Forum Polityka, aktualnościKraj

Edukacja seksualna małoletnich. Za uczenie nieletnich chcą wsadzać do więzienia

Edukacja seksualna małoletnich. Za uczenie nieletnich chcą wsadzać do więzienia

Wyświetlaj:
Ja191 / 192.162.51.* / 2014-09-09 17:38
Co za zboczeńcy - ci wnioskujący o kary za edukację... A właściwie - to ludzie z genem zbrodniczości...
T.J. / 83.8.146.* / 2014-09-09 14:31
Pomieszanie z poplątaniem !
Pod nośnym hasłem pedofilia chce się zabronić edukacji seksualnej w szkołach !
Co ma jedno do drugiego ? Pedofilię należy tępić i karać zgodnie z obecnie obowiązującym prawem i to na każdym kroku i w każdym miejscu także w kościele !
A edukacja, wyjaśnianie, pokazywanie zagrożeń i sposobów ich unikania powinna być prowadzona w miarę wcześnie aby uniknąć nieszczęść spowodowanych niewiedzą. Niestety niechciane ciąże występują w coraz młodszym wieku.
Dom bardzo rzadko wywiązuje się z edukowania dzieci z różnych powodów, więc lepiej jeżeli to zrobi nawet dodatkowo szkoła !! W końcu nic się nie stanie jeżeli wyedukowane w duchu katolickim i przesiąknięte wartościami katolickimi w domu i kościele dziecko usłyszy bardziej liberalne poglądy, Dziwnie płytkie byłoby to wychowanie katolickie gdyby taki młodzieniec czy dziewczyna nagle odrzucił/a wszystko to co jej/jemu w domu wpajano.
Nadmiar wiedzy nigdy nie szkodził, szkodzi brak wiedzy !!!!
anty-pedofil / 85.89.179.* / 2014-09-09 15:35
pod nośnym hasłem edukacji seksualnej chce się zalegalizować pedofilię w szkołach.
pod nośnym hasłem wiedzy-nigdy-za-wiele chce się uzasadnić niezbędność tej pedofilii w szkole.
bo rodzice nie mają wiedzy w temacie jak swoje dziecko zrobili i przekazać jej dziecku nie mogą, niezbędny jest do tego pedofil.
Hooltay / 150.254.159.* / 2014-09-09 13:23
W demokracji każdy ma prawo do wyrażania poglądów i nawet inicjatywy ustawodawczej, nawet wredny i paskudny idiota, relatywizujący i kwestionujący wartość wiedzy. Dlatego sprawna demokracja musi mieć system chroniący ją przed złem i głupotą. Niestety, pazerny idiota to dla żądnych władzy idealny obywatel. To wyborca, którym można dowolnie manipulować. Dlatego polska demokracja nie ma mechanizmów obronnych przed ciemnotą i kłamstwem. I dlatego kaczyści wygrają.
Waniek / 2014-09-09 13:05 / Bywalec forum
Ale ciemnogród!!! A kiedy palenie na stosie czarownic????
zxc12 / 186.204.154.* / 2014-09-09 12:52

W ocenie autorów zagwarantuje ona młodym ludziom ustawową ochronę przed demoralizacją.

a co z grami komputerowymi gdzie krew cieknie po ekranie?
zabijanie jest, rozłupywanie głowy toporem jest OK
seks jest częścią życia, czym we współczesnym świecie jest zabijanie ????
ble_ble / 93.93.72.* / 2014-09-09 12:51
Fundacja Dzieci Niczyje należy do następujących organizacji/sieci współpracy: Child Helpline International, Child Rights Information Network, ECPAT International, EU Civil Society Platform against Trafficking in Human Beings, Eurochild, European NGO Alliance for Child Safety Online, Federacja Mazowia, Home Start International, Insafe, Krajowe Partnerstwo na rzecz Ochrony Dzieci przed Przemocą, La Voix De l'Enfant, Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci, Separated Children in Europe Programme, Youth Protection Roundtable

Fundacja wpasowała się w system i kasa leci.
Matka nie Boska / 80.42.146.* / 2014-09-09 12:38
Coz pozostaje mi samej eudukowac moje dziecko wtedy kiedy uwazam to za stosowne i tak jak uwazam to za stosowne i nikomu nic do tego. to moje zycie i MOJA rodzina a nie twoja, a ty jeden z drugiem z Pro zajmijcie sie swoimi, jak sie nie pytam Was czy edukujecie i jak swoje dzieci. Dla mnie wasze moga nic na ten temat nie wiedziec az do 40tki.Wolnosc tomku w swoim domku.
Matka nie Boska / 80.42.146.* / 2014-09-09 12:36
Calkowicie zgadzam sie z FDN
Matka nie Boska / 80.42.146.* / 2014-09-09 12:34
aha nie ma jak produkowac barankow slugusow kosciola i rzadow, takich glupkow co beda w biedzie i cimenocie tyrac za grosze do 70 roku zycia robiac na nierobow rzadowych i nierobow koscielnych. Takze nowy sposob na ziwekszenie ciemnoty, zakaz edukacji, a nuz sie wiecej ciemnot urodzi i ciemnota cimenote rodzic bedzie. Nie z nami te numery mosci panowie.

Najnowsze wpisy