Forum Polityka, aktualnościKraj

Dziś Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

Dziś Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

Money.pl / 2013-05-02 12:07
Komentarze do wiadomości: Dziś Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
Wyświetlaj:
POGOTOWIE FLAGOWE / 91.239.152.* / 2015-04-27 22:40
Minimum ,co powinien zrobić Polak w narodowe święto,to WYWIESIĆ FLAGĘ biało-czerwoną-to nasze prawo i obowiązek .
Chcę zwrócić uwagę jak wyglądają flagi wywieszane na budynkach.Widać było flagi zaniedbane,pomięte i oplątane na drzewcu.To nie tak powinno być!!!O naszą flagę-symbol naszej wolności -trzeba walczyć,również na co dzień-jak o wolność i dbać jak o najcenniejszą rzecz i traktować z szacunkiem.Oplątana flaga kojarzy się z niewolą,spętaniem -brakiem niezależności i swobody działania -to ANTYSYMBOL,karykatura wolności. Moja specjalna tzw.DOBRA FLAGA nie oplątuje się ,bo jest dobrze zrobiona.Zawsze super wygląda-nawet w najtrudniejszych warunkach i powiewa odważnie na moim domu cały rok-co dzień mam ŚWIĘTO. Potrzebny jest też uchwyt flagowy z zabezpieczeniem,aby jej nie wywiało-aby jej nie stracić,tak jak można stracić wolność, gdy się o nią nie dba.Są różne uchwyty flagowe np.naścienny lub uchwyt balustradowy- nie trzeba nawet wiercić,żeby zamocować.Na YouTube i Pogotowiu Flagowym można zobaczyć jak DOBRA FLAGA dzielnie pracuje ,wręcz walczy w trudnych warunkach i zawsze zwycięża-to prawdziwy symbol wolnego narodu.Nasza piękna flaga jest bezpartyjna,łączy nas ponad podziałami. Pokażmy swoje barwy POLACY!! WYWIEŚMY FLAGI!! Wkrótce DZIEŃ FLAGI!!
INGO z ZACHODU / 88.153.194.* / 2013-05-02 17:16
TAKIE COS GLUPIEGO CO SWIETO FLAGI TO MOZE TYLKO POLSKA I TURCJA WYMYSLEC IDIOTYZM NA CALA SKALE HAHA
Olaf12 / 2013-05-02 14:45
Rozumiem że na tych obchodach nie było posłów SLD i Poparcia Ruchu Palikota, bo jak wiemy dla nich wazniejszym świetem są komunistyczne święta...
baltowcom / 217.212.230.* / 2013-05-02 12:07
Na FB natknąłem się na kilku ludzi,którzy zawzięcie atakowali tą część z która ja się utożsamiam.Ciekaw ich rodowodu przejrzałem profile i troszkę zagooglowałem.W studiach TV w
wielu programach,jako światłych uczonych z tytułami komentatorów spotkałem ludzi mówiących podobnym językiem.Zacząłem się zastanawiać skąd u nich taka zajadłość i co
ich łączy?! Efekt tego tak,że w znacznej większości są oni związani z Uniwersytetem Warszawskim.
Czy to jakaś reguła,czy tylko przypadek?!
Skoro teraz wiele o świętowaniu to.. czy ktoś
pamięta,że dziś (w moich oczach) jest także dość wymowna i symboliczna rocznica? Mianowicie dzieje Domu Partii na Nowym
Świecie,kiedy to tzw.Pierwszy Premier "Wolnej Polski",czyli POokrągłostołowego POrządku T.Mazowiecki wsparł Uniwersytet przekazując środki finansowe z wynajmu siedziby KC PZPR. Dziś budynek Centrum Czerwonej Sowieckiej Zarazy jest we władaniu UW wraz z zamkniętym funduszem inwestycyjnym Mars,a rektorami uniwersytety przez lata zostają prorektorzy finansowi.
Wiadomo kasa rządzi światem,a więc i POglądami medialnych "uczonych" zapraszanych do TV studiów zatrudnionych na UW.
Kiedy przypomnę sobie,jak kiedyś ten,co przejął pozycję medialnego guru po Goebbelsie PRLu J.Urbanie stając się kolejnym Goebbelsem,ale już PRL-Bis Adam Michnik powiedział,że należy dopuścić samouwłaszczonych ludzi PZPR-
aparatu do życia polityczno-gospodarczego tzw.III RP to...
symbolicznego znaczenia nabiera fakt zjedzenia świątecznego czekoladowego Orła!

Obyście w żarciu Polski wreszcie się - zadławili!!!

http://www.krs-online.com.pl/centrum-bankowo-finansowe-nowy-swiat-s-a-krs-42055.html
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Prorok666 / 88.199.5.* / 2013-05-03 11:11
Dlaczego złodzieje, którzy nie dali na budowę korzystają finansowo z "Domu Partii" a ci którzy musieli ze swoich głodowych pensji dawać na tą budowę nie maja z tego ani grosza ??? Gdzie jest sprawiedliwość i konstytucja, która jest dla wszystkich obywateli a nie tylko dla tych z Wiejskiej....
Henryk23 / 83.20.240.* / 2013-05-03 01:20
Dziś jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej, a nie - Rzeczpospolitej. Językowi polskiemu też należy się szacunek, chociaż już mało kto o tym pamięta.

Najnowsze wpisy