Forum Polityka, aktualnościKraj

Egzekucja alimentów musi być skuteczniejsza

Egzekucja alimentów musi być skuteczniejsza

Money.pl / 2015-03-27 19:29
Komentarze do wiadomości: Egzekucja alimentów musi być skuteczniejsza.
Wyświetlaj:
masakra795 / 78.9.119.* / 2015-10-08 23:14
brawo gerona, osobiście znam taką patologię, gdzie jest chlanie, ćpanie i puszczanie się. jedna z tych patologii poznała fajnego faceta, chciał ją ratować. chciał wynająć mieszkanie i zabrać ją z tego szamba patologicznego, ale niestety, dziewczyna pijaczka i puszczalska nie jest na tyle samodzielna, żeby odejść od matki pijaczki i założyć własną normalną rodzinę. gdy patologia zrobiła test ciążowy i gdy się okazało, że jest w ciąży, przestała współżyć z facetem i jest uchachana, że państwo jej zapewnia 12 tys. zł becikowego, no i alimenty. z faceta, z którym rzekomo zaszła zrobiła parobka i nawet nie udostępniła mu łazienki, żeby się wykąpał. jej matka pijaczka powiedziała, że facet jest od tego, żeby zapier...ał i pieniądze wykładał na stół. facet nie wytrzymał nerwowo tej sytuacji i zostawił tą samicę. ona robiła wszystko, żeby on ją zostawił. na mój gust naciągnęła go na du.ę dla pieniędzy, które państwo będzie jej płacić przez rok. no i przecież taka samica nie odpuści alimentów, prawda?
więc panowie uważajcie, bo z całą pewnością takich samic nie będzie brakowało, które was zechcą wykorzystać seksualnie dla 12 tys zł becikowego i alimentów. i mudlcie się, żeby nie przeszła ustawa Dudy 500 zł na każde dziecko, bo jeżeli ta ustawa przejdzie, to samice będą miały pole do popisu!
te wszystkie ustawy prorodzinne uderzają w normalnych ludzi, bo kto chce mieć dzieci, to będzie miał, a korzysta na tych ustawach patologia i to my podatnicy będziemy łożyć na becikowe dla patologii, która się puszcza dla becikowego i alimentów! na mój głupi babski rozum, prawo powinno być zmienione i te samice, które naciągnęły faceta na du.ę po to, żeby zajść w ciążę dla pieniędzy, to nie powinny dostawać alimentów. może wtedy by coś do takiej szm.ty dotarło!!
gerona / 94.141.153.* / 2015-08-31 14:26
a może by tak matki i przyszłe matki wzięły odpowiedzialność całkowitą za swoją NIEROZTROPNOŚĆ w korzystaniu z uciech. Może trzeba byłoby tak jak ja zapobiegać ciąży zanim położysz się do łóżka. Mam jedno dziecko po trzech latach małżeństwa, bo na więcej mnie nie było stać. Miszkanie w wynajętym pokoju( na swoje mieszkanie z całym wkładem) czekaliśmy 8 lat). Nie miałam żadnych problemów zdrowotnych mogłam mieć nawet 15- cioro dzieci ale rozumu też nam nie brakowało. Kochaliśmy się i kochamy się nadal ale na szczęście Bóg nie pozbawił nas rozumu. Więc żądam odrobiny zastanowienia się od KAŻDEJ KOBIETY nad konsekwencjami, a póżniej niech się MARTWI SIĘ SAMA ALBOWIEM TAKI LOS WYBRAŁA. Dość ROZCZULANIA SIĘ NAD CWANIACTWEM PSEUDO MAM.
rodzic / 212.180.230.* / 2015-03-28 10:27
Szkoda, że sądy zasadzają alimenty z sufitu, bez uzasadnienia. Od bezrobotnego 800-1500 zł. No to chyba pójdzie kraść? Obowiązkowym elementem uzasadnienia powinno być szczegółowe określenie możliwości zarobkowycvh, a nie "większe - mniejsze" "ma - nie ma". W sprawach gospodarczych wyroki co do 0,01 zł, a w alimetacyjnych okrągłe 700, 3000 i nie wiadomo w ogóle dlaczego. Ciekaw jestem wyroków, w których zobowiązany z wyższym wykształceniem pracuje na stanowisku np. protokolanta sądowego - jak sąd określa jego możliwości zarobkowe? Człowiek z wyższym wykształceniem powinien przecież zarabiać te 608 tys, brutto, prawda??
Łóżkowe koszty transformacji / 178.36.243.* / 2015-03-27 19:29
Fundusz alimentacyjny władza nam założyła wiedząc wcześniej niż obywatele, że za chwilę 1/5 bez pracy zostanie.Wcześniej alimenty były ściągalne od każdego. Zbędny on był.
trupek / 83.27.217.* / 2015-03-29 01:31
I po co takie bzdury piszesz?
Oczywiście "władza" winna, bo zaplanowała. Lenie i pijaki nie są niczemu winne, to za nich zdecydowano, że mają chlać i się op**rdalać, oni nawet by chcieli płacić te alimenty, ale nie mogą, bo władza jest dla nich niedobra.
Łóżkowe koszty transformacji / 77.254.102.* / 2015-03-29 07:59
Aaa... to te "lenie i pijaki" rewolucję sexualną przeprowadziły, by kobiety dawały byle komu,byle ładny, zamiast facetowi, co będzie opiekował się swoim potomstwem. Mam rozumieć,że samice ludzkie są niesprawne umysłowo i nie panują nad swoją maszynerią? Uważa Pan,że władza nie ma wpływu na zachowania społeczne i aspołeczne - to czemu Norymberga się odbyła - Pańskim zdaniem. Dla jasności - moje potomstwo z żoną wspólnie wychowujemy i karmimy.O zgrozo, na hetero. :D,D.

Najnowsze wpisy