Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dzień pod znakiem wyników ważnych spółek

Dzień pod znakiem wyników ważnych spółek

Money.pl / 2009-11-12 07:12
Komentarze do wiadomości: Dzień pod znakiem wyników ważnych spółek.
Wyświetlaj:
tadeusz214 / 2009-11-12 19:46 / Tysiącznik na forum
na siłę nie da sie wciskać swoich poglądów . . a zwłaszcza, gdy nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości . .
Romi / 2009-11-12 19:41 / portfel / Koci Tata
Ale ludu w mediaexp i niech mi ktos powie ze kryzys jest tv co pare minut wynoszą lapki inne sprzety wsio praktycznie idzie.
Chcialem sobie jakiegos panasa wybrac ale same badziewia zostaly
Frog / 2009-11-12 19:26 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Czy oprócz wyzwisk rozmawiacie tu o czymś?
tadeusz214 / 2009-11-12 19:42 / Tysiącznik na forum
właśnie . . o czym sie tu rozmawia ? a o czym powinno ? . . owszem wymiana poglądów powinna mieć miejsce, ale w ramach giełdy i inwestowania . . a tu się toczy walka byków z niedźwiedziami aż krew tryska . . niektórzy zachowują się jak nierozumne stwory . .
bebe / 2009-11-12 20:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 19:42:17 | tadeusz214 [ Bywalec forum ]
właśnie . . o czym sie tu rozmawia ? a o czym powinno ? . . owszem wymiana poglądów
powinna mieć miejsce, ale w ramach giełdy i inwestowania .

-----------------

wybacz...że zakłóciłam spokój tegoż forum...
tadeusz214 / 2009-11-12 20:16 / Tysiącznik na forum
WYBACZAM . . . ;))))))
max303 / 2009-11-12 19:30 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
tu nie wolno o giełdzie rozmawiać
jaroslaw74 / 2009-11-12 20:02 / Uwaga! Łamie regulamin forum
o czym z tobą można rozmawiać powiedz skoro ty jesteś BETON najmądrzejszy człowiek świata
max303 / 2009-11-12 20:26 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
odpierwiastkuj się !
Przeciez / 2009-11-12 19:26
twoja glupota kenobi jest niewyobrazalna.


2009-11-12 18:03:30 | 83.5.222.* | Dan Kenobi
Widzę, że Redakcja postanowiła wreszcie ukrócić chamstwo i przyjrzeć się niektórym
niszczącym Forum i bezczelnie łamiącym jego regulamin. Moje uznanie! Tak trzymać
max303 / 2009-11-12 18:58 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Red: Co pan myśli o tragicznych przepowiedniach? Proszę nam przybliżyć, jak nasze myśli mogę wpływać na nasze życie?

dr Andrzej Kaczorowski: Wiara w koniec świata w jego katastro­ficznym wymiarze powszechnej zagłady to skłonność mająca wyraźne zabarwienie patologiczne. Głosiciele rychłego końca świata, to ludzie o silnej fobii lękowej zwanej syn­dromem nieuniknionej śmierci. Tragiczne wyobrażenia i wizje są charakterystyczne dla nieoczyszczonego trzecie­go oka. Przepowiadacze zagłady mającej nastąpić tuż tuż, to katastrofiści, których trzecie oko jest bardzo chore. W dodatku zawsze świadczy to o zanieczyszczeniu ośrodka splotu słonecznego, a w sumie o brudnym umyśle. Dema­godzy powszechnej katastrofy, ze względu na swą szkod­liwą społecznie działalność powinni być przymusowo leczeni psychiatrycznie. Nie są to jasnowidze, a ciemnowidze i to chorobliwie ciemnowidzący. Czarnowidztwo jest w jodze uznawane za chorobę umysłu.

Jeżeli człowiek ma tragiczne, katastroficzne sny, zwią­zane z końcem świata, to taka osoba wymaga terapii. Aby te sny nie przeniosły się w sferę jego świadomości i nie zagrażały otoczeniu, jak zaraźliwa choroba.

W czasie seansów hipnozy osoby często widzą tragedię w przyszłości. Przed seansem są one w stanie depresji, za­łamania psychicznego, a nawet w nałogu alkoholowym. W czasie wywiadu (przed seansem) proszę o opisanie snów, które są kluczem do rozwiązania problemów psychicz­nych. Opisywane sny są tak dalece tragiczne, że pacjenci opisują koniec świata, pustynie, gdzie szukają innych lu­dzi, są zagubieni, kataklizmy, powodzie, huragany, widzą siebie spadających w przepaść, otchłań. Nie wiem dla­czego ludzie pragną tak bardzo widzieć koniec świata. Uważam, że jest to sprawa indywidualnej wizji, tragedii. I trzeba nad tym pracować i leczyć tych ludzi.

więcej:http://www.psychotronika.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=531&Itemid=48
jaroslaw74 / 2009-11-12 20:00 / Uwaga! Łamie regulamin forum
widzisz coś o sobie w końcu napisałeś o sobie i swoich wizjach, rozumiem, że sam na własne potrzeby wyszukałeś te info, teraz wiemy skąd u ciebie te p******* które wypisujesz , masz chore 3 oko umieszczone w durnym zakutym łbie nikt przez ten betonowy łeb sie nie może przebić do twojego mózgu bo jesteś chory na amen
max303 / 2009-11-12 20:26 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
odpierwiastkuj się !
345 / 87.236.199.* / 2009-11-12 19:32
KONOPIE INDYJSKIE (kanabinole, THC)
MARIHUANA (dżoint, skręt, ziele, zielsko, zioło, grasz, marycha, Maryśka, gandzia, samosiejka, afgan, kolumbijka)
Brązowozielone liście i nasionka, mieszanina suchych liści i kwiatostanów przypominająca natkę pietruszki albo majeranek.
Najczęściej do palenia w postaci własnoręcznie robionych skrętów.

SKUN-niezwykle mocna odmiana konopii uprawiana w specjalnych warunkach.

HASZYSZ (hasz, gruda, grudka, czekoladka, kloc, plastelina, kostka)
Brązowe i czarne kulki lub kostki, cienkie paski.
Najczęściej palony, może być także dodawany do potraw.

OLEJ HASZYSZOWY (oliwka, olejek)
Zielonobrązowy olej sprzedawany w buteleczkach, fiolkach lub poduszeczkach.
Najczęściej jako dodatek do papierosów i skrętów z marihuaną.


Objawy zażycia: euforia, gadatliwość, poczucie odprężenia, zaburzenia koordynacji ruchowej, zwiększona wrażliwość na światło i dźwięk, obniżona koncentracja, trudności w zapamiętywaniu, nagłe napady śmiechu, chichot bez powodu, zwiększony apetyt, przekrwione oczy, kaszel.
Po zapaleniu skręta następuje odurzenie, które po pewnym czasie ustępuje, ale nie oznacza to że ustało działanie substancji halucynogennej. Paląc kolejne "dżointy" zawarty w nich THC kumuluje się i jego ilość w organiźmie ulega zwiększeniu. Halucynacje mogą wystąpićc praktycznie w dowolnym czasie. Mogą one przyjąć formę przyjemnych wizji, ale jednocześnie gorzej jeżeli za jakiś czas narkoman usłyszy głos nakłaniający go do zabicia członków rodziny !!!
Długotrwałe przyjmowanie narkotyku zniechęca do podejmowania jakichkolwiek czynności fizycznych lub umysłowych, może być przyczyną panicznych leków, halucynacji wzrokowych i słuchowych o nieprzyjemnej treści, majaczeń, obłędu, zazdrości lub agresji.
Takie paniczne zachowania mogą skończyć się samookaleczeniem, samobójstwem i agresją wobec samego siebie lub osób trzecich.
Cannabinole powodują ponadto niewydolność układu krążenia, zwyrodnienie komórek rozrodczych, spadek popędu seksualnego, zmniejszenie występowania orgazmu, bezpłodność.
Ponieważ THC może przez długi czas kumulować się w organiźmie ma on wpływ na rozwój płodu. U noworodków których matki przyjmowały THC stwierdza się niską wagę urodzeniową dziecka i wiele wad rozwojowych.
Karmione piersią niemowlęta otrzymują wraz z mlekiem porcję THC !!!!!

ZWRÓĆ UWAGĘ NA: słodką woń oddechu, włosów i ubrania, brązowozielone liście, nasionka, nagłe zainteresowanie hodowlą roślin, fifki, fajki, bibułkę papierosową.


AMFETAMINA (speed, proszek, proch, amfa, feta, setka, wiatamina A)
Biały lub brązowy proszek, tabletki, kapsułki.
Przyjmowana doustnie, wstrzykiwana lub wciągana przez nos.


Objawy zażycia: przypływ energii, poczucie mocy, podwyższenie nastroju, wzmożona aktywność, słowotok, bezsenność, brak apetytu, rozszerzone źrenice, przyspieszona akcja serca, zaczerwienienie skóry, wysypka, suchość w ustach, podwyższone ciśnienie krwi, silny niepokój, napięcie i drażliwość.
Po zastosowaniu środka wrażenie rozjaśnienia umysłu i śwoadomość zdolności do wykonywania wielkich czynów trwa zazwyczaj 2-3 godziny. Jeśli nie zostanie przyjęta następna dawka, zażywający zapadnie w głęboki sen narkotyczny z którego budzi się po 12-14 godzinach w bardzo złym samopoczuciu. Stan ten minie po przyjęciu kolejnej dawki. Okazuje się bardzo szybko, że konieczne jest coraz częstsze "konsumowanie" coraz większych dawek narkotyku. Tolerancja organizmu na narkotyk staje się z czasem tak wielka że konieczne jest przyjmowanie kilku gram środka. Warto przy tym wiedzieć że dla "czystego" organizmu dorosłego człowieka dawka śmiertelna wynosi ok. 1 grama !!!! Przedawkowanie, czyli tzw. "złoty strzał" kończy się śmiertelną zapaścią organizmu-szybko wzrastające ciśnienie krwi i znacznie przyspieszona akcja serca kończy się zgonem.
Amfetamina wyzwala niekontrolowaną agresję w stosunku do samego siebie lub osób trzecich.

ZWRÓĆ UWAGĘ NA: biały lub beżowy proszek, tabletki, kapsułki, kryształki, małe woreczki "strunowe", folię aluminiową, igły, strzykawki.


KOKAINA ( koka, koks, gram, porcja, śnieg, charlie, biała dama, witamina C)
Krystalicznie biały proszek.
Wciągana przez nos, przyjmowana doustnie, wstrzykiwana, palona z domieszkami innych narkotyków.

CRACK (kisielek, galaretka)
Białe, beżowe lub brązowe kamyki-żwir sprzedawane w foliowych woreczkach lub folii aluminiowej.
Pali się w specjalnej fajce lub wdycha jego opary podgrzewając np. nad zapalniczką.


Objawy zażycia: pociąganie nosem i/lub katar, nadpobudliwość, gadatliwość, niepokój psychoruchowy, poszerzone źrenice, poczucie euforii, mocy i siły, osłabienie krytycyzmu.
W pierwszej fazie wywołuje euforię i szczególny rodzaj odurzenia, kiedy odczuwa się wzmożone możliwości intelektualne i poczucie siły fizycznej. Użytkownik narkotyku staje się przedsiebiorczy, czuje potrzebę mówienia i aprobaty społecznej. Jego pewnośćsiebie nasila się, a zwiększone potrzeby seksualne chce zaspokoić natychm
Ken to cyba CRACK / 95.41.50.* / 2009-11-12 20:30
Sądząc po objawach to na forum wielu bierze.
Docent % / 89.77.253.* / 2009-11-12 18:55
Kiedy Puławy chcą dywidendę wypłacić? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o terminie, ma ktoś jakieś wiadomości?
max303 / 2009-11-12 18:11 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
UWAGA,UWAGA,UWAGA !!! CENZURA NA TYM PORTALU WCIĄŻ ŻYWA(:-(
Przeciez / 2009-11-12 19:23
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:26
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:46 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:52
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - max303, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:55 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
"wszystko Ci wolno i regulamin Cię nie obowiązuje?"
max303 / 2009-11-12 18:53 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem
:czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania
ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
max303 / 2009-11-12 18:35 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a jak mnie opluwali to redakcja nie widziała
jaroslaw74 / 2009-11-12 18:40 / Uwaga! Łamie regulamin forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - anonim_03, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:50 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
odpierwiastkuj się !
max303 / 2009-11-12 18:43 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
UWAGA,UWAGA,UWAGA !!! CENZURA NA TYM PORTALU WCIĄŻ ŻYWA(:-(
max303 / 2009-11-12 18:42 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a tobie powinni te wydmuszki i ten sflaczały fałd skórny pomiędzy nimi usunąć,moze wreszcie byś się ode mnie odp,ierwiastkował
jaroslaw74 / 2009-11-12 18:44 / Uwaga! Łamie regulamin forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:49 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
odpierwiastkuj się !
max303 / 2009-11-12 18:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jeśli ja zachowuję sie jak chłystek ,to ty zachowujesz sie jak psychicznie chory
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:46
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:46 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 19:02
Nieuleczalnie chory max303. Nawet nie rozumiesz, co przepisujesz. Gdzie widzisz tę gospodarkę? W głowie Ci sterowanie? Gospodarka tego nie potrzebuje. Im dalej ręce różnych żerujących na niej oszustów i naciągaczy, a z drugiej strony skorumpowanych urzędników, tym dla niej i dla społeczeństwa lepiej.
pchelek / 2009-11-12 18:18 / Tysiącznik na forum
Ci z cenzury to na Mysiej mieli siedzibe.
Chodzilem tam zatwierdzac ulotki reklamowe produktow chemicznych. Ale jaja byly.
Ale ci tutaj to pikusie są i amatorszczyzna.
Tamci z Mysiej to kazde slowo sprawdzali.
JB / 2009-11-12 18:23
To już wiem na jakiej ulicy pracował Barakuda w młodości.
max303 / 2009-11-12 18:22 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
A Laskowik ze Smoleniem i tak cenzurę w jajo robili
----- / 83.7.60.* / 2009-11-12 18:09
oby brydzia miała racje z tymi s-kami , bo już mi sie niedobrze robi od tych wzrostów, brydzia , czaruj zaklinaj please, niech że to spadnie jak należy , tylko w tobie nadzieja brydzia, brydzia , brydzia!!!
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:10
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Przeciez. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:47 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
----- / 83.7.60.* / 2009-11-12 18:20
Nie wierze, od sierpnia czekam, i nic tylko pompują i pompują , wydymają nas wszystkich i tyle, jeszcze zatrzyma sie pewnie ten pociąg kiedyś , ale z jakiego poziomu??? A ja chce 1500 na wigusiu byle szybko bo mi już nerwy puszczają , Ken , Brydzia spadnie to czy nie , może jutro 13 piątek !!!! Niech ze to walnie NIE!!!
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:30
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Przeciez. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:47 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
prostak1 / 82.28.81.* / 2009-11-12 18:16
co to ma byc ??? koncert zyczen ???
----- / 83.7.60.* / 2009-11-12 18:22
desperacja , a co nie można?
sdfghj / 86.45.142.* / 2009-11-12 18:06
Nov. 12 (Bloomberg) -- U.S. stocks fell from a 13-month high as energy producers slumped following bigger-than-estimated growth in oil stockpiles, overshadowing Hewlett-Packard Co.’s takeover of 3Com Corp.

Southwestern Energy Corp. and Range Resources Corp. slid more than 4 percent, leading declines in 39 of 40 energy companies in the Standard & Poor’s 500 Index as oil tumbled as much as 3.2 percent. 3Com rallied 31 percent for its best gain since 2007 as Hewlett-Packard offered to purchase the maker of computer networking equipment for $2.7 billion

Stock-index futures fell before the open of U.S. exchanges after China’s Premier Wen Jiabao spurred concern that the global economic recovery will be slow.

“The worst is over,” Wen said in speech televised from a forum in Beijing. “The global economy is starting to recover but a total recovery will be a slow and bumpy process
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:18
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Przeciez. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:47 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
JAJO Z OHAJO / 87.207.94.* / 2009-11-12 17:40
zastanawiam się kiedy te cuda na parkietach się skończą ale na razie nie zanosi się na to żeby to nastapiło przed narodzinami Chrystusa :)
bebe / 2009-11-12 17:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 16:30:25 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Pszczoły są groźniejsze od grypy... nawet od kobiet są groźniejsze.
Mam nadzieję, że ta zaraza co je dziesiątkuje w USA szybko zawita też w Polsce.



----------------------

aleś mnie JB wq...ł....- po męsku ci powiedziałam...
odzywaj się na tematy, gdzie masz wiedzę, a tam, gdzie jej nie posiadasz...- ZAMILCZ...i z pokorą sluchaj.....- jak Ci Bozia dała rozum...!!!
Kambodza / 2009-11-12 19:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Oglądałem z miesiąc temu program o pszczołach a konkretnie o tym, że jest ich coraz mniej i mówili czym to grozi. Byłem w szoku jakie one mają znaczenie.

Ps. Witka Bebe:)
bebe / 2009-11-12 19:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 19:46:16 | Kambodza [ Portfel ] [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Oglądałem z miesiąc temu program o pszczołach a konkretnie o tym, że jest ich coraz
mniej i mówili czym to grozi. Byłem w szoku jakie one mają znaczenie.

Ps. Witka Bebe:)

--------------------

witaj Kambodza...
pszczoła, która trafiła na pole, gdzie bylo opryskiwane "nawozami".....i ma na ciele ślady tegoż....to..- nie zostaje wpuszczona do własnego ula...!!!!!
tak dla obrazu ...;-)
JB / 2009-11-12 17:44
Raczej odpowiedziałaś po kobiecemu. Mężczyźni są spokojni i się nie wq..wiają z byle powodu.

A pszczoły to niebezpieczne jadowite bestje i należy je wytępić.
bebe / 2009-11-12 17:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 17:44:03 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Raczej odpowiedziałaś po kobiecemu.

------------------

to jetem nietypowa...

A pszczoły to niebezpieczne jadowite bestje i należy je wytępić.

------------------------
aleś mnie JB wq...ł....-
max303 / 2009-11-12 17:52 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
to byłaby niewyobrażalna katastrofa przecież
pchelek / 2009-11-12 18:08 / Tysiącznik na forum
"Niestety" ale pszczoly zapylaja 80 % roslin. Bez pszczol nie ma zycia na Ziemi.
Czesc nich zapylaja tylko trzmiele
JB / 2009-11-12 18:10
Tak. Ale te pozostałe 20% spokojnie wystarcza do przezycia.
Większość gatnków jest zbędna dla przeżycia człowieka.
pchelek / 2009-11-12 18:15 / Tysiącznik na forum
Do przezycia czlowieka - tak naprawde - wystarczy jedna kobieta ))))))))
JB / 2009-11-12 18:02
Zborze i ziemniak oraz lasy iglaste radzą sobie bez zapylania. Da się przeżyć. A jak pszczoły zagryzą to sie przeżyć nie da.
max303 / 2009-11-12 18:03 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
chciałbym zobaczyć jak umierasz z głodu
JB / 2009-11-12 18:06
Powtarzam. Zborze i ziemniaki nie wymagają zapylania. Oczywiście nie samo zborze ale wszelkie trawy. Tak więc i zwierzęta chodowlane bedzie mozna chodować.
Najwięcej ucierpią sady bo te faktycznie tylko na pszczołach się opierają, z ważywami też będzie problem, bo częśc wymaga pszczół.

ale brak owocow i zmniejszenie ilości ważyw nie spowoduje klęski głodu.
JB / 2009-11-12 18:08
Już nie wspominając o roślinach transgenicznych. Obecnie zacofańcy się sprzeciwiają przyszłości, ale jak pszczoły padną nie będzie wyboru i bedzie zielone światło dla tworzenia krzyżówek dających owoce i ważywa a niewymagających zapyalnia.
ebal / 188.146.173.* / 2009-11-12 22:42
Jesteś mistrzem prowokacji, uwielbiasz to przekomarzanie się z innymi i całkiem nieżle Ci wychodzi to wkręcanie
bebe / 2009-11-12 18:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 18:08:49 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Już nie wspominając o roślinach transgenicznych. Obecnie zacofańcy
się sprzeciwiają przyszłości, ale jak pszczoły padną nie będzie
wyboru i bedzie zielone światło dla tworzenia krzyżówek dających
owoce i ważywa a niewymagających zapyalnia.

--------------------------

dałes JB odpowiedź.....komu zależy rozsiewać zarazę na pszczoły...- czyje interesy są obecnie brane pod uwage...
a ostatnim argumentem...- prymitywnym/a dla niektorych modnym....- jest mówienie o zacofaniu tych, ktorzy im w tym przeszkadzają.....- alezżż charakterystyczne......;-((((
JB / 2009-11-12 18:24
Bo to so ekologicy, którzy wsadzaja kj w koła zębate postępu.
bebe / 2009-11-12 18:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 18:24:53 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Bo to so ekologicy, którzy wsadzaja kj w koła zębate
postępu.

-------------------

na dzisiejszy dzień mam dość już słowa ekolodzy....- natomiast należy zachować zdrowy rozsądek w dziedzinie NATURY...nie mieszajac i "ekologow" interesow...;-(
JB / 2009-11-12 18:35
Najważniejszy jest rozwój. Nie można stać w miejscu. Tak jak ręczne manufaktury zostały zastąpione fabrykami parowymi, te elektrycznymi a obecnie zrobotyzowanymi tak i czas zastąpic pszczoły.
bebe / 2009-11-12 18:56 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 18:35:11 | JB [ Tysiącznik na forum ]

------------------

nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka....- obecny postęp wyglada nieco inaczej ..niż to co napisałeś..- to było kiedyś...i dobrze bo rozwój potrzebny...ale tak pojmowany rozwój.....zapomnial...o wielu sprawach tzn pogubil....- stąd mamy choroby tzw. cywilizacyjne...- i baaardzo dużo "głupawek"...;-(
JB / 2009-11-12 19:07
Ale w tamtych czasach ludzie też nie rozumieli rewolucji przemysłowej i znią walczyli.
bebe / 2009-11-12 19:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 19:07:49 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Ale w tamtych czasach ludzie też nie rozumieli rewolucji
przemysłowej i znią walczyli.

---------------------

zlituj się JB nad sobą...i trochę pomyśl racjonalnie...- stać Cię na to...;-)
- bo dzisiejsza świadomośc i FAKTY...- to chyba sprawa nieporównywalna do wiedzy i zacofania - historycznego...;-) mając/podajac takie argumenty - COFASZ SIĘ...;-(
JB / 2009-11-12 19:24
Ludzie nadal masowo wierzą w bogów, daja kasę na radyjo co ma ryja, a Rydzykowi ciągle mało.
bebe / 2009-11-12 19:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-11-12 19:24:34 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Ludzie nadal masowo wierzą w bogów, daja kasę na radyjo
co ma ryja, a Rydzykowi ciągle mało.

----------------

ich sprawa, ich problem.....ale pewnych rzeczy nie opierajmy na braku bycia uświadomionym...- bo się bedziemy faktycznie cofać...;-(..więc nie dawaj mi takich argumentow...;-(...- bo odbiegasz od tematu...;-(
a poza tym.....nie uprawniony jesteś do oceny tych ludzi..;-(..a tym bardziej obrzucania błotem...;-(...ich pieniądze, ich wiara...- skoro są z tego szczęśliwi..;-)
na razie sprawa nie trąca o sektę.....- tu radzę Ci pomyśleć uwazniej...;-)
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 17:24
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Przeciez. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-12 18:48 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Twoja pseudoekonomia ma się nijak do giełdy papierów wartościowych....
Twoje elaboraty o wyższości twojej ekonomii ponad.........,wsadź sobie w ......
Twoje przekonania o nieuchronności upadku gospodarki kapitalistycznej wsadź...j.w.
Twoje marzenia o powrocie gospodarki sterowanej porozumieniem :czarni-czerwoni...też
wsadź sobie....
A twoje marzenia o powrocie do snów o potędze górnictwa, hutnictwa i ogrzewania ziemi
chrustem i ciepłą wodą to ....nawet nie wiem , gdzie masz wsadzić
deferfe / 86.45.142.* / 2009-11-12 17:42
A big build across petroleum stocks is sending oil lower. Crude stocks rose 1.8 million barrels in the Nov. 6 week to 337.7 million, swollen by a rise in imports of 530,000 barrels a day to 8.7 million a day. Gasoline stocks rose 2.5 million barrels to 210.8 million with distillate stocks, reflecting weak demand for diesel and heating oil, up 0.3 million barrels to 167.7 million. Demand for gasoline sank for a third week, down 100,000 barrels a day to 8.9 million barrels a day. The bottom line is that supplies are swollen and demand has yet to strengthen. Oil is down about $1 to $77 in initial reaction to the report
RAT / 212.76.37.* / 2009-11-12 17:34
siema Ken!
Tralalalalala -0.67%
Piękną ósemeczkę jako trzecią liczbę zobaczą
Pozdrawiam
Longterm / 2009-11-12 17:32 / Mostek Zwyciężymy!
też mi się wydaje że od jutro zarzynanie byków...lepiej już być nie może - kghm podwyższa prognozy, FED będzie dalej utrzymywał stopy na 0 % w nieskończoność, nieuki wieszczą wieczną hossę...raj wszelkiej szczęśliwości normalnie:) I w takich moemntach właśnie zaczyna się jazda w drugą stronę
Longterm / 2009-11-12 17:33 / Mostek Zwyciężymy!
PS: ciekawe skąd wyjmą tą kasę na dzisiejsze aukcje obligacje po raz pierwszy bez pomocy dobego wujka Bena?
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 17:28
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
K. Kowalski / 77.253.102.* / 2009-11-12 17:37
"No to zgodnie z moimi oczekiwaniami" No tak. Tylko że to powtarzasz w kółko od kilku miesięcy. Jeżeli nawet popłyną to kiedyś musisz trafić. Nie możliwości że nie. Równie dobrze możesz w kółko pisać o hossie. Też trafisz. Tylko że dla gracza giełdowego nie ma to żadnej wartości. Zakładając że spadnie to ma trzymać S od 1300 ? Tak sugerowałeś. Pamiętasz ? No to Stany musiałaby naprawdę nieźle dzisiaj popłynąć żeby zarobił sugerując się Twoimi opiniami.
max303 / 2009-11-12 17:32 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
od lutego się tak masakrujesz tomaszku (:-))))))))))))))))))))))))))
pchelek / 2009-11-12 17:49 / Tysiącznik na forum
zmasakrowali go od 8 do 16-tej
pchelek / 2009-11-12 17:26 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Dan Kenobi / 83.5.222.* / 2009-11-12 18:03
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Przeciez. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
pchelek / 2009-11-12 18:08 / Tysiącznik na forum
trzymaj sie bo spadniesz z palmy
pchelek / 2009-11-12 17:28 / Tysiącznik na forum
P.S. Twoje "oczekiwania" to sa mniej warte niz snieg z ubieglego stulecia
eed / 86.45.142.* / 2009-11-12 17:21
AMD dostanie 1,25 mld $ od Intela

Intel has agreed to pay Advanced Micro Devices $1.25 billion to settle a longstanding dispute between the two companies

The settlement resolves antitrust litigation and patent cross-license disputes that have lingered for decades, and both companies trumpeted the agreement as a way to finally end simmering hostilities

"While the relationship between the two companies has been difficult in the past, this agreement ends the legal disputes and enables the companies to focus all of our efforts on product innovation and development," the companies said in a joint statement.
JB / 2009-11-12 17:59
I takim to sposobem ta badziewna firma po raz kolejny okradła jedną z najlepszych firm na swiecie. A wszystko wina ibma, który dawno temu zażyczył sobie konkurencyjnego producenta procków x86.

ibm, amd, oracle, google i apple to oś zła. Te firmy trzeba jak najszybciej zniszczyć, aby IT mogło się dobrze rozwijać.
max303 / 2009-11-12 16:52 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
2009-11-12 15:42:12 | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
lop 99 800 nabrali Sek i teraz w dół


Dow
10,305.16 +13.90 (0.14%)
S&P 500
1,100.53 +2.02 (0.18%)
Nasdaq
2,175.21 +8.31 (0.38%)

wiem,wiem,to dopiero początek sesji(:-))))))))))))))
jaroslaw74 / 2009-11-12 16:55 / Uwaga! Łamie regulamin forum
bez komentarzy głupio-mądrych wystarczy
negreb / 2009-11-12 16:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No to wszystko JASNE!!! Na Forum ostały się (prawie) same oszołomy!!!
JB / 2009-11-12 17:56
Jak tam zyski z Sek?

BTW kolega zastanawia się nad wycieczką do Bergen bo może mieć tani przelot... jak wygląda pogoda w Bergen na przełomie listopada i grudnia? Mi się wydaje, że późna jesień to kiepski termin na taką wycieczkę.
negreb / 2009-11-12 21:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zyski z S-ek są w....drodze!!! A co do pogody w Bergen to jest zaskakująco dobra. Już prawie miesiąc nie padało,no ale do przełomu listopada i grudnia to może być różnie.No a jak tam twoi''prześladowcy''? Widzę że Ci trochę odpuścili!!!
Mieczyslaw / 2009-11-12 16:42 / Uznany Gracz Giełdowy
oprocz nielicznych ,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy