Forum Polityka, aktualnościKraj

Dzikowski: Jeśli Palikot odejdzie, będziemy rywalami

Dzikowski: Jeśli Palikot odejdzie, będziemy rywalami

Wyświetlaj:
Prawiezaratrala / 77.254.137.* / 2010-09-26 12:28
Wolę PiS. Jednakże nie sposób dla przyzwoitego człowieka nie liczyć się z argumentem podnoszony przez przeciwników tej formacji jakoby partia ta miała atrybuty rokujące ryzykiem wyhodowania faszyzmu i powtórzenia ogłupienia narodów w skali takiej jak zrobił to przed ledwie 80-ciu laty "fuhrer".
Kiedy jednak doświadczam tego co formacja PO zrobiła z tym społeczeństwem po katastrofie smoleńskiej, jak skutecznie wyciszyła dramat który czy to na wschodzie czy na zachodzie byłby nieuchronnie wydarzeniem celebrowanym przez lata - mam wątpliwości co do tego kto niesie to ryzyko.

W kraju w którym za jeżdżenie rowerem po pijaku siedzi się pół roku w więzieniu - pies z kulawą nogą nie ponosi odpowiedzialności za dramat w którym zginęła setka ludzi o wielkim znaczeniu społecznym i narodowym. To bardzo groźna choroba.

Dlatego jeśli Palikot wyprowadzi z grona zwolenników PO osobników, choćby i dwieście tysięcy, których wczoraj skupiała dupa z uszami - to lepiej. Polskie podwórko będzie bardziej wyraziste. Ludzi-szmaty będzie łatwiej omijać.
b a r a k u d a / 2010-09-26 23:56 / Pogromca mitów giełdowych

Wolę PiS.

A ja nie !
I nie przytoczyłeś ani jednego argumentu , żeby mnie przekonać do swojej koncepcji..:-(
DRZAGA / 83.23.196.* / 2010-09-25 12:22
KIEDY DZIKOWSKIEMU SKOŃCZY SIE MANDAT???-BO POTEM DO SADU!!!A PREMIER POGRZEBOWY RĘKI MU NIE PODA!!!
fdsgdfasghdfashgdfashdf / 80.245.182.* / 2010-09-25 08:41
Cieszę się, że Palikot odchodzi z prostego powodu. Wyrzuca samego siebie poza politykę (czyli robi to o czym marzą miliony Polaków). Jego partia jaka by nie była nie ma szans na przeskoczenie progu wyborczego.
: ) / 83.21.246.* / 2010-09-25 19:41
Żebyś się nie zdziwił, TVN nie jest propeowski tylko propalikotowski, Widzowie TVN się trochę zdziwią po odejściu Palikota , że Tusk nagle przestał być najlepszym premierem.

Najnowsze wpisy