Dzień Inwestora

Money.pl / 2012-11-21 10:57
Komentarze do sekcji specjalnej: Dzień Inwestora.
Wyświetlaj:
zastanówcie się / 91.233.72.* / 2012-11-30 13:42
6 m-cy temu też pisali o zagrożeniach, ale niedoszacowane polskie papiery idą w górę i ci co nie kupili niech zwlekają dalej. Niech czekają na kolejne artykuły o Eurogeddonie itp. bzdurach. Warren zawsze mówił - inwestuj w wartość. W 2008 był wyśmiewany jak kupował JPMorgan, a w kolejnych latach kupował dalej. A malkontenci i naganiacze na spadki niech sobie gadają dalej.
piqś / 87.206.115.* / 2012-11-21 20:05
..."Jakie spółki będą najatrakcyjniejsze?
odp: Donek i spółka.
serafin312 / 80.218.20.* / 2012-11-21 15:22
Bardzo ciekawe wiekszośc fachowców pracuje w Niemczech ,Holandi,Francji,Norwegi, na wyspach dobrze sie maja nie ma problemów z pracą z wypłatami a jednak jest niższy wzrost moze ktoś mi to wytlumaczyć jak to sie dzieje ze w tych krajach zyje sie lepiej niż w Polsce moze ktos mi to wytłumaczyć jak to jest ze musze emigrować by zyc normalnie moze ktoś mądry powie mi jak to jest ze wzrost jest duży a bieda jeszcze wieksza.Niech wkoncu ktoś to normalnie wytlumaczy prosto bez owijania bo rozumiem ze jak by był taki wzrost jak w polsce w innych krajach to np. niemcy nie wiedzieli by co robić z kasa prawda??
K.Sz. / 62.87.247.* / 2012-11-22 00:35
Spróbuję Ci to wytłumaczyc najprościej jak tylko można. Jest GRUBY i CHUDY. Gruby-to kraje bogate z mądrymi rządzacymi fachowcami,rozwiniętym przemysłem,zasobami naturalnymi,dużymi rezerwami walutowymi,wcześniej ,,łupiący inne kraje,,posiadający nowe technologie,najlepsze uczelnie,wysoko wykwalikowanych uczciwych pracowników,w miarę wysoki przyrost naturalny,wspaniałą opiekę medyczną,madrych patriotycznych polityków,kultywujący tradycje narodowe,posiadający prawdziwe elity które ustanawiają mądre prawo itd.itp,itd. Chudy - to kraje /tak jak Polska/ będące przeciwieństwem tych przymiotów. Teraz zacznij stopniowo/i stosunkowo/ dawać coraz mniej jedzenia /spowolnienie,recesja,kryzys/ zarówno grubemu jak i chudemu. To finał będzie taki- zanim GRUBY schudnie to CHUDY już umrze. Teraz przełóż to na ekonomię gospodarczą i polityczną - I WSZYSTO JASNE. Pozdr. K.Sz.
ja, slask / 83.22.152.* / 2013-01-09 13:02
...zapomniales dodac,ze GRUBY dochodzil do tego od okresu po wojnie i w ostatnich czasach mial wiele okazji i lat zeby sie "nachapac" czesto eksploatujac chude kraje...A kraje takie jak Polska dopiero od niedawna maja jakis tam wzrost ale zeby sie w naszym kraju lepiej zylot o nie wystarcza kilka lat...A biorac pod uwage obecna czasy to wszystko jest bardziej skomplikowane niz w tym okresie kiedy Grube kraje sie "nachapywaly" tzn rozwijaly...
bezrobotny1 / 2012-11-21 15:25
ciekawe czy ejst dzień bezrobotnego? słyszął ktoś może? bo jest dzień inwestora, kiedyś tarfiłem na dzień pracodawcy, a co z bezrobotnymi? nie dość ze wykluczeni jesteśmy to jeszcze nie mamy nawet dnia swojego ?
developer775 / 68.51.240.* / 2012-11-22 00:31
Jak jestes bezrobotny, to masz wszystkie dnie swoje i wolne, kolego!!!
guru122 / 83.30.247.* / 2012-11-21 15:01
Znów straszą leszczy kryzysem...
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-11-21 13:45
skoro jesteśmy zieloną wyspą to wcale to nie jest to dobry wynik. Porównując się do innych giełd nie wypadamy rewelacyjnie. Innych tj tych które występowały na tej samej mapie z mityczną zieloną wyspą :)
Na BUXie widać odwrót. Czyżby jakaś zapowiedź tego co będzie i u nas????
fbfddfbdf / 94.231.236.* / 2012-11-21 11:35
Gdzie można kupić drukarkę do pieniędzy???

Bym sobie nadrukował trochę i bym odkupił swoje zobowiązanie z tytułu kredytu???

I bym w ten sposób w gospodarkę troszkę wpompował ;-)))\

Ja bym był szczęśliwy, gospodarka zielona, producent drukarki by zarobił, bank by zarobił......
Pracownika bym zatrudnił do liczenia wydrukowanej kasy.....

CIEKAWA TEORIA GOSPODARCZA.
Tajwan / 193.105.35.* / 2012-11-21 10:57
Tąpnięcie to tu ktoś ma na umyśle.

Najnowsze wpisy