Forum Forum inwestycyjneFundusze

Dzisiejsze indeksy same "-" i co teraz?

Dzisiejsze indeksy same "-" i co teraz?

sikora / 83.6.209.* / 2007-07-26 23:44
WIG 20 -2,81%
mWIG 40 -1,69%
sWIG -2,98%
WIG -2,55%
Co Wy na to? Bo jak to jeszcze potrwa to ja zacznę siwieć:)
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-27 00:06 / Tysiącznik na forum
widac,ze inwestujesz od paru tygodni... i juz liczysz na kokosy :)

a połączenie:

wielu nowych graczy+powszechny dostep do informacji+nieumiejetnosc przetwarzania i analizy informacji+ niecierpliwosc+chciwosc= KATASTROFA :)

podzieliłaś/podzieliłeś sobie roczny wynik fundow liczac,ze one bez przerwy zarabiaja? :)

korekta zdrowa rzecz choc po pupie mocno dostaje :)
The new guy / 87.206.171.* / 2007-07-27 00:12
NIe oszukujmy sie wszyscy sie podniecaja jezu leci na dol kase trzeba wyciagac!! Ludzie wszyscy wiemy ze w przeciagu 2 lat i wiecej obecna korekta bedzie smiechem na sali wszyscy beda liczyc zielone i ile sa na plusie! Jedynym wyjatkiem jest to ze bedzie kilkuletnia bessa na gieldzie ale jest to tak realne jak to ze putin uderzy w nas atomowka( a moze to zle porownanie)
TaS / 2007-07-27 00:20 / Tysiącznik na forum
to jest znacznie realniejsze...

5 lat hossy mineło... czy pociagniemy jeszcze? lina ktora była cienka zamienia sie w żyłke...
Krisseq / 83.21.28.* / 2007-07-27 21:20
Być może moje przypuszecznia mijają daleko od celu, ale obstawiam załamanie i to solidne na wejście euro...
Nie jestem jednak ekspertem i wolałbym mimo to opinie jakiegoś porządnego analityka=P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy