Forum Polityka, aktualnościKraj

Egzamin na prawo jazdy. Będzie więcej możliwych miast

Egzamin na prawo jazdy. Będzie więcej możliwych miast

Wyświetlaj:
amelie2 / 81.219.62.* / 2013-02-07 16:39
To nic nie zmieni jeśli egzaminy będą odbywać się tylko w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. To jest koszmar kierowców w miastach wojewódzkich, bo z całego województwa zjeżdżają wszyscy kursanci i potrafia skutecznie zablokować miasto. Wielokrotnie w promieniu wzroku doliczyłem sie w Kielcach kilkanaście samochodów "L", których kierowcy w większości nie opanowali na placu trningowym umiejętności posługiwania sie samochodem, a są uczeni poruszania sie w ruchu miejskim.
W każdym powiecie / 79.185.172.* / 2013-02-06 13:08
TO JUŻ KIEDYŚ BYŁO TYLKO ŻE W MIASTACH OD 20 000 MIESZKAŃCÓW. MOIM ZDANIEM W KAŻDYM POWIECIE POWINNA BYĆ MOŻLIWOŚĆ ZDAWANIA EGZAMINU TEORETYCZNEGO I PRAKTYCZNEGO. CHYBA ŻE POWIAT NIE CHCE . BĘDZIE MNIEJ STRESU NIŻ JAZDA W KILKUSET TYSIĘCZNYM MIEŚCIE GDZIE NIE MA NAWET GDZIE ZAPARKOWAĆ.
Brzydkie Kaczątko / 2013-02-06 13:47
Jak dla mnie nwoe prawa jazdy zostały wprowadzoe po to żeby więcje kasy od ludzi wyciągnąć... w USA , czy też w UK , da się ułatwic życie kierowcom, u nas niestety nie...
rgvwg4q / 83.1.81.* / 2013-02-06 18:00
Da się bo ludzie myślący, a nie idioci co wszystkie przepisy maja w dupie i wiedzą wszystko najlepiej, zwłaszcza o jeździe, znakach.
Svik / 83.14.128.* / 2013-02-06 13:00
W sumie dobry pomysł, zwłaszcza w mniej zaludnionych obszarach Polski. Tu na śląsku problem ten nie istnieje w takim stopniu ze względu na bliskie położenie miast.
Jednak taka zmiana wymagałaby również zmian w sposobie finansowania takich ośrodków; ponieważ nie dostają od skarbu żadnych pieniędzy, utworzenie większej ilości placówek może niektórym ośrodkom odebrać "klientów", skutecznie obniżając ich przychody.

Jeśli za tą zmianą podążą kolejne reformy, myślę że może być w porządku.
przemo120 / 2013-02-06 12:47
z jednej strony dobrze ze takie trudne sa te testy... może mniej samochodów będzie na drogach
dsarf hth / 213.76.179.* / 2013-02-06 12:29
No rewelacja!!! Czy te sq**** nie mają się czym zajmować???

Najnowsze wpisy