Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Eksmisja KDT, czyli Państwo jako damski bokser

Eksmisja KDT, czyli Państwo jako damski bokser

Wyświetlaj:
żaldupęściska / 79.188.238.* / 2009-07-22 09:19
to państwo zawładniete przez platformę obywatelską przerodziło sie w dyktaturę, robotników jak za czasów kiszczaka oblewa sie żelem pieprzowym a kupców z rodzinami gazem łzawiącym. Ludzie ci byli zdresperowani perspektywa uttraty pracy i utrzymania swoich rodzin w kryzysie, który to łaskawie kilka miesięcy temu dopiero co ogłosił ten gabinet.

Dla uczciwości tej informacji trzyba uzupełnić jak te negocjacjie wyglądały i jak kupców walono w przysłowiową bambułę, raz na projekt domu towarowego z 6 mln zł., innym razem jak podnoszono cene działki wybraqnej jako alternatywna dla przeniesienia działnosci kupieckiej z pl. Defilad ze startowej 45 na 65 mln zł po miesiącu .

Jestem pewny że przez jeszcze conajmniej 2 lata ten teren będzie stał pusty ogrodzony barierkami. Żadna styacja metra w tym czasie nie powstanie na miejscu hali KDT.

Ludzie utracili miejsca pracy, tak ważne w kryzysie, miasto wpływy z podatków !
Ach gdyby to był koncern zagraniczny, to mógłby sobie siedziec w tej Hali, ba dostałby jeszcze ulgi podatkowe i zwolnienia z ZUS-u zapewnie. Polacy won !
I to jest ekonomika napinania muskułów przez dyktatorów z PO.
smdvq / 83.6.91.* / 2009-07-22 19:59
"Jestem pewny że przez jeszcze conajmniej 2 lata ten teren będzie stał pusty ogrodzony
barierkami. Żadna styacja metra w tym czasie nie powstanie na miejscu hali KDT."

troche z innej beczki. dzis o tym uslyszalem. stacja matra? przeciez juz jest!
a moze zrobic je tak gesto, zeby mozna bylo z jednej do drugiej przejsc wagonikiem!
marek 19.53 / 83.24.26.* / 2009-07-22 08:14
Chyba drobny błąd (manipulacja ???).


przeciw niepłacącym kupcom używa się gazów łzawiących


Nigdzie nie czytałem i nie słyszałem, że nie płacili.

A prawo, no cóż. Tworzone mętne, sprzeczne. Częściowo celowo, częściowo z głupoty.
mruk / 2009-07-22 10:21 / Bywalec forum

Częściowo celowo, częściowo z głupoty.

Raz coś sensownego napisałeś. Głupota jest rzeczywiście głównym źródłem inspiracji działań posłów PiS. Innych posłów zresztą, też, ale PiS najczęściej..

Ciebie też inspiruje. I to nie tylko do częstego pisania głupot, ale zapewne i do głosowania na jawnych matołów.
smdvq / 83.6.91.* / 2009-07-22 20:02
co ty mruczysz? po zapachu wnosze, ze to nie bylo mruczenie.
straszliwie pewny siebie jestes. zebys sie nie przeliczyl.
Greeder / 62.89.78.* / 2009-07-22 12:34
Ach to głupie, złe PiS. Już niedługo Donek zostanie preziem i zapanuje raj w Polsce.
No, chyba że jednak nie będzie tak sielsko, ale wtedy winny będzie 'zapluty, karłowaty, reakcyjny, podziemny element PiSowski'.
żaldupęściska / 79.188.238.* / 2009-07-22 09:23
masz rację to jawne nadużycie, komornik nie działał za długi, tylko z uwagi na wygaśniecie umowy.

niedługo doczekamy się, że będa wychodzić na ludzi z kałachami !
MN4 / 217.96.42.* / 2009-07-22 07:18
1. Urzędnik, gdy załatwi sprawę staje się niepotrzebny. Dopóki ją załatwia jest panem i władcą. W jego interesie jest przeciąganie spraw w nieskończoność.
2. Urzędnikowi najlepiej rozmawia się z drugim urzędnikiem. Stąd prawo Parkinsona i konieczność zatrudnienia kilku urzędników, aby dać pracę jednemu.. Rozmowa z petentem jest trudna, bo który petent wie co to jest formularz 12B i gdzie jest Dział Retrowindykacji Inwestycji.

Spróbujcie załatwić coś w energetyce.
żaldupęściska / 79.188.238.* / 2009-07-22 09:26
ludzi bito i gazowano a policja sie przyglądała !

może IPN pokazałby trochę zdjęć z naszej niedalekiej historii o podobnej scenografii !

dosyć już platformy !
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy