Forum Polityka, aktualnościKraj

Echa szczytu NATO. Sikorski znów oskarża prezydenta

Echa szczytu NATO. Sikorski znów oskarża prezydenta

Wyświetlaj:
axxel / 83.143.213.* / 2009-04-06 21:41
nudne robi sie to piekiełko polskie.
ze wszystkich informacji jakie oficjalnie ujawniono nie wynika aby Rząd RP dał jakies wskazówki Prezydentowi RP, mam na mysli poprawne relacje formalne.
Stanowisko rządu to stanowisko Rady Ministrów a nie notatka podpisana przez niższego ranga urzednika.
nie wiem jak wygladała rozmowa Prezydenta RP z Ministrem RP w samolocie, ale z tego co mozna wywnioskować z dostepnych informacji, to znowu Pan Minister nie przedstawił oficjalnej wskazówki Rządu RP.
Nauczcie sie koabitacji, nauczcie się szanowac urzedy które reprezentujecie, no chyba ze uważacie że Polska zasługuje na takie wasze zachowania jakie prezentujecie.
Naprawde uwazacie że europa i świat powinny przyglądac się waszym zabawom w piaskownicy?
Pajchiwo / 2009-04-06 09:59 / Tysiącznik na forum

Myślę, że to całe przedsięwzięcie, ten cały szum prasowy w tej chwili w Polsce, to zaplanowane PR-owskie przedsięwzięcie. Było ono skonstruowane tak, że jeżeli Polska będzie jedynym krajem przeciwstawiającym się - zresztą bez żadnych szans - to ja będę znów tym, który psuje, tym razem relacje euroatlantyckie, a jak relacje nie zostaną popsute, to ja nie przestrzegam instrukcji rządu - tłumaczył L.Kaczyński.


Wydaje mi się to prawdopodobne w kontekście medialnego oddźwięku każdego posunięcia Prezydenta. Niemniej powstaje pytanie, czy osoba, która nie radzi sobie z takimi problemami dyplomatycznymi powinna być Prezydentem? Posunięcia w stylu Kwaśniewskiego to nie te czasy...
Sard / 83.24.37.* / 2009-04-06 09:52
Swojego czasu śmiertelnie obrazili dwaj panowie. pan niedoszły prezydent z Gdańska i pan niedoszły premier z Krakowa. Teraz ideologicznie im bliski obraził się niedoszły szef NATO. Wiadomo było że Sikorski nie ma szans na to stanowisko. Zresztą, jego kandydatura oficjalnie nie padła. To może postawimy premiera i szefa MSZ przed Trybunał Stanu dlatego że nie wystawiono żadnego kandydata i straciliśmy szansę??? Pan Sikorski zachowuje się jakby miał góra 5 lat i w piaskownicy ktoś zabrał mu zabawkę. jak ma pan takie duże ambicje to proszę kandydowć na prezydenta a nie obrażać się na cały świat zaczynająć oczywiście od prezydenta.

Najnowsze wpisy