Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dziś głosowanie w sprawie odwołania Grabarczyka

Dziś głosowanie w sprawie odwołania Grabarczyka

Wyświetlaj:
MłodyEkonomista / 2011-08-30 10:14
Panie "berd" jeżeli Pan pisze kilka postów w jednym temacie okrywając dumą, chwałą PO, piszesz takie bzdury jak spadek bezrobocia (nie pamiętając o porze roku - ciekawe co będzie za 2 miesiące) to jedno pytanie nasuwa mi się na myśl - czy ktoś Ci za to płaci?

Z całym szacunkiem ale Twoja wiedza na temat gospodarki/ekonomii jest tak żenująca lub też po prostu kłamiesz.

Wybierz sobie:

albo jesteś zwykłym kłamcą albo głąbem

albo jednym i drugim

PS: przestań pisać już ten chłam bo przeczytałem kilka twoich postów i zbiera mi się na ogromny śmiech zmieszany ze smutkiem spowodowanym świadomością istnienia takich ludzi jak ty

pozdrawiam
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 10:57

piszesz takie bzdury jak
spadek bezrobocia (nie pamiętając o porze roku

Chci tylko ekonomisto powiedzieć, że wskaźnik bezrobocia mierzony jest r/r a nie miesiąc do miesiąca. Mierzenie miesiąc do miesiąca drogi ekonomisto pozbawione jest w ogóle sensu. To nawet tendencji nie pokazuje. A prawdziwe bezrobocie i tak jest inne. Oczywiście mniejsze. Jeśli jest w ogóle.
Glowa do góry ekonomisto. Będzie dobrze. Zresztą ekonomista powinien sobie lepiej radzić zamiast narzekać. i zostaw bratku partyjne metki. przecież nie one decydują czy komuś się powodzi czy nie.
MłodyEkonomista / 2011-08-30 11:39
A ja chcę Ci powiedzieć, że jeżeli wejdziesz na stronę GUS, to GUS porównuje zarówno stopę bezrobocia co do miesiąca wcześniej jak i do roku wcześniej - podaje analogiczne okresy.

Bezrobocie zawsze będzie inne niż te które prezentowane zarówno przez BAEL czy poprzez liczbę zarejestrowanych w UP.

Apropo tych partyjnych metek to Ci jedno powiem mądralo - powieś sobie zdjęcie Tuska na ścianie i się módl o cud gospodarczy.

Bronisz go w tym temacie i gloryfikujesz - zdejmij te różowe okulary i się rozejrzyj.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 11:45

się módl o cud
gospodarczy.

Ja nie muszę. Ten cud jeśli się przymierzy do tego co dzieje się na świecie jest. To raczej wy biedni, nieszczęsliwi pisiacy modlicie się o zapaśc w gospodarczą. O to, że by innym nie tak jak wy upośledzemi mieli tak samo źle jak wy. Ale nie wymodlicie. Polska gospodarka jest dobra.
MłodyEkonomista / 2011-08-30 12:00
Powinieneś zostać prezenterem telewizyjnym w TVN albo redaktorem GW.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 12:17


Powinieneś zostać prezenterem telewizyjnym w TVN

Najlepsza telewizja. Może nie? No może trochę za dużo w niej pokazują tej pisowskiej holoty. No ale dla pisowskiej widowni też coś musi być. Ta widownia tez dostarcza im mamony. A o to przecież w biznesie chodzi. Nie pomyślaleś o tym? Przyznaj się domorosly ekonomisto
Polish, wake up, high time ! / 194.181.88.* / 2011-08-30 09:17
przestarzała energetyka atomowa z Francji, i gaz z Gazpromu zakontraktowany na dziesieciolecia, sprzedaż spółek paliwowych sovietom.

a co ma Polska ?
1/ 90% pokładów węgla kamiennego w Europie
2/ węgiel brunatny
3/ gaz łupkowy, 4 w kolejności po Chinach, USA i Kanadzie zasoby na świecie
4/ geotermia, rozwiazania energetyczne dla małych miejscowości, osiedli. 80% powierzchni Polski leży na gorącej zupie.

Trzeba mieć wizję Polski, dla następnych Pokoleń, żebyśmy mogli znowu nosić głowy podniesione, a PO robi z Polski kraj kolonialny, podporządkowaną gubernię.
Te zasoby energetyczne nie obchodzą PO, będą uzależniać Polske od surowców zagranicznych.
DŁugonosy Rudy ma taką wizję Polski.

kto mu wreszcie zada pytanie co będzie jak juz wszystko sprzedadzą, z cZego będą spłacac długi ? z DOCHODÓW Z SUPERMARKETÓW ?
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 09:48

żebyśmy mogli
znowu nosić głowy podniesione

Ja caly czas noszę glowę podniesioną do góry. Polacy jeżdzący po swiecie też, bo ich tam traktują jak wszystkich innych Europejczyków.

Trzeba mieć wizję Polski

Paplamina. To ma być niby takie mądre i dalekowzroczne? Systematyczny rozwój, edukacja, otwartość na inwestycje zagraniczne i nowe technologie to jest ta "wizja". Nie ma innych tajemnych sposobów do dościgniecia najbogatszych państw
wyrwidąb / 194.181.88.* / 2011-08-30 09:21
a co zrobili z patentem na NIEBIESKI LASER ? jak to wykorzystali gospodarczo ? a co z super takniną kewlarową, najnowsze osiągnięcie polskiej nauki

Finowie na malutkiej nOKI zrobili wielki biznes, ma mamy wielkie zasoby i mądrych ludzi a co osiagniemy z PO ?
shit !
Pełen Obciach / 89.174.178.* / 2011-08-30 09:10
Chłopina może zna się na futbolu, ale na pewno nie wie co się dzieju w resortach podległych mu ministrów.
do braci Moskali / 83.29.14.* / 2011-08-30 09:06
Zabierzcei TUSKA a oddajcie CZARNE SKRZYNKI. Zabierzcie też Grabarczyka, pobuduje wam autostrady i rozwali kolej
rosochaty / 194.181.88.* / 2011-08-30 08:39
To się nie udało Rakowskiemu, a grabarczykowi tak !

wszyscy którzy wypiora POlske z jej majątku narodowego będą chwaleni przez PO. Taką mają misję.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 08:55

w końcu zlikwidował stocznie w Polsce !

Stocznia jak każde przedsiębiorstwo albo ma zamówieniwa i egzystuje albo nie. I to jeszcze takich zamówień gdzie na budowie statku można zarobić a nie budować wiedząc od początku, że do tego trzeba będzie dolożyc. Stocznie zyly bo do produkowanych dla ruskich statków Polska czyli my doplacaliśmy. To się skończylo. rakowski chcial likwidować stocznie, żeby po prostu nie doplacać, nie dać się ruskim okradać. Nie zdążyl tego zrobić
PO electorate is suicide! / 194.181.88.* / 2011-08-30 09:28
gdzie kończyłes szkoły ? uniwersytet TVN + GW to na prawdę za mało.

To nie tusk budował stocznie ani jego wyborcy, no moze jest tam takich kilku.
A w kwesti dopłat, co jest oczywistym bajaniem rządowym jeśli chodiz o stocznie szczecińską, to powiedz mi madralo dlaczego przez 4 lata dotacje rządowe w kwocie ok. 40 miliardów złotych posżły do prywatnych firm w tym do największych koncernów międzynarodowych ? To sa dane oficjalne, trzeba je tylko odszukać na stronach rządowych.
Nie powtarzej za reżimowymi mediami głupot.

A gdzie twój TVN ma siedzibę/rejestrację ? gdzie płaci podatki wiesz ?
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 09:53

To nie tusk budował stocznie ani jego wyborcy

I nie Tusk zlikwidowal. To reali gospodarcze. nieefektywne musi upaść. tyle lat już żyjemy w kapitaliźmie a są jeszcze tacy co tego nie zauważyli.
Nie powtarzej za reżimowymi mediami głupot.

A gdzie Ty w ogóle żyjesz?
bsf / 217.98.34.* / 2011-08-30 08:31
Magister historii nie POsiada żadnych kwalifikacji do zarządzania państwem.Tusk POmylił państwo z boiskiem przelatał SZEŚĆ MILIONÓW ZŁOTYCH na weekendy i uważa,że to co zrobił mieści się w STANDARDACH taniego państwa.Nieudacznik każdą rozpoczętą inwestycję w POLSCE przypisuje sobie i PO a tak naprawdę to tam gdzie Grabarczyk i jego KOLESIE tam klapa na całego.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 08:38

Magister historii nie POsiada żadnych kwalifikacji do
zarządzania państwem.

Stan polskiej gospodarki, wzrost gospodarczy najwyższy możliwy w tych warunkach do osiagnięcia, spadek bezrobocia, stabilność finansów, ogromny plac budów infrastrukturalnych, dobrze prowadzona polityka zagraniczna, wzrost znaczenia Polski na międzynarodowej arenie dla kązdego o zdrowych zmyslach zmyslach, uczciwego czlowieka swiadczy wlaśnie o czyś przeciwnym. Tusk i rzad doskonale się sprawdzil.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 10:35


berd = Donald Tusk

Bardzo dziękuję. Ale wrodzona skromność karze mi powiedzieć, że ja taki mądry jak ten wybitny Polak nie jestem.
reflektor / 194.181.88.* / 2011-08-30 08:48
co tty za bajki PISZESZ człowieku ?!
stabilnoość finansowa - dług publiczny rośnie w tempie 6000 zł / sekundę
zadłuzenie gospodarstw domowych osiągnęło mega rozmiar 530 miliardów zł DŁug publiczny i załuzenie gospodarstw domowych stanowi 100 % PKB.
4 miliony spraw prowadzi firma windykacyjna Kruk !
11 milionów obywateli żyje na granicy biedy
450 tysiecy dzieci jest niedożywionych
63% młodych ludzi pracuje na umowach tymczasowych
50% absolwentów jest bezrobotnymi
2,5 muiliona Polaków wyjechało szukać pracy poza Polską aby utrzymac rodziny
2,2 miliona Polaków jest na bezrobociu
łącznie 5,5 muiliona Polaków nie pracuje dla Polski ! który kraj na to stać ?
Polityka zagraniczna widać jaka jest po Prezydencji w Radzie Europy, nijaka, pustosłowie, Tusk nawet nie jest kwiatkiem do kożucha, kto go tam słucha, już nie mówiąć , że szanuje, po prostu jest usłużny ale nie dla Polski. Wydane 530 milionów na p*******. Żadnych spraw Polski nie podejmuje, bo po co ? Zielona Wyspa ma się dobrze, tylko nie ma pieniedzy na emerytury ! Państwo, czyje ono jest i komu służy ?
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 09:00


co tty za bajki PISZESZ człowieku ?!

Nie chcę nawet tych hiobowych wieści komentować. Jak chcesz, jak ci to do życia potrzebne to sobie możesz takie zestawienia robić. Uważaj, zeby nie zwariować.
A ludzie już wstali, popracują trochę a potem rozbiegną sie na zakupy, powodując wzrost sprzedaży i popyt wewnętrzny który stymuluje wzrost gospodarczy. Wesolo, żyje się w naszym kraju.
Bajzel / 91.198.15.* / 2011-08-30 09:28

popracują trochę a potem
rozbiegną sie na zakupy

Spec od propagandy PO?
Człowieku, ja już na zakupy nie mam kasy - wszystko zabierają mi banki dzięki stopom procentowym sukcesywnie podnoszonym przez rząd i wysokim podatkom. Cała kasa idzie do banków i Skarbu Państwa. To, że garstka ludzi ma lepiej nie jest żadnym argumentem. Miarą sukcesu jest procent społeczeństwa, który żyje na przyzwoitym poziomie, a u nas jest on znikomy i bliżej nam do wschodu niż Europy. Zniósłbym rządy PO, gdyby nie ich arogancja i brak autorefleksji. Poprzednie rządy miały jeszcze odrobinę przyzwoitości i w obliczu porażek dużo osób podawało się do dymisji. Teraz za porażki dostaje się kwiaty i karmi się ludzi mową trawą.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 10:00

Człowieku, ja już na zakupy nie mam kasy -

To weź się leniu za robotę zamiast pisac te brednie i wylewać gorzkie żale na forum. Na to to masz czas a na zarabianie nie?
To, że garstka ludzi ma lepiej

Nie garstka a garść. A może już raczej garści. I coraz więcej przybywa.
Teraz za porażki
dostaje się kwiaty i karmi się ludzi mową trawą.

Grabarczykowi należy się wielki pęk kwiatów. Tyle w Polsce zbudowaliśmy i budujemy a gawiedź różnej maści pluje na tego który ma wielkie na tym polu zaslugi.
Bajzel / 91.198.15.* / 2011-08-30 12:32
Sam jesteś leniem, trollem, spamerem i klakierem PO. Większych bzdur dawno nie czytałem. Widzisz wszystko czarno biało - kto nie za PO, ten "Pisior". Mnie nie bawi ani Kaczor ani Donald, ani żadna inna skompromitowana partia typu SLD, PSL. Palikot czy Korwin-Mikke, być może pogonili by to towarzystwo, ale oni nadają się do kiepskiego kabaretu, a nie do rządzenia. Alternatywą jest jakaś partia z ulicy typu Partia Internetowa, jakiś ruch obywatelski, który zmieni u nas system demokratyczny na bardziej obywatelski, bo w tej postaci, człowiek może tylko biernie obserwować co się dzieje, a w ostateczności wyemigrować.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 12:54

Widzisz wszystko czarno biało -

Zwariowaleś? Kolorowo.
Alternatywą jest jakaś partia z ulicy typu
Partia Internetowa,

A rządzilby ten kto zdążylby jako pierwszy przyjąć nick - premier. Gdyby byl upal to bym pomyślal, że slońce ci zaszkodzilo.
Bajzel / 91.198.15.* / 2011-08-30 13:29

A rządzilby ten kto zdążylby jako
pierwszy przyjąć nick - premier.

Rządziłby ten, kto rzeczywiście dostałby najwięcej głosów od społeczeństwa, a nie ten kto miał największe parcie na koryto i zdobył układzikami pierwsze miejsce na liście partyjnej.
Dzisiaj brzmi to może rzeczywiście jak utopia, ale jutro może stać się realne. Słońce nie szkodzi, a wręcz ma działanie zbawienne, no chyba, że mówimy o "Słońcu Peru", które uderza ludziom do głowy :)
Bajzel / 91.198.15.* / 2011-08-30 08:24
"Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi" - to chyba najgłupsze powiedzonko, które można ostatnio usłyszeć. To samo mówiła Joanna Mucha, teraz Grabarczyk. Powinno stać się ono hasłem przewodnim PO.
Tak samo tłumaczył się mój majster ze spartaczonej roboty i o ile jemu mogłem jeszcze wybaczyć, to błędów takiego kalibru, jak popełnione przez PO wybaczyć nie można, z takich błędów trzeba się rozliczyć - na początek przy urnie wyborczej, a potem zobaczymy.
berd / 79.191.172.* / 2011-08-30 08:48

Tak samo tłumaczył się mój majster ze spartaczonej

I na tym poziomie proponuję poprzestać. Nie wyplywaj na szerokie wody, bo latwo się utopić.

Najnowsze wpisy