Forum Polityka, aktualnościKraj

Dzikowski: Pomożemy Grecji i Polakom zadłużonym we frankach

Dzikowski: Pomożemy Grecji i Polakom zadłużonym we frankach

Wyświetlaj:
Amerykanin / 87.204.176.* / 2011-06-22 20:59
Ten czlowiek oszukuje bezczelnie. Dajac gwarancje bedzie odpowiadal za dlug dluznika. Jak upadnie to musi za niego splacic. Nic innego jak zyranci, a nie owijanie w bawelne ze gotowki nie damy. Jesli nie dacie to po co dajecie gwarancje.
jak poznać kiedy polityk kłamie? Kiedy rusza ustami / 46.112.218.* / 2011-06-22 22:00
To, że kłamie, to oczywiste, ale jaki miły dla Polaków!
"Pomożemy Polakom" - jakiej to nacji mamy być wdzięczni?
A może o.Rydzyk ma rację twierdząc, że Polską nie rządzą Polacy?
Pewne jest jedno - starają się być dobrymi panami.
Żeby jeszcze im to wychodziło...
Rosyjski car Car Aleksander II był bardziej szczery. Wprost powiedział Polakom: "Panowie, żadnych złudzeń".
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-22 20:56
I teraz mamy kompletny obraz POsłów Platformy. Kłamiących w żywe oczy, na bezczela. "Dajemy tylko gwarancje a kasy jakby co to nie damy" ... I wygląda na to, że oni tak wszyscy myślą!!? Komu tu badania psychiczne są potrzebne ...?
I 60 % Polaków popiera PO, 50 % ufa Tuskiemu (który mów - podżyruje, ale jakby co to pocałujcie mnie gdzieś " O reszcie kłamstw szkoda pisać. Krótko! Mamy takich rządzących na jakich sobie POelektorat zasłużył. A zasłużył w 100%.
wijas / 89.77.166.* / 2011-06-22 20:40
Niniejszym informuje się pana Waldy Dzikowskiego, iż od jakiegoś czasu istnieje możliwość spłaty kredytu walutowego w walucie jego zaciągnięcia, czyli jak mówi sam pan poseł (oby żył wiecznie) "za pomocą franków zakupionych w kantorach". Genialnym pomysłem jest wprowadzenie uregulowań, które już obowiązują ! ileż to trzeba będzie wydać na konsultacje i ekspertyzy....
językoznawca / 188.33.151.* / 2011-06-22 19:40
Ci, którzy głosowali na Dzikowskiego, nawet na torturach nie przyznają się do tego, jeśli mają choć resztki honoru.
Jeśli ten gość twierdzi, że:
"Żadnej góry pieniędzy nie damy, to są tylko bankowe gwarancje",
to albo nie wie, co mówi, albo z premedytacją łże.
I tu jest wyjaśnienie, dlaczego w języku polskim osła od posła odróżnia tylko jedna, skromna literka.
Natter / 2011-06-22 19:23 / Tysiącznik na forum
Mnie wyszło że, jeżeli dług Grecji wynosi 330mld Euro co daje 1,2 bln zł.to na każdego Greka wychodzi 100,000 ,-zł.długu dla porównania unas ten dług wynosi 20,tyś zł.na łepka. Dla Grecji żadne gwarancje już nie pomogą .Oni ten dług nie spłacą do końca świata.
gregory_w / 194.105.132.* / 2011-06-22 18:32
Podajcie ten wasz pseudo rząd jak najszybciej do dymisji. 4 lata stracone w zupełności wystarczą!!!
Usa-man / 78.131.205.* / 2011-06-22 19:09
Dzikowski nawet nie rozumie, co to są gwarancje bankowe. Dziennikarz trzy razy mówi, że jeśli Grecja upadnie to stracimy te pieniądze, a on nadal swoje, że to tylko gwarancje itd. Ale wybraliście sobie rząd bur.aki. Nie ma co.
Grecja to preludium / 188.33.151.* / 2011-06-22 19:30
On lepiej rozumie "swoją powinność", niż Ci się wydaje USA-manie.
Przeczytaj:
"Pozostaje więc bankructwo, które z kolei oznaczałoby ruinę niektórych finansowych grandziarzy. Ci grandziarze jednak są bardzo wpływowi i w swoich kieszeniach trzymają większość polityków, więc ci zrobią wszystko, co w ich mocy, by do takiej sytuacji nie dopuścić. Czy jest zatem jakieś wyjście z tej pułapki? Oczywiście. Wyjście jest następujące: ponieważ Grecja nie jest w stanie nawet obsługiwać swego długu publicznego, nie
mówiąc już o jego spłaceniu, będzie musiała uregulować swoje należności w naturze. Okazuje się, że to, co za „subwencje” z Unii Europejskiej zostało zmodernizowane, albo wybudowane, trzeba będzie teraz oddać za
psie pieniądze grandziarzom tytułem spłaty długów. Dzięki temu lepiej rozumiemy, dlaczego cwaniacy, którzy handlowanie całymi narodami mają w małym palcu, wykombinowali sobie Unię Europejską z „subwencjami” w charakterze przynęty dla idiotów, którym się wydaje, że dostaną coś za darmo".
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2094
gregory_w / 194.105.132.* / 2011-06-22 19:18
Faktycznie głosowanie na ten rząd, to jeden z największych błędów jakie w życiu popełniłem. Nie rozumiem tylko jak przez 4 lata można NIC NIE ROBIĆ. Gdyby Tusk wykonał 40% swoich obietnic - już byłby nieudolny. Ale jak nazwać kogoś, kto przez 4 lata wykonał może 10% swoich obietnic!!!???
FAJNIE !!!! / 178.213.127.* / 2011-06-22 17:21
mieszkam w bloku i będę spłacać kredyt gościa, który mieszka sobie w domu i ogląda Wimbledon na plazmie.
jogobella / 79.163.6.* / 2011-06-22 16:46
Dzikowski, ty becaluj z własnej kieszeni i żadnych deklaracji w imieniu polaków nie składaj !! Ja mam grecję tam gdzie słońce nie dochodzi !!
Kredytobiorców frankowych mam dokładnie w tym samym miejscu !!!
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-06-22 14:40
To że ta kasa jest już stracona to pewne. Bajarze platfusy teraz już zaczynają bezczelnie kłamać.

Grecja już jest bankrutem, teraz pytanie kiedy ( a nie czy) przestaną do niej dopłacać i nasza kasa pujdzie do prywatnych banków niemieckich i francuskich.
jml13060 / 83.238.160.* / 2011-06-22 10:59
Co to jest "gwarancja" ? Co się za tym terminem ekonomicznym kryje ? Zdaniem posła Dzikowskiego żadne zobowiązanie realne finansowe z gwarancji nie wyniką !? Jak dla mnie to ... dziwne. Gwarancję rozumiem jako poręczenie dłuznikowi, że do kwoty-takiej-to-a-takiej zadowolę jego wierzycieli. Wierzycielami są w większości banki niemieckie i francuskie posiadające greckie obligacje. Teraz te banki chca przekazać "gorące kartofle" frajerom (poręczycielom) zeby nie upaść.

Karuzela wzajemnego oszustwa kręci się. Najpierw złapani zostali Grecy, a teraz oszukiwani są Polacy ... przez własnych parlamentarzystów. "Chocholi" taniec trwa.
pomo dore / 2011-06-22 12:23 / Tysiącznik na forum
właściwie skoro te gwarancje wg (p)osła Dzikowskiego nie niosą za sobą żadnych potencjalnych obciążeń dla naszego budżetu i są wystawione "tylko" dla poprawy naszego wizerunku i wiarygodności ( ach to PO- nie darmo nazywani sa mistrzami PR ;DDD) to dlaczego udzielilismy ich tylko na kwotę 250 mln Euro???? Trzeba iśc na całośc i zagwarantować 5 mld albo i 50 mld euro- wtedy zdumiona Europa padnie przed nami na kolana ;DDD Zdumiewające jest to jak wielu wyznawców PO łyknie ten stek bzdur. Prywatnie zaś chciałbym żeby poseł Dzikowski poręczył mi moje kredyty- w końcu takie poręczenie wg niego nic nie znaczy ;DDDD
Aleksy22 / 2011-06-22 12:34 / Bywalec forum
Niech lepiej Pan Premier Tusk zajmie się tym bałaganem który narobił w Polsce! To powinnien być jego priorytet ! Ludzie u nas żyją na skraju ubóstwa , a On Chce pomagać Grecji?! Hipokryzja!!
pomo dore / 2011-06-22 10:30 / Tysiącznik na forum
gwarancje bankowe jakiego banku??? BGK? NBP? I nie bardzo kumam o co chodzi z tymi gwarancjami które niczego nie gwarantują :D strasznie pokrętnie pan osieł to tłumaczy. Ja rozumiem że nikt do Grecji 250 mln Euro gotówki w walizkach nie powiezie ale jak się wystawia gwarancję bankową dla bankruta to jest niemal pewnym że bedzie trzeba ją zrealizować.
arekff / 89.174.13.* / 2011-06-22 09:09
Czy pan Dzikowski jest ułomny ? Jak się komuś gwarantuje kredyt, a ten ktoś się nie wywiąże, to się płaci. A pan Dzikowski udaje Greka...
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-22 09:31
Nie bój. Grosza nie zaplacimy.
A pan Dzikowski udaje
Greka...

W polityce czasem trzeba. Niech wiedzą, że Polska jest gotowa pomagać, kiedy tak realnie pomagać nie ma zamiaru i nie będzie. Więc proponuję nie bić piany. Tylko czy to jest możliwe, żeby opanowali chore emocje niektórzy rodacy?
m-53 / 83.24.30.* / 2011-06-22 14:45
Przetłumacz te swoje wypociny na język polski.
już się cieszę / 87.204.177.* / 2011-06-22 08:24
z tego, co zostało nam po pomaganiu Ameryce.

Najnowsze wpisy