Forum Polityka, aktualnościGospodarka

EBC obniżył stopy. Firmy odetchną

EBC obniżył stopy. Firmy odetchną

Money.pl / 2009-04-03 10:21
Komentarze do wiadomości: EBC obniżył stopy. Firmy odetchną .
Wyświetlaj:
Amerykanin / 83.10.165.* / 2010-06-07 14:49
Kryzysu jeszcze niema, Kryzys dopiero nadciaga. Ale jak juz przyjdzie bedzie placz i zgrzytanie zebow. Byla fala brania kredytow, nadchodzi fala zwracania kredytow. A wiec bum wschodni powoli sie konczy bo trzeba zwracac kredyty. Teraz musicie zawinac rekawy i popracowac solidnie z 15 lat, naturalnie bez dobierania kredytow i oddac to co wzieliscie. Natomiast Wasze samochody, cza urzadzenia typu AGD, TV beda juz wowczas do wyrzucenia, a wiec od nowa po kredyt i do roboty.
Bum sie skonczyl i trzeba zakasywac rekawy lub czekac na opatrznosc ze moze pomoze. Ale nic z tego, bedziecie bakac i placic.
dxixaxgxrxaxm / 83.16.76.* / 2009-04-06 15:18
Mam ogromną prośbę do dobrych ludzi pracujących w średnich lub dużych firmach o wypełnienie krótkiej ankiety na temat kryzysu gospodarczego. Zajmie to maksymalnie 3-4 minuty, a szczegółowa analiza wyników znajdzie się na stronie www.diagrambadania.pl.
Link do ankiety: www.skocz.pl/diagram
Ogromne dzięki!
jliber / 2009-04-03 12:57 / Tysiącznik na forum
Kosztem oczywiście podatku inflacyjnego płaconego przez Kowalskiego.
rezerwat / 85.128.12.* / 2009-04-03 10:21
Firmy potrzebują kredytów, obrotowych, inwestycyjnych itd. Jeśli ja mam teraz problem z jego otrzymaniem, bo jakis bubek z USA zrobił nam recesję, to ja się pytam: Dlugo jeszcze beda z nas robic walkow???
Amerykanin / 83.10.165.* / 2010-06-07 14:40
Nie bubek z USA a bubek z UE. Jestes slabym z ekonomi, ale jaki kraj tacy i przedsiebiorcy. Narzekasz na USA bo Ci tak powiedzieli i napisali a Ty te glupoty powtarzasz. Teraz widac jak mamy ograniczonych umyslowe obywateli. Mozna im smialo wmowic ze kot jest tygrysem, no i tak powtarzac az w koncu uwierza. I Ci osobnicy kieruja gospodarka. Chron nas Boze przed takimi uczonymi. Zwroc uwage na UE ktora ma duzo wyzsze zadluzenie od USA to bedziesz wiedzial gdzie siedzi twoj bubek. A co USA ma do naszej gospodarki, przeciez nawet nie ma ich produktow w supermarkietach, a europejskich bubli cala masa. To ze wodke sprzedajecie im po kosztach produkcji to nie wina ameryki, tylko nieudacznikow europejskich.
Czy myslisz ze globalne ocieplenie wymyslila ameryka, a teraz przepowiadaja globalne zldowacenie. Nie wymyslila Francja i Niemcy zeby sprzedac swoje wiatraki i Solary. Myslisz ze dobranie bankrutow z wschodu wymyslila USA, nie wymyslila Francja i Niemcy zeby powiekrzyc rynki zbytu. A wiew co masz przeciw USA.
zombek / 81.190.78.* / 2009-09-18 15:11
Oj beda, beda :( bo to jest właśnie sedno ich strategii - namieszać, nagłośnić rzekomy mega kryzys i cierpliwie czekać na efekty burdelu, który to wywołało u słabszych. Prawdziwe żniwa tego "kryzysu" dopiero przed nami.

Najnowsze wpisy