Forum Klub managera - tematy użytkowników

Dzień z życia managera - zespół, którym kierujesz...

Dzień z życia managera - zespół, którym kierujesz...

Redakcja forum / 2006-02-21 07:24
Czy jesteś zadowolony z zespołu ludzi, którym kierujesz? Łatwo o dobrego pracownika czy to raczej trudny temat? Zapraszamy, podzielcie się doświadczeniami.
Annelisse / 83.20.250.* / 2006-11-15 17:23
To raczej trudny temat;) Trzebaby najpierw ustalić co rozumiemy pod pojęciem "dobry pracownik". Moja własna definicja tego wyrażenia zmieniła się bardzo od czasów gdy zatrudniłam w firmie pierwszego pracownika. Wtedy naiwnie oczekiwałam, że pracownikowi będzie zależało na firmie tak jak mnie, że będzie przychodził z pomysłami, myślał o rozwoju firmy, dbał o jej dobre imię i jej klientów. Tak nigdy nie było. I tak nie jest. Dlatego dzisiaj "dobrym pracownikiem" jest dla mnie ktoś kto wykonuje w miarę dobrze swoją pracę, nie przynosi zbyt często L4, zajmuje się prywatnym sprawami w czasie pracy nie więcej niż 1 godz. i potyka się na tyle rzadko, że nie tracimy przez to więcej niż jednego klienta na rok... Odpuściłam sobie. Nie mam już wielkich ambicji i nie mam już wilekich oczekiwań. Marzę o tym by móc jak najszybciej zwolnić ludzi, zamknąć firmę i żyć z drobnych inwestycji i wyłącznie własnej pracy.

Najnowsze wpisy