Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

easyCALL umożliwia połączenia ze Skype

easyCALL umożliwia połączenia ze Skype

Money.pl / 2007-06-01 20:17
Komentarze do wiadomości: easyCALL umożliwia połączenia ze Skype.
Wyświetlaj:
tomek@graf-ix.com.pl / 217.153.241.* / 2007-06-01 20:17
zdecydowanie nie polecam
jest to jedna z firm która zapomina o kliencie po sprzedaży. kupiłem od nich aparat voip - ok.sierpień 2006,

który po dwóch tygodniach przestał działać, odesłałem go z pismem że zgodnie z przysługującym mi prawem chcę

go wymienić na nowy. firma mnie zignorowała - rozmawiałem z p.Jakubowskim, obiecał szybką reakcję - i tak

przez ok.3 miesiące - dodzwaniałem sie i słyszałem o szybkiej reakcji. gdy firma w końcu odesłała aparat

okazało się że nie działa dalej - tego samego dnia spakowałem urządzenie i z powrotem na pocztę. od tego

momentu nie mam telefonu i przyznam szczerze że nie chce mi się kolejny raz do nich dzwonić. chce skierować

sprawę do sądu.
podczas rozmów po odesłaniu nienaprawionego telefonu, dowiedziałem się że w komplecie jest "niefirmowy"

zasilacz (taki też był dopisek serwisu, który znalazłem na karcie gwarancyjnej) - do dziś nie potrafię

zrozumieć jaki mógłbym mieć interes w tym żeby go podmienić, a easycall oczywiście nie przyznaje sie do

pomyłki, dodatkowo - nie zareagowali na zgodne z prawem żądanie wymiany telefonu - jesli nie stać ich po

prostu na wymianę zasilacza....... bez komentarza.
kolejny smaczek - podczas wystawiania fv popełnili bład w nip-ie -poprawa zajęła im prawie 2 m-ce, oczywiście

wstrzymywało to bieg mojej reklamacji, odnośnie urządzenia - nawiasem mówiąc podstawą reklamacji jest karta

gwarancyjna i dowód zakupu (który mieli przecież u siebie w komputerze). tak stanowi przepis, który easycall

ma gdzieś.
reasumując:
sprzedać, zapomnieć - to ich dewiza
Samy / 83.6.211.* / 2007-06-06 00:31
Wreszcie ktoś zrobił coś porządnego - gadanie przez komputer to porażka...

Najnowsze wpisy