Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Dziewczyny uwazajcie na oferty pracy Hostess zalatwiane przez posrednikow

Dziewczyny uwazajcie na oferty pracy Hostess zalatwiane przez posrednikow

klubowicz / 2.193.150.* / 2013-09-27 23:24
Sa podane ogloszenia o pracy jako Hostess we Wloszech,super warunki,w pieknym lokalu,zakwaterowanie w pieknym apartamecie nad mozem,wszystko za darmo nie trzeba nawet znac jezyka zarobki 3000-5000euro.Jednym slowem zyc a nie umierac!Oczywiscie ze to prawda ale ta szczesliwa osoba jest posrednik ktory na was zarabia!Funkcjonuje to tak ze posrednik bierze od lokalu w ktorym macie pracowac za was pieniadze. (10-15 euro za dziewczyne)Warunki nigdy nie sa takie jakie byly obiecane!Najwyzej dziewczyna zrezygnuje i pojedzie do domu ,czesto i bez wyplaty a na jej miejsce znajdzie sie nastepna naiwna.W niekturych ogloszzeniach jest tez napisane ze ktos sie zajmuje posrednictwem 20 lat,nie placac podatkow i slizgajac sie na d...e biednych dziewczyn.Pisze to poniewaz mam swoj wlasny lokal i czesto przyszly do mnie do pracy dziewczyny ktore uciekly z tak zwanych pieknych lokali ,ktore tak naprawde sa burdelami,dzieje sie tam doslownie wszystko!!!!Celowo nie podaje nazwy mojego lokalu bo napisalam ten artykul nie dla reklamy tylko zeby ostrzec naiwne dziewczyny!Jezeli ktos za duzo obiecuje to znaczy ze klamie bo nikt nikomu nic za darmo nie daje,oczywiscie mozna zarobic dobrze ale trzeba sie starac i umiec pracowac rozumem!
Wyświetlaj:
kaja kaja / 79.173.14.* / 2016-05-31 14:23
Myśle, że jak dziewczyna jest zatrudniana przez agencje to w razie czego jej głos ma jakiekolwiek znaczenie, ponieważ dziewczyn zatrudnionych przez 1 firme jest wiecej i sie zazwyczaj znają wiec mogą coś zdziałać. Ja pracowałam kilkanaście razy przez agencję Caneli i na szczęscie nie miałam żadnych takich sytuacji, zawsze wszystko było zgodnie z umową, wynagrodzenie się zgadzało

Najnowsze wpisy