Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

E-zakupy niesłychanie popularne!

E-zakupy niesłychanie popularne!

Money.pl / 2013-05-19 14:08
Komentarze do wiadomości: E-zakupy niesłychanie popularne!.
Wyświetlaj:
andzia23 / 2013-05-23 10:18
ja sie nie dziwie. jak mam jechac specialnie do sklepu np. do tesco i stracic duzo czasu zeby znalesc miejsce parkingowe, potem zeby znalesce odpowiednie produkty a potem czekac jeszce w kolejce do kasy.. zamawiajac przez internet doplacam pare zlotych ale oszczedzam naprawde duzo czasu na cos takiego a czas to pieniadz
Żyjbezpiecznie.pl / 89.71.135.* / 2013-05-22 22:07
Decydując się na zakupy w Internecie musimy bardzo uważnie wybierać kontrahenta. Przed zakupem sprawdźmy regulamin sklepu i opinie na temat sprzedawcy. Kiedy zdecydujemy się już na dany produkt, korzystajmy z systemów płatności, które przelewają środki dopiero po sfinalizowaniu transakcji. Więcej o bezpiecznych zakupach w sieci na naszym blogu: http://www.zyjbezpiecznie.pl/zakupy-w-sieci-jak-nie-pasc-ofiara-internetowych-oszustow,ciekawostki,27,6,1,pl
obelix2 / 80.109.27.* / 2013-05-19 14:08
Certyfikat SSL? dobrze wiedzieć, nie slyszałem o tym, u mnie przy decyzji w jakim sklepie kupuje, decyduje przedewszystkim czy muszę płacic kartą kredytową, jak tak to odrazu odpada, najcześciej płace za pobraniem dla bezpieczeństwa, czasami prepaidem ala psc, ale to ciągle jednak jeszcze rzadkość w polskich sklepach

Najnowsze wpisy