Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Dzwoń za darmo z UPC Phone

Dzwoń za darmo z UPC Phone

Money.pl / 2012-11-14 11:28
Komentarze do wiadomości: Dzwoń za darmo z UPC Phone.
Wyświetlaj:
Roman1978 / 89.74.158.* / 2013-01-27 19:13
Wszystko pięknie ale po kilku dniach użytkowania wystąpił problem z zalogowaniem się do usługi i taki stan rzeczy ma się już 5 dni. Po zgłoszeniu problemu na infolinii zapadła cisza. Zero odpowiedzi od upc, zero kontaktu totalna olewka. Po co robić aplikację, która nie działa?

I okazuje się, że nie tylko ja mam problem z tą aplikacją . Moi rodzice po zalogowaniu czekają już 10 dni na to żeby UPC łaskawie włączyło tą usługę. A system cały czas informuje ze usługa zostanie włączona w ciągu 2 dni.

Obsługa klienta na poziomie zerowym. Jeśli ktoś z was mam problemy z tą usługą to piszczy, bo to do cholery nie podobne żeby tak w jajo robić swoich klientów.
zarador / 83.31.183.* / 2012-12-05 18:33
O, dobrze wiedzieć, że jest taka aplikacja. Będzie jak znalazł na wyjazd świąteczno-sylwestrowy ;)Ciekawe tylko, czy na każdej komórce działa.
bogin / 83.9.164.* / 2012-11-14 11:28
Jak dostałem newslettera z informacją o tej usłudze, to aż mi się gęba uśmiechnęła :) Wreszcie coś z myślą o abonentach. Brawo dla UPC. Bez problemu zainstalowałem aplikację i jestem pod dużym wrażeniem łatwości obsługi i jakości dźwięku. No i wielki plus za tanie połączenia z zagranicy, bo jednak roaming zabija ;)
Jaro45 / 2013-12-11 13:47
ile upc zapłaciło ci za ten komentarz?
EWa435 / 78.30.92.* / 2013-12-11 09:51
Każdy nowoczesny aparat komórkowy ma klienta voip gdzie można podłączyć każdego operatora voip, który udostępnia dane potrzebne do logowania, to jest domena, adres proxy, nazwa i hasło użytkownika. I nie trzeba płacić 35 zł abonamentu za korzystanie ze "specjalnej" aplikacji i połączenia po 32gr w UPC. Wystarczy kilka złotych miesięcznie za numer w sieciach: Freeconet, extravoip, haloip, ipcall, supervoip, można mieć nawet numer angielski w halopolska. Połączenia stacjonarne w tych sieciach kosztują 3-6gr komórkowe 15-25gr a zagraniczne 20-50gr Można też skorzystać z aplikacji zewnętrznej np. zoiper i podłączyć dwie sieci np. numer polski i angielski równocześnie.
pełna życia / 2012-11-14 11:29
mój profesor od ekonomii zawsze nam powtarzał: jeżeli myślicie, ze coś na swiecie jest za darmo, to...jesteście w dużym błędzie. I to akurat zapamiętałam bardzo, bardzo dobrze.
oran / 83.9.173.* / 2012-11-21 11:21
No w tej usłudze akurat jest taka opcja, że jak się zainstaluje aplikację na komórkach domowników to połączenia z nimi są całkowicie za darmo. Czyli jednak coś można mieć za darmo ;)
marina / 178.42.17.* / 2012-11-16 13:20
Twój profesor od ekonomii bez wątpienia miał rację, ale jeśli są rzeczy i usługi, za które można płacić mniej, to dlaczego z tego nie skorzystać? Ja tam testuję tą aplikację od jakiegoś czasu i żadnych haczyków i podstępów nie zauważyłam. Wygoda jest duża, koszty mniejsze, więc nie mam powodu, żeby narzekać ;)

Najnowsze wpisy