Forum Polityka, aktualnościKraj

Dzien Gniewu w Polsce. Manifestacje przeciwko premierowi

Dzien Gniewu w Polsce. Manifestacje przeciwko premierowi

Wyświetlaj:
pobódka / 94.42.189.* / 2012-03-22 09:08
walka o wolne media staje sie priorytetem w tej zakłamanej przez cenzurę PO Polsce !

jak w Mińsku wyjdzie 100 opozycjonistów to juz TVP pokazuje to wiadomościach, jak od tygodni sa wielotysięczne marsze, protesty w obronie wolnych mediów TV Trwam i Wolności RP to ani sladu w wiadomościach. Warszawa, lublin, Białystok, Kraków, Poznań Wrocław, Rzesużów, Bydgoszcz, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Montreala, Toronbto, Chicago, Nowy Jork, Londyn, Berlin, , wszedzie tam pikietowano, protestowano, tysiące ludzi a w TVP STARE KŁAMSTWA telewizja urbana !
jak 5000 Polaków pojechalo do Budapesztu wspierac Węgrów, to TVP nawet slowem nie wspomniała o tym w wiadomościach.

trzeba skończyc z dyktatura rudego ile mamy jeszcze cierpieć !
zapowiada się goraca wiosna
Gość z Krakowa / 89.74.64.* / 2012-03-22 08:27
Można i tak :) Lepszy będzie Premier kaczyński lub Palikot :) - Mam dużo szcunku dla Premiera Tuska, za to że znosi takie chamski uwagi.
Wszyscy z konkuretów byli już Premierami i co? dali radę? zamist ciągnąc ten kraj do gory to wylewają te pomyje - Myślę,ze Premier zasłużył na więcej szacunku - a te młode gnojki jeszcze nic dobrego dla Polski nie zrobiły ale brać i brać - niszczyć, opluwać - gdzie są dziadkowie i rodzice - nie mówią o tym w domach? - jeszcze nie dawno praliśmy im pieluchy tetrowe i ' franie były w ruchu :)
Nie pozwólcie niszczyć tego co zbudowaliśmy kosztem zdrowia, sił, upokorzenia..
Dzień gniwewu jest dla mnie przeciwko wandalom i łobuzom, nierobom o wybujałych marzeniach.
alen46 / 79.190.40.* / 2012-03-22 08:47
...jeszcze nie dawno praliśmy im pieluchy tetrowe i ' franie były w
ruchu :)- Gościu - mylisz rozwój cywilizacyjny z polityką , a to ma ze sobą bardzo mało albo nic współnego. Przez 20 lat naszej pseudo demokracji, a właściwie partiokracji nic nie osiągneliśmy jako naród ( oprócz miliardowych długów). Skoro ktoś sie wyrywa do rządzenia to niech to robi dobrze albo wcale. Przede wszystkim w naszym kraju brakuje odpowiedzialności i wyciagania konsekwencji z nieudolnych rządów i pożal sie Boże przywódców.
...Nie pozwólcie niszczyć tego co zbudowaliśmy kosztem zdrowia, sił, upokorzenia.. przepraszam, a co my zbudowaliśmy oprócz super , hiper.. marketów, prowizorycznych fabryk , którymi właścicielami są : francuzji, niemcy, koreańczycu itd, itd można wymieniać bez końca. A gdzie jest Polak w tym wszystkim??
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-22 08:41
"...Mam dużo szcunku dla Premiera Tuska, za to że znosi takie chamski uwagi. .." - pewnie nie widziales jeszcze chamskich odzywek płemieła. A wiesz, ze jakiegos kibica skazano za nazwanie płemieła cwokiem i prostakiem...? A zamykanie strony Antykomor przez ABW pamietasz. A dla odmiany strone "spieprzaj dziadu" pamietasz (jak nie to wpisz w Google do dzis istnieje ) ? Ja nie kojarze aby ktorykolwiek z Kaczynskich ani zadne organy panstwa scigaly tworce tych stron.

A moze wymienisz, za co premire zasluzyl na szacunek - jeden , dwa przyklady chocby...? Chyba, ze za ladny krawat i ochrone Mirow i Zbychow ...

Najnowsze wpisy