Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dzik: W czasach kryzysu nawet grzeszyć się nie chce

Dzik: W czasach kryzysu nawet grzeszyć się nie chce

Wyświetlaj:
s. / 2009-01-15 08:47 / Bywalec forum
Coś zbyt nachalnie jest ten kryzys "promowany" - mam wrażenie, że gdyby nie ciągłe przekonywanie ludzi o "kryzysie", nikt by niczego nie zauważył...
Mam taka osobista teorię, że za mordy nas chcą wziąć (jak np. po kryzysie w 1929) i stąd to zamieszanie.
W USA to pewnie działa, bo tam ludzie nie wyobrażają sobie życia bez systemu bankowego i całej kupy innych metod kantowania szarego obywatela. Ja jednak pamiętam życie przed 1989 i wiem, że życie bez banków dzwoniących z nowymi propozycjami kredytów jest znacznie lepsze. A niech to pada w cholerę, to i żyć będzie łatwiej.
A kryzysem niech się gryzie mafia.
andowc / 83.30.107.* / 2009-01-14 16:16
Zależy co kto uważa za "grzech".
s. / 2009-01-15 10:12 / Bywalec forum
Definicja jest zastrzeżona dla kk, heretyku - sam to se możesz zdefiniować "grzeszek" na ten przykład ;]
kwl / 82.210.151.* / 2009-01-14 11:57
Opisane przez p. Dzika zjawisko można również rozpatrywać jako pęknięcie kolejnej bańki spekulacyjnej. Sprzedaż po zdecydowanie zawyżonych cenach coraz nędzniejszej jakości szmat z firmowymi znaczkami bądź kolejnych gadżetów robiących to co inne, ale za wyższą cenę, reklamowanych przez tabuny ludzi znanych tylko z tego, że są znani, to przecież ewidentna spekulacja. Nawet jeśli na jej straży postawi się tabuny ludzi chroniących "własność intelektualną". Ciekaw jestem natomiast, jak w tych warunkach dadzą sobie radę tasiemcowe, filmopodobne produkty Hollywood?
lolek000 / 2009-01-14 16:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Otóż kina w Polsce notują poprawę obritów i teraz, po lektórze powyższego "moim zdanie" zastanawiam sie nad przyczynami?
mjfdssa / 89.171.192.* / 2009-01-14 15:29
na pewno świetnie - brak kasy = rezygnacja z rozrywki = pilot do TV w dłoni

Najnowsze wpisy