Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Echa dyplomatycznego faux pas doradcy premiera

Echa dyplomatycznego faux pas doradcy premiera

Money.pl / 2006-05-18 08:03
Wyświetlaj:
wiscoza / 83.24.221.* / 2006-07-19 19:47
Nic z tego nie zrozumiałeś, drogi dziennikarzu. Ta koncepcja wymaga trochę więcej przenikliwości i jest korzystna dla Polski. Budowa rurociągu z Norwegii to zupełnie inny temat, a w negocjacjach trzeba mieć kilka kart, a nie jedną. Czy w związku z tym można wysnuć wniosek, że jesteś przedstawicielem koncernu norweskiego? No widzisz jakie to prymitywne!!!
Andrzej ze Śląska / 83.22.33.* / 2006-05-20 09:40
Wiadomo dlaczego Pan Rokita wybrał taki moment na woltę swoich przekonań. Otóż PO zrobi wszystko aby wypełnić zasadę, którą wyraźnie od dłuższego już czasu stosuje: "im gorzej (dla PiS), tym lepiej (dla PO)". To jest prawdziwe oblicze tej partii "przyszłości". Interes Polski nie ma dla nich żadnego znaczenia. Liczy się tylko władza, w dodatku z wątpliwymi koneksjami - a to z Niemcami a to z SLD i z samym diabłem nawet, jeśli doprowadzi do władzy.
waga / 24.69.25.* / 2006-05-19 08:50
Trzeba sprawdzic czy ten facet nie jest szpiegiem rosyjskim.
Czas jego wypowiedzi wskazuje na bardzo przemyslana akcje.
A Rosjanie maja swoich ludzi wszedzie.
George / 83.25.248.* / 2006-05-19 07:52
Gdzieś widziałem hasło wyborcze Donalda Tuska: "Donald Tusk - najlepszy kandydat Niemiec na prezydenta Polski". I widać, że coś w tym jest.
bizon / 83.17.143.* / 2006-05-19 06:43
mam tego dość - wszyscy "politycy" z powrotem do przedszkola i od nowa rozpocząć edukację a szczególnie podstawy etyki i logiki
DA / 195.225.68.* / 2006-05-18 21:26
Bo Schreder, za pośrednictwem jego żony obiecał mu posadę w spółce, której jest prezesem.....
Witold-Donat / 80.48.211.* / 2006-05-18 18:34
Przecież norwegowie chcą gazu rosyjskiego bo im się własny kończy a może tak z Algerii ponoć Francja kupuje tylko cena ale jesteśmu honorowi zapłacimy najwyższą byleby nie kupować po sąsiedzku zostawić więcej gazu dla Niemiec od nich kupimy taniej.
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-05-18 21:04
Ble ble ble...............
Pewnego razu było było na forum onetu pytanie testowe: Czy w Polsce są wiezienia amerykańskie. Dla mnie właściwą i rozsądną odpowiedzią jest: Nie wiem.
(W ankieci nie przewidziano takiej odpowiedzi)
Taka jednak odpowiedź byłaby ubliżająca dla większości internautów, a zatem każdy starał się wykazać swoją wiedzą w tym względzie, czyli :ble , ble ble....
każdy Polak wie przecież wszystko najlepiej. Ble, ble ble...
atropos / 193.108.177.* / 2006-05-18 08:03
uważam że polska powinna współpracować w budowie tak gazociągu norweskiego i rosyjsko niemieckiego. najważniejsze dla nas jest sie uniezależnić od dostaw z jednego zródła. wydaje mi sie ze niemcy zrobia wszystko aby nas wciagnąć w budowę rury pod bałtykiem ponieważ widzą jak panicznie reaguje polska na ten pomysł i unia też ma im to za złe, poza tym im więcej udziałowców z zachodzniej europy tym mniejszy udział rosjan w budowie i ich mniejszy wpływ na politykę gazową w tym regionie europy. postulowałbym aby polska rosja niemcy i kraje nadbałtyckie (estonia littwa łotwa) budowały ten gazociąg nawet jak największym kosztem. teraz rządzi ekonomi i polityka zabezpieczenia energetycznego nic więcej

Najnowsze wpisy