Forum Polityka, aktualnościKraj

Dziś bez większych zakupów. Zielone Świątki

Dziś bez większych zakupów. Zielone Świątki

Wyświetlaj:
Tchapayev / 193.109.225.* / 2011-06-12 09:17
Pozdrawiam wszystkich którzy też siedzą dziś w pracy :D
trollstein / 94.75.112.* / 2011-06-12 09:13
a ja kufa dzis pracuje!
i jakos mi korona z głowy nie spada, trzeba było sie uczyc,
to byscie za sklepowa lada nie stali.

zreszta w mojej miejscowosci sa sklepy prywatne, ktore nawet w Wielkanoc sa czynne.
raymundo / 2011-06-12 12:56 / Bywalec forum
Doskonały nick: TROLLstein ;p To może nam geniuszu powiesz, kto będzie Ci sprzedawał chleb i masło, jeśli dla możliwości odpoczynku w weekend wszyscy zostaną profesorami i nikt nie będzie stał za ladą? Ba, kto Ci będzie produkował żarełko, bo przecież profesor w oborze czy w polu harował nie będzie...

Uważam, że każda osoba ma swego rodzaju rolę w społeczeństwie i wszystkie te role są koniecznie potrzebne do jego funkcjonowania (poza rolą nic nierobiącego oczywiście). Nie zmienia tego fakt, iż niektórzy pchają się do nieswoich ról i po prostu nie potrafią, albo nie chcą (z powodu swojego egoizmu) stanąć na wysokości zadania - np. współczesne polskie tzw. "elity". Co więcej, uważam, że sumiennie wykonujący swoje obowiązki - ta pani za ladą, czy chłop na roli - bardziej są pożyteczni dla ogółu, niż te tzw. "elity", mędrkujący "inteligenci" czy pseudonaukowcy. I to właśnie tym, którzy sumiennie wypełniają swoje obowiązki, bez względu na wykształcenie i zawód, najbardziej należy się szacunek(!), a także wspomniany odpoczynek od pracy, przynajmniej w niedziele i święta.
GOŚC / 109.243.17.* / 2011-06-12 10:32
Sądząc po twojej wypowiedzi edukacja twoja słabiutka!!,dlatego dziś Pracujesz!!
Ja swego czasu skończyłam liceum zdałam maturę -pracuję w handlu z zamiłowania -mam dzisiaj wolne !!!i to ja mogę tobie powiedzieć było się przyłożyć do nauki-byś miał dzień wolny POZDRAWIAM

Najnowsze wpisy