Ciebie. Powiedział tak : " Ten Ken to kumaty gosc ..." reszty na forum nie będę cytowała, ale także to był komplement w Twoim kierunku :-)
Kenobi / 2008-03-21 21:34 / Uznany malkontent giełdowy
Doprowadziłaś do pewnego rozdwojenia jaźni w tych uzależnieniach. A przy jakiej ulicy on mieszka? Muszę teraz wyskoczyć na jakiś czas, jak będziesz, to się odezwę.
modliszka / 2008-03-21 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Visa vi Tesko :-)
Kenobi / 2008-03-21 23:51 / Uznany malkontent giełdowy
Już jestem, to jeszcze drugie tyle.
modliszka / 2008-03-21 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szybki jestes :-) a ja śle życzenia, jako ostatnia, jak zawsze :-)))
marboru / 2008-03-21 17:30 / portfel / "Bankier giełdowy"
przyłaczam się do życzeń Mo........
wszyskiego naj................i najważniejszego - zdrowia.

pozdrawiam
topol2 / 2008-03-21 17:10 / Tysiącznik na forum
Amigo. odważny jesteś. Pozostałeś z Elektrimem na dłuższy czas?
Ja odpowiedziałem na wezwanie. Zresztą po to kupowałem, aby odpowiedzieć, jeśli dojdzie do wycofania z obrotu. W końcu 24% to dobry interes w tak krótkim czasie. Oczekiwałem jednak, że KNF nie dopuści do wycofania i odpowiedziałem na wezwanie w ostatnim dniu.Bałem się, że Solorz wyczyści Elektrim ze wszystkich aktywów, zanim dojdzie do wznowienia obrotu. Nie nastąpi to wcześniej niż za 5-7 lat. Do tego czasu Elektrim moze być kompletną wydmuszką. Nie będzie miał obrońców, bo główni akcjonariusze się już wyprzedali. Zgodnie z prawem, Elektrim nie jest już właścicielem PAK, gdyz do końca grudnia nie spłacił Solorzowi 39 mln euro i za taką cenę pozbył się PAK-u.To wygląda na nieuczciwe, ale jest zgodne z prawem. Nikt się nie przejmie stratą drobnego akcjonariusza.
amigo2 / 2008-03-21 19:23 / Regulamin forum!
spokojnie panie topol
gora 1-2lata i powrot w chwale po 200
modliszka / 2008-03-21 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amigo2, otóż opisywałam kiedyś sytuację, gdzie przyszła do banku babcia i była bardzo zła, że DM nie poinformował ją o wycofaniu Elektrimu :-) Miala tego 10000. Pan się mocno tłumaczył, a ja siedząc z boku pomyślałam sobie, ta babcia może jeszcze cieszyc się pokaźną fortuną, ale jeszcze o tym nie wie...:-)))))
tomtay / 2008-03-21 21:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba było pocieszyć babine i jej obiecać, że na pewno
bedzie bardzo bogata i warto trzymac te papiery,
ona by sie bardzo ucieszyła :))
modliszka / 2008-03-21 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pan w okienku, pocieszłą ją ja mógł :-) ...ale nie powiedział, o wszystkich możliwościach ;-)
amigo2 / 2008-03-21 21:09 / Regulamin forum!
tak jak odpisałem ze bedzie obrzydliwie bogata
modliszka / 2008-03-21 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byle zdrowie dopisywało...bo to starsza kobieta była :-) Ale tego jej życzymy - prawda ? :-)))) TAK ! :-)
max303 / 2008-03-21 17:08 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
obserwuje ktoś Bakalland?
_wookash_ / 2008-03-21 18:40 / Bywalec forum
nie observuje akurat tej firmy, ale podejzevam, ze takie spolki, navet jak sa dobre, to moga sie teraz kisic niezauvazone dlugo..
obstaviam, ze teraz czasy vv20.. przynajmniej latvo sie szybciutko zmyc, jakby co..
hosiak / 2008-03-21 16:56 / Bywalec forum
Zamiast zyczen to :

2008-03-21 08:19:57
Wzrosty w USA sygnalizują koniec kłopotów?


fot: PAP/EPATo był udany tydzień dla amerykańskich inwestorów. Dow Jones zyskał w nim 3,4 procent.

Dziś rynki w Europie oraz USA nie pracują. Amerykańscy inwestorzy, wbrew oczekiwaniom, nie przystąpili wczoraj do sprzedaży akcji, aby na długi weekend zostać z pustymi portfelami. Wręcz przeciwnie - indeksy zakończyły sesję sporymi wzrostami.

Dow Jones zyskał 2,16 proc., S&P 2,4 proc. a Nasdaq 2,18 procent. Tym samym wszystkie indeksy cały tydzień na plusie - najwięcej wzrósł Dow Jones, 3,4 procent.

Od początku roku indeksu nadal są pod kreską. Dow Jones brakuje 6,8 proc. aby zniwelować straty, S&P 9,45 proc. a Nasdaq prawie 15 procent.

Humory na parkietach w USA były jednak wczoraj bardzo dobre - już pojawiają się głosy, że taniejące towary oraz rosnący przez ostatnie dni dolar, wskazują, że kryzys na giełdach właśnie się kończy
Kenobi / 2008-03-21 17:14 / Uznany malkontent giełdowy
Taniejące towary świadczą o wprost czymś przeciwnym...Zawsze tanieje, jak nie ma popytu, chwilowo wyciagano tylko dla celów spekulacyjnych, ale to jest bardzo ryzykowne i sądzę, że przy tak ostrych spadkach wielu juz musiało odnotować duże straty, które na dłuższy czas uspokoją apetyty na takie zabawy w sytuacji spadku fizycznego popytu. Wykorzystano do tego chwilowe zaburzenia w Chinach spowodowane pogorszeniem warunków pogodowych, co jak wiemy już dawno należy do przeszłości. A jak widzielismy humory zmieniać się potrafią diametralnie z dnia na dzień, co nie wiąze się wcale z nagłą poprawą nastrojów, a raczej z obroną ważnych wsparć, które i tak padną, po kolejnych, coraz gorszych, danych... Trend, jaki obowiązuje, widać na wykresach, można oczywiscie z nim walczyć, tylko po co?...
hosiak / 2008-03-21 18:33 / Bywalec forum
Za rok o tej porze nikt juz nie bedzie pamietal o kryzysie ;

Americans confident in 2009 turnaround
----------------------------------------------------------
A majority believe the economy will be in good shape a year from now, but remain wary about some prospects, according to a survey.

NEW YORK (CNNMoney.com) -- Though times are tough now, Americans believe the economy will bounce back by next year, according to a survey released Friday
Kenobi / 2008-03-21 21:04 / Uznany malkontent giełdowy
Crowd is always wrong.
max303 / 2008-03-21 18:51 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a zimny prysznic znów wszystkich zaskoczy(:-)
amigo2 / 2008-03-21 16:07 / Regulamin forum!
Niechaj Wielkanocne życzenia
pełne nadziei i miłości
przyniosą sercu radość w te święta
i w przyszłości.
Życzę:
Wielkanocy jak bajka
i smacznego jajka,
tęczowych pisanek
i dyngusa cały ranek,
słońca wiosennego
i uśmiechu promiennego!
amigo2 / 2008-03-21 16:12 / Regulamin forum!
aha BYTOMIA PO 30
Kenobi / 2008-03-21 16:43 / Uznany malkontent giełdowy
Odwzajemniam - dla Ciebie i pozostałych bywlców Forum, ze szczególnym uwzględnieniem Jej Dostojności...
Cheed / 2008-03-21 16:46 / Byczek
żadne trupy dziś nie wypadają z szafy? :P
Kenobi / 2008-03-21 16:58 / Uznany malkontent giełdowy
Jeśli chcesz, to nieco więcej dowiesz się pod sąsiednim komentarzem.
anonim_03 / 2008-03-21 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w poniedziałek będzie taka wyprzedaż że ludzie się w drzwiach nie zmieszczą.
_wookash_ / 2008-03-21 17:36 / Bywalec forum
tylko vyprzedaz dlugich, czy krotkich ?:)
anonim_03 / 2008-03-21 17:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
surowców. ;-))
_wookash_ / 2008-03-21 17:48 / Bywalec forum
aa.. ze zloto... spoko... slovo daje, ze pokazalem niedavno znajomemu reklame na stronie parkietu investycji v zloto i poviedzialem, zeby sie przygladal jak sie ludzi z pieniedzy grabi.. uvaza mnie teraz za vtajemniczonego:)))

pzdr:)
anonim_03 / 2008-03-21 18:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
złotko jest obecnie w okolicy wsparcia ...
w przyszłym tygodniu, może w te może w tamte
ale za rok myślę że będzie po pińcet.
kisiel2 / 2008-03-21 18:26
wsparcie sie zgadzam, ale za rok?
Raczej wierze, ze przy tak spadajacym dolarze i stopach, coraz wiecej ludzi bedzie zloto kupowac... chocby, zeby nie stracic wartosci kapitalu.
Znaczy - na pewno spadnie, ale ten rok to raczej obstawiam na podnoszenie sie instytucji finansowaych z kleczek.

ale powiem Ci, ze masz dosc ciekawe podejscie...
Mozesz to jakos uargumentowac?
anonim_03 / 2008-03-21 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1. spadający dolar jest dogmatem
2. że złoto jest bezpieczne też jest dogmatem
3. popyt na ropę spada (to nie jest dogmatem)
4. stopy będą rosły

w czerwcu 2007 dogmatem było że małe-i-średnię będą rosły do nieba.
_wookash_ / 2008-03-21 18:17 / Bywalec forum
po 500 $ ? czyli polove tego co teraz jest ?
anonim_03 / 2008-03-21 18:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
za akcjami, które spadają, stoi przedsiębiorstwo, które zarabia pieniądze. A co stoi za kontraktem na taniejące złoto ? sztabka czegoś żółtego a bezużytecznego w banku ?
max303 / 2008-03-21 17:35 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
dlaczego?
krzysiek29 / 2008-03-21 16:06 / Uznany Gracz Giełdowy
CPE-Najciekawsza informacja dotyczy jednak planów firmy na trochę dalszą przyszłość. Mianowicie pod koniec przyszłego roku spółka może zostać odsprzedana przez dotychczasowych właścicieli zainteresowanemu inwestorowi branżowemu. Jak na razie brak jest bliższych szczegółów na ten temat, ale nie zostało doprecyzowane, czy ma to być inwestor krajowy, czy zagraniczny
krzysiek29 / 2008-03-21 15:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Bank Pekao chce wypłacić 9,60 zł dywidendy
K2 / 2008-03-21 15:28 / Tysiącznik na forum
"Jeśli okaże się, że recesja w Stanach Zjednoczonych będzie głębsza i długotrwała, to w dalszej części roku możemy mieć do czynienia z efektem domina, który dotknie kraje UE, a tym samym Polskę. Wówczas PKB Polski może spaść do 3,5-4%" - uważa Szymański.


skoro nie ma Kena i Oseska to trzeba trochę pesymizmu....co to ma być za budowane portfeli .....RECESJA .SPRZEDAWAC. )))) Wesołych Świąt
Kenobi / 2008-03-21 16:53 / Uznany malkontent giełdowy
Są, są, i nie3 o żaden pesymizm tu chodzi, ale raczej realizm. Udawanie, że jest dobrze, a będzie lepiej, może i piekne w swojej wymowie, jest zupełnie nierealne w najbliższej, a kto wie czy i nie dalszej przyszłości. Pobudzanie gospodarki w sytuacji występujących już na rynku nadwyżek wszystkiego w stosunku do możliwosci (spadających) nabywczych konsumentów, dopóki nie zlikwiduje się już istniejących balonów, nie może dać znacz ących rezultatów, może tylko spowodować zwolnienie spadku. Tak że zgadzając się z powyższym, tego samego życzę. Radosnych Świąt!
anonim_03 / 2008-03-21 16:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

występujących już na rynku nadwyżek wszystkiego w stosunku do możliwosci (spadających)
nabywczych konsumentów

czyli deflacja ??
Kenobi / 2008-03-21 17:55 / Uznany malkontent giełdowy
Tak, tego boją się jak dziabeł wody święconej, może potrwać lata. Stąd taka swoboda w obniżaniu stóp, ale spekulanci środki wpompowywane w rynek nie skierowali tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, tylko w kolejny balon, tym razem surowcowy, co doprowadziło zamiast do poprawy, to do pogorszenia sytuacji zarówno konsumentów, jak i gospodarki, co zadziałało jak faktyczne podniesienie stóp, a nie ich obniżenie.
anonim_03 / 2008-03-21 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
balon jest na super-plynnych i super-krótkoterminowych obligacjach ....
i ten balon wkrótce pęknie i gotówka będzie paliła ręce.
Kenobi / 2008-03-21 19:32 / Uznany malkontent giełdowy
Pieniądze wychodzące z surowców poszły właśnie w obligacje amerykńskie, stąd wzmocnienie dolara.
warren buffet / 2008-03-21 15:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Longu, podoba mi sie MSZ, ale nie jest niestety na dnie, nie jest opluwany i deptany.... 9 zł za akcje to nie jest mało. do wartosci ksiegowej mu brakuje troszke.....

takze jak cos nie jest zbesztane i zrownane z blotem - ja raczej nie podchodze
marboru / 2008-03-21 15:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
warren toorę bierz w takim bądź razie.....hehehe
warren buffet / 2008-03-21 15:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale mowimy o fundamentach :)
marboru / 2008-03-21 15:48 / portfel / "Bankier giełdowy"
aaaaaaaaaaaa no to Bytom!
marboru / 2008-03-21 15:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
aaaaaaaaaaa tak na serio to kghm.......bo mam.
warren buffet / 2008-03-21 15:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Najbogatszy wrocławianin Leszek Czarnecki kupił rzeźbę surrealisty Salvadora Dalego. Umieści ją przed wejściem do Sky Tower, powstającego już przy ul. Powstańców Śląskich


„Zarys czasu” Dalego stanie przed wejściem do Sky Tower
Dali to fenomen w dziejach sztuk plastycznych minionego wieku. Tylko jemu w tak wielkim stopniu udało się połączyć sukces komercyjny z uznaniem ekspertów.
hehe / 83.24.113.* / 2008-03-21 15:39
Żeby mu tego cuda nie ukradli!
_wookash_ / 2008-03-21 15:25 / Bywalec forum
no.. z tym uznaniem znavcov to niezupelnie.. jest raczej Dali uznavany za pozoranta, nie surrealiste.:]. ale do snobistycznych klimatov jak Sky Tovver.. akurat.. svietny ruch, tez jestem zainteresovany..:)
Amigo11 / 2008-03-21 15:27 / SAMA PRAWDA
dokladnie Dali do pasuje do snobów ala Czarnecki
warren buffet / 2008-03-21 15:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gadżet świetny
warren buffet / 2008-03-21 15:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://bi.gazeta.pl/im/0/5035/m5035340.jpg
warren buffet / 2008-03-21 15:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Na początek rzeźba stanie w Centrum Handlowym "Arkady Wrocławskie", wybudowanym przez LC Corp. Uroczyste odsłonięcie rzeźby zaplanowano na 8 kwietnia.

Potem, gdy Sky Tower już wyrośnie (nie wcześniej niż w 2011 r.), ważąca ponad tonę rzeźba stanie przed jego głównym wejściem.

Konrad Dubelski, prezes zarządu LC Corp: - Kiedy dyskutowaliśmy z Leszkiem Czarneckim o Sky Tower, założyliśmy, że nie będzie to tylko najlepszy kompleks apartamentowy z funkcjami biurowymi i galerią handlową we Wrocławiu. Przyjęliśmy, że stworzymy unikalną w skali kraju i regionu inwestycję, która na stałe wpisze się w krajobraz Wrocławia i stanie się jego wizytówką. Zegary Dalego pokazują nieuchronność upływającego czasu, a to doskonała metafora odnosząca się do architektury. Z czasem wszystko przemija, a budynki takie jak Sky Tower pozostaną na długo.
warren buffet / 2008-03-21 15:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
prosze bardzo, prace wrą :) wszystkie gadżety sa wazne :))

a ludzie zauważą papier, ale w okolicach debiutu :))

to tylko moje zdanie.
Longterm / 2008-03-21 15:09 / Mostek Zwyciężymy!
oj Buffetowi by się nie podobało że wydaje kase na takie niepotrzebne rzeczy jak rzeźby...sypnąłby jakąś dywidende akcjonariuszom...co im z rzeźby?
warren buffet / 2008-03-21 15:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trzeba dbać o duchowieństwo i nastrój inwestycji...
Kai / 2008-03-21 15:20 / Tysiącznik na forum
mam w tej rzezbie swoj minimalny wklad... troche na mnie zarobil :)
_wookash_ / 2008-03-21 15:45 / Bywalec forum
hehe... zgadza sie.. niech to bedzie 'Pomnik Levarovca' :) skapujacy z galezi (levara) zegar, symbolizuje znikajaca z czasem gotovke... :]
warren buffet / 2008-03-21 15:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a moze całe piętro zasponsorowales :) ?

zartuje :)
Amigo11 / 2008-03-21 15:14 / SAMA PRAWDA
to prawda ! ale takim chłamem ??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy