Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Dziewięć krajów pod specjalnym nadzorem KE. Co z Polską?

Dziewięć krajów pod specjalnym nadzorem KE. Co z Polską?

Wyświetlaj:
cv / 91.150.163.* / 2015-06-19 22:49
KASA W BUDŻETÓWCE TO KICHA. JAKO NAUCZYCIEL WSTYD MI ILE ZARABIAM!
nocwilka337 / 77.65.25.* / 2015-06-20 08:01
zmieni zawód idź za murarza jest kapitalizm wybór należy do każdego człowieka ty tego nie wież to co z ciebie za nauczyciel .BRAWO to jest POLSKA z takimi
darek445 / 92.40.248.* / 2015-06-19 22:51
i tak masz za duzo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
V777 / 89.229.179.* / 2015-06-19 22:38
A było źle i kasy z UE by nie było więc Donek wymyślił skok na OFE i tym uratował trochę czasu rządów PO. Te ludki z PO umieją przelać z pustego w próżne. Rostowski z Donkiem i cała resztą odtrąbili zwycięstwo, odsłonili swój geniusz i talenty krasomówcze PO napaści na OFE. Pieniędzy z OFE nie ma w budżecie państwa, nie ma w ZUS-sie więc gdzie - załatała część dziury budżetowej. PO zrujnowaniu tego co przez lata było budowane ostentacyjnie stwierdzono, że obecnie trzeba znowu budować to co zrujnowano. PO zrujnowało budżet państwa niewyobrażalnie POmnażając wielokrotnie dług Polski. Gdyby nie grabież z OFE scenariusz grecki byłby jak najbardziej baaardzo prawdopodobny w Polsce. Nic gorszego nie mogło się przydarzyć Polsce jak PO bo za czasów PO wydarzyła się cała masa nieszczęść i niepowodzeń (seryjny samobójca, Katastrofa Smoleńska, zadłużenie kraju).
Alpacz42 / 83.23.169.* / 2015-06-20 05:14
Zapomniales, ze to nie byla kasa tylko papiery wartosciowe, ktore byly na gieldzie.
Uc / 46.113.133.* / 2015-06-20 08:04
Pensje prezesów OFE też wg ciebie były papiery wartościowe? Oni wytransferowali tą kasę za granicę i tam pobudowali sobie pałace zgodnie z obowiązującym prawem.
Ppppp / 79.110.198.* / 2015-06-19 23:19
kolego ja widze duzo wiecej złego za PO - np taki idiota ktory widzi wszystko w czarnych kolorach (TY), pamietasz za czasów PO był kryzys światowy i bylo ciezko ale jakos przebrneliśmy to ale ty tego nie widzisz widzisz tylko swój czubek nosa, mowisz jcy sa inni źli a ja mam pytanie do Ciebie - Co TY w tym czasie zrobiłeś dla Polski i Polaków oprócz ich opluwania, deptania dobrego imienia Polski i Polaków, Co ty zrobiłeś oprócz chodzenia i marudzenia aby w Polsce zylo sie lepiej, latwo jest chodzic i mowic jak to jest zle , nie dobrze ale taki jest nasz naród - nasz 1 zł zle , masz 1 mln jeszcze gorzej, wiec nastepnym razem zanim wypowiedsz sie na jakiś temat i kogos skrytykujesz to pomyśl co TY zrobiłes dla kraju i innych ludzi aby im było lepiej a nie tylko opluwasz innych i marudzisz jak to jest zle pozdrawiam wszystkich ludzi
madry / 89.66.8.* / 2015-06-20 07:16
Przestań bredzic i zmień dilera. Człowieku co on może zrobić pracuje i utrzymuje rodzinę i pewnie mu ledwo starcza od 1 do 1. Co zrobili politycy by żyło się lepiej nic wydawali nasze podatki na osmiorniczki i dziwki w s&p. A to oni sa wladza ktora cos moze dla Polski zribic Ocieplanie wizerunku partii w necie hejcie nie pomoże.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Graba203 / 87.99.98.* / 2015-06-19 23:51
Stary z tymi srodkami z unii ktore w tym czasie dostalismy wstyd ze taki slaby wzrost
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wojciech1960 / 193.159.3.* / 2015-06-19 22:34
ytuacja jest tak niebezpieczna ,po przegranej pożal się Boże prezydenta Broncia ,trzeba wyciągnąć trzymany na wszelki wypadek, garniturek zgranych już chochsztaplerów powiązanych z macherami finansowymi i podłączyc ich do zwycięzcy na chama , podkleić ich w sądażach, ,Balcerowicz iPetru agenci ewidentnie obcych Polsce interesów muszą zostac wepchnięci na nastepnych wyborach do sejmu ,Bo jak nie ,to trzeba będzie tym niepokornym Polakom ,kazać spłacić zaciągnięte przez sprzedawczyków długi Polski ,zapłacić reparacje za holokaust,zafundować jakąś wojenke , może uda się do tego wykorzystać Putina ,kurde ale jak on oleje nasze sugestie to co ?no to mamy umowę że wprowadz się policję UE i będzie się Polaków lało po łbach w ch własnym kraju.
JAN 731 / 178.36.203.* / 2015-06-19 22:07
a to niespodzianka tuż przed wyborami unia wspiera PO
Hela / 83.8.171.* / 2015-06-19 21:34
Spokojnie, przyjdzie PiS i Duda, to nas znowu wrzucą do tego garnka. W końcu obietnice należy spełnić, za wszelką cenę.
Obserwator. / 193.34.47.* / 2015-06-19 21:30
Zaczyna się powolny koniec UE ! Wszelka praca,dla Niemiec i na rzecz Niemiec.Podobna sytuacja,jest z Anglią i Francją.A Polak Niewolnik ! Totalny Wyzysk ! I kolonializm i ciężko pracować,na Panów ! Praca u Pana,za drobne Pana ! I Masonia istnieje,do dnia dzisiejszego !
konrtad / 46.186.72.* / 2015-06-19 21:23
No popatrzcie - nie wiedzialem, ze pod rzadmi PO zyje mi sie lepiej niz w Wielkiej Brytanii. co za glupki tam wyemigrowaly, przeciez tam jest gorzej...
Alpacz42 / 83.23.169.* / 2015-06-20 05:20
Tam Polacy kupuja mieszkania i domy, przeciez oszczedzaja kokosy. Lozko kosztuje 400 funtow, o utrzymaniu to raczej zapomnij, Polacy przyjezdzaja takimi furami, ze az dech zapiera, co druga fura to z Anglii.
To jest tak kto nie przepije, przebaluje i pracuje ten ma, pozostale nieroby tylko jecza.
wolFram / 78.88.229.* / 2015-06-19 22:31
Widzisz więc, jak pozostałymi jeszcze kretynami w tym narodzie można sterować i wciąż wmawiać im, że wszystkie te przekręty w "elytach" były tylko dla dobra narodu.
gazz / 83.9.107.* / 2015-06-19 21:23
Drogie wina i ośmiorniczki, tak się ogranicza budżet
dave 74 / 2.97.111.* / 2015-06-19 21:10
smieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,zalec na warmie...bieda ze az piszczy..o przeptaszam bieda sie juz wyprowadzi£a, jest gozej!
Dfa / 46.77.124.* / 2015-06-19 21:02
Korupcja i afery a UE postanowiła przestać kontrolować ten motłoch na wiejskiej...
Aż strach teraz żyć.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ppppp / 79.110.198.* / 2015-06-19 21:02
Spoko teraz PIS podniesie place w budżetowe obniży wat i powie ze to ich zasługa a PO to dalej będą ci źli a PiS będzie rządził wydawał kasę i mówił ze jacy to oni cudownie poczynając od cudownego prezydenta który to już powoli wycofuje się ze swoich obietnic wystawia P.Szydło na premiera a po kilku miesiącach ja zmienia na prezesa pod pretekstem ze sobie nie radzi i podadzą na jej miejscu u prezesa i wtedy będzie się działo a ludzie naiwni będą będą na nich głosować niepamiętnych jakby za PIS kilka lat temu gdzie uganiali się za czarownicami wyszukujac różnorakich pretekstów do powołania komisji śledczych czy też mówienia ze to inni zrobili a nie oni przypomnijcie sobie jak było pozdrawiam wszystkkch Polaków również tych z PIS
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ppppp / 79.110.198.* / 2015-06-19 23:12
dziekuje za wszsytkie minusy - dzieki nim wiem ze to co napisalem to cala prawda i wiem ze kazda prawda w oczy kole niestety ale im wiecej minusów tym bardziej wiem ze to co napialem jest prawda pozdrawiam wszystkich PIS*orków i dziekuje za minusiki pozdrawiam
nieznany 112 / 37.128.157.* / 2015-06-19 21:29
Ale nie pamiętasz że to PO podczas swoich rządów podwoiło deficyt budżetowy :p

Straszenie pisem już nic wam nie da, bo to za rządów PO najedliśmy się największego wstydu. Tyle afer to jeszcze w żadnym kraju nie było. W każdym normalnym kraju taki rząd podałby się do dymisji i już by nie brał udziału w życiu politycznym
Ppppp / 79.110.198.* / 2015-06-19 23:29
mam nadzieje ze nie bede musiał za kilka lat mowic a nie mowielem tak podwoil sie deficyt budzetowy ale zapomniales ze za ich czasow był rowniez kryzys swiatowy i nie tylko nasz karaj ale tez inne kraje zaciagały kredyty aby ratować swoje gospodarki czyzbyś zapomniał o tym???? latwo jest opluwac innych ale ciekaw jestem co ty byś zrobil jakbyś był na ich miejscu ?? zadłuzyłbyś kraj czy podnioslbys podatki o kilkanascie procent czy zabrałbys ludziom ratujac nasz kraj a moze dopuscilbys do bankryctwa Polski??? zastanow sie zanim cos powtorzysz bo PIS i prezes tak mowia wiec tak jest ZACZNIJ MYSLEC KOLEGO - natomiast fakt tez mi sie to nie podoba ze sa afery w rzadzie ale ciekawe co jeszcze wyplynie z tych tasm co jeszcze tam jest nagrane moze PIS tez cos chce schować ale to sie jeszcze okaze poczekamy zobaczymy jesli omie chodzi to uwazam ze PO zaczelo cos wreszcie robić dla Polski - fakt ze powoli i nieudolnie ale zaczeli cos robic a co PIS zrobi czas pokarze obyśmy tylko nie zalowali tego wyboru pozdrawiam
wolFram / 78.88.229.* / 2015-06-19 22:42
Żeby podać się do dymisji to trzeba mieć HONOR !!!
A po Kopacz, Niesiołowskim, Sikorskim i przede wszystkim Tusku - to nie spodziewam się niczego normalnego.
Tak jak i po "towarzystwie wzajemnej adoracji", czyli PSL-u.
Dziwi mnie tylko - jak długo te szczury wciąż będą pływały na powierzchni...
hens / 46.238.221.* / 2015-06-19 20:55
Może wreszcie zostanie zrównany ZUS z KRUS.
A w którą stronę zostanie zrównany, to tylko dobra wola PSL-owskich złodziei z Wiejskiej.

Nie może być tak, aby była nie równość społeczna.
Albo rolnicy zaczną płacić ZUS w wysokości 1300zł,
albo rzemieślnicy tak jak rolnicy jedynie 130zł na miesiąc.
Emerytury dostają w podobnej wysokości.
wolFram / 78.88.229.* / 2015-06-19 22:24
"Czekaj tatka latka".
I pomimo, że dzisiaj na wsi widać dużo więcej "wypasionych fur" na podwórkach niż 20 lat temu, to rolnicy nadal są bardzo pokrzywdzeni.
Tym bardziej, że nic im się teraz nie opłaca hodować, ani siać. Nawet marchewkę wolą kupić w Lidlu lub Biedronce...
Biedni ludzie...
I nie mam tu na myśli tych nowobogackich chamideł, którzy nagle w cudowny sposób pokochali wieś uciekając z wrednych miast.
A co do ZUS I KRUS...
Niestety - byli i są równi i równiejsi.
I czas to w końcu zaorać - razem z tymi marchewkami z Lidla.
Oj tam / 176.111.237.* / 2015-06-19 21:18
Chciałabym, żeby rolnicy w krus płacili składkę zdrowotną, w wysokości zależnej od ilości posiadanej ziemi, albo chociaż zryczałtowaną, wtedy służba zdrowia byłaby dofinansowana a budżet państwa (nasze podatki)odciążony
zwykły obywatel / 188.146.84.* / 2015-06-19 20:55
Dziwię się że taki Szczurek Ojciec Maz może tak w żywe oczy oklamywac Polaków ,wyzyskiwac ich i grabic .Czemu to robisz ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
antypisiura / 213.238.84.* / 2015-06-19 20:52
Teraz chwała za obniżkę podatków spadnie na NOWYCH rządzących, a murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.
kjfdisf / 83.6.20.* / 2015-06-20 00:09
oni razem rządzili i rządzą.

Najnowsze wpisy