Forum Polityka, aktualnościKraj

Eksmisja na bruk. Szykują się zmiany w prawie

Eksmisja na bruk. Szykują się zmiany w prawie

Wyświetlaj:
wynajmujący mieszkanie / 31.183.88.* / 2015-04-04 08:50
Niestety jesteśmy państwem pro patologicznym. Jak patologia nie płaci to na ulicę. Dlaczego podatnicy mają ich utrzymywać??? Ja wynajmowałem mieszkanie przez wiele lat. Same problemy. Największy stres był przy rozwiązywaniu umowy. Wyprowadzą się czy nie? Oczywiście wszystko na legalu. Podpisana i zarejestrowana umowa, płacone podatki. Jednak żadnego wsparcia ze strony państwa. Żeby pozbyć się lokatora: musi być skuteczne wypowiedzenie, następnie sprawa w sądzie, następnie komornik który szuka mieszkania zastępczego. To może potrwać 2-3lata. Ty oczywiście przez ten okres płacisz za mieszkanie i media. Patologia się kształci i wykorzystuje uczciwych obywateli. Pracują na czarno i udają poszkodowanych przez los. Sprzedałem mieszkanie i mam spokój.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
QWe352 / 89.72.113.* / 2015-04-04 10:02
Trzy lata?????
Przy cwanym adwokacie w Warszawie to i pięć.
A kto ma w tym czasie płacić za oszustów czynsz?
"Samotna" matka z dzieckiem NIC NIE MA, utrzymuje się z manny z nieba i jeździ trzyletnią bryką - też nie swoją.
Socjal dla Romów , którzy zajeżdżają BMW 2013.
jan___ / 89.78.252.* / 2015-04-03 21:07
kraj absurdow i bandytyzmu,
oj bedziecie moec swoj majdan, to tylko kwestia czasu.
ryolit / 31.61.129.* / 2015-04-03 18:38
Państwo zapewni lokal, a banki i prywaciarze przy kasie "wyeksmitują" nie ponosząc kosztów... Znów nas dy...ają.. Nasze kamienice, wasze ulice...
dfg / 31.61.136.* / 2015-04-04 21:13
Co ci się wydaje ze ktoś dostaje mieszkanie za darmo? pracować i płacić za wszystko trzeba .....
Łodziak / 46.215.2.* / 2015-04-04 14:12
Pracuj, to będziesz miał też kamienice.
kawinus / 37.31.253.* / 2015-04-03 18:23
Na tym polega solidarnośc aby biednego człowieka w majestacie prawa usunąc z mieszkania a wolne lokum sprzedac.lub oddac swojemu.gminy wiedzą zresztą jak to się robi.
( / 83.21.252.* / 2015-04-03 17:57
Zacytuję wam fragment artykułu z WP "Wielkogermańska Rzesza - nazistowska wizja powojennej Europy " ... to kopalnia cytatów na dzisiejszą sytuację w POlsce : .. " Warunki mieszkaniowe miały być ledwie znośne - wszak "zwierzęta" nie potrzebują zbyt wiele - a opieka medyczna szczątkowa. Władze powinny co najwyżej dbać o to, by choroby zakaźne ze Słowian nie przenosiły się na Niemców. " ... dodatkowo - dowiecie się , dlaczego raka tu się nie leczy , ale jest przymus szczepień - "bo się przeniosą " !!! :(((
alojzy78 / 89.79.187.* / 2015-04-03 17:32
To co sie dzieje z ludzmi eksmitowanym to barbarzyństwo, w kraju katolickim, jak można wyrzucic człowieka do noclegowni, to tak jak na bruk, bo może sie tylko przespać na łóżku a robakami różnymi i rano wyrzucaja na bruk, mozna przyjśc wieczorem tak mówia ci eksmitowani i co ma robic w ciagu dnia, nie ma co jesc ,nie dostanie pracy, bo wyglada jak wyglada, nie ma zameldowania jak dostanie pracę, błędne koło, na zachodzi buduja małe kawalerki dla takich ludzi, i tam moga a u nas nie moga, gminy powinny budować takie malutkie mieszkanka, taki człowiek umyje się, ma ubranie,zameldowanie i znajdzie prace ,ma kuchenke o może sobie ugotować zupe, na targowisku znajdzie warzywa,i inne produkty, jakoś sie pozbiera a tak na bruk bezdomny i umiera z chłodu i niedozywienia, eksmiska to śmierc -taka prawda
Pięćdziesiąt+ / 78.8.236.* / 2015-04-04 23:40
Na zachodzie budują małe kawalerki , ale nikt w nich za darmochę nie mieszka. Nie płaci to na bruk i nikogo nie obchodzi gdzie się podzieje. Patologii nikt nie popiera. W mojej bramie jest :rodzinka", ojciec i dwóch dorosłych synów -pracujących i pijących. Za mieszkanie nie płacą latami, bo pracują na czarno , więc nie wykazują dochodu, biedni bo piją, po pijaku dewastują mieszkanie i klatkę schodową i są nie do ruszenia. Nie ma dla nich mieszkania zastępczego. Zajmują lokal dwu pokojowy z łazienką i centralnym ogrzewaniem z sieci miejskiej - 56m. Czy to jest sprawiedliwe? Ostatnio uszkodzili drzwi wejściowe i domofon bo po pijaku nie mogli znależć kluczy we własnej kieszeni. Są bezkarni.
antyKat-OL / 80.168.1.* / 2015-04-03 19:01
Bo na tym "zgnilym" Zachodzie nie ma "cudownego" katolicyzmu, ktory wszedzie sie wp****la ze swoimi "mondrosciami" w Polsce. W Kato-landzie jest rzecza oczywista, ze ludzie URODZENI nie maja ludzkich praw. To wynika wprost z religii, choc wiekszosc katolickich zombies nigdy sobie z tego nie zda sprawy. Niestety.
Fantomas124 / 89.229.133.* / 2015-04-04 09:44
Nie masz racji - taka sytuacja jest dlatego ze Polska to ciągle UBekistan i lewackie spojrzenie na człowieka - jedynie KK wyciąga dłoń do potrzebujących - takie są fakty ale ty tego nigdy nie zrozumiesz masz za mały rozum żeby to ogarnąć a szczątki szarych komórek wyprała ci GW
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
antyKat-OL / 80.168.1.* / 2015-04-04 12:29
Tak, tak, Fantomas124... Wszystko ci mowi, ze NIE, ale ty bedziesz na przekor twierdzil, ze TAK. Ot, katolicyzm w czystym, absurdalnym wydaniu. Poczytaj troche o tym, jak katolicyzm "zwalczal" zawsze ubostwo, to sie dowiesz, dlaczego zycie w ubostwie tak drogie jest... (patrz: biskupki i cala watykanska zgraja).
Ewa Mewa / 178.235.56.* / 2015-04-03 09:41
Z pomocy społecznej muszą korzystać osoby, które pracują. Bo chciwi pracodawcy nie płacą. Do chciwości pracodawców dopłacamy z naszych podatków. Ktoś, kto pisze, że pomoc społeczna należy się za nic jest ignorantem. Pomoc społeczna musi się należeć za nic, bo inaczej to są obozy pracy, które już ćwiczył Stalin. Bo tak stanowią wszelkie międzynarodowe deklaracje praw człowieka. To państwo - w UE- musi być cywilizowane, nie ma wyjścia, chociaż dużo w nim niecywilizowanych obywateli. Możecie sobie wrzeszczeć ile chcecie, ale dzisiejsza ustawa o ochronie lokatorów nadaje się do skutecznego zaskarżenia do Trybunału w Strasburgu i nawet jak jej Sejm nie zmieni sam z siebie, to w końcu będzie musiał to zrobić. Bez względu na to wymądrzanie się w sprawach o których dyskutant niczego nie wie, ale za to źle życzy bliźnim, więc musi dać temu wyraz, żeby trochę frustracji upuścić.
Ewa Mewa / 178.235.56.* / 2015-04-03 09:23
Człowieku od apelu. Trzeba było sobie podpisać umowę najmu okazjonalnego, która umożliwiłaby Ci załatwienie problemu w ciągu kilka miesięcy. Ale warunkiem ważności takiej umowy jest płacenie podatków. Zatem prawo w 100% chroniące małych właścicieli jest, a jak oni nie potrafią z niego korzystać ( nie chcą, bo nie chce im się płacić podatków), to już ich wina. A ściślej mówiąc ich chciwości.
jhgugjkk / 80.55.3.* / 2015-04-04 12:00
oj chyba gościu nie wynajmowałeś pseudo samotnej matce z dziećmi
blumenalle / 2015-04-02 22:10
Historia człowieka okradzionego w majestacie prawa III RP.
To może przydarzyć się każdemu...
https://www.facebook.com/624680607593846/photos/a.769389396456299.1073741828.624680607593846/854447341283837/?type=1&theater
blumenalle / 2015-04-02 22:09
Zarząd Sekretarz Jerzy KARPIŃSKI
WŁADZE KARKONOSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH
Złodziejstwo dokonane na Boguslawie Biedrzyńskim wciąż w majestacie prawa.
Luksusowy dom 59-700 Trzebien ul.Kolejowa 7
http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/Jelenia-Gora-Rzeczoznawca-Sadowy-Jerzy-Karpinski-dopuscil-sie-przestepstwa-przy-wydaniu
wyceniony przez biegłego JERZEGO KARPINSKIEGO Jeleniej Gory niczym zapadła rudera.
Historia człowieka okradzionego w majestacie prawa III RP.
To może przydarzyć się każdemu...
Ten pseldo biegly porownal moj dom do domow z XIX wieku ,do domow ktore nie istnieja,do domow gdzie zanizyl o polowe wartosc faktyczna ,do gospodarstw rolnych gdzie w cene zakupu domu byly wliczone pastwiska 13 hektarow, 10 hektarow, 8 hektarow,do domow ktore sprzedawalo starostwo na licytacii.
http://dziennikpolski.com.pl/uncategorized/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-biedrzynski-na-drzewo/
http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2195%3Apolska-rzeczpospolita-korupcyjna-sdzia-biegemu-oka-nie-wykole
http://jeleniagora.naszemiasto.pl/firma/karkonoskie-stowarzyszenie-rzeczoznawcow-majatkowych,665727,t,id.html#recenzje-formularz
dawid286 / 66.249.81.* / 2015-04-02 21:50
proste jak barszcz nie stać cie na mieszkanie to go nie masz? nie ma pracy? nie ma za co żyć? to uciekaj a nie p******
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emigrantka / 78.94.238.* / 2015-05-16 00:18
jakies p******* wypisujesz !!! w Warszawie na moje prawo wykupu mieszkania komunalnego rzucili sie zlodzieje i go w koncu po 25 latach chyba dostali! bo ja zrezygnowalam torturowana i szykanowana! jesli mafia poparta urzednikAMI I SADAMI PANSTWOWE WLASNOSCI UKRADLA to oznacza, ze ja mam placic jeszcze i za eksmisje i za komorika i za sady ?
ty masz niepokolei albo siedzisz razem z nimi i okradasz co sie da!!!!!!
POLAK113 / 89.65.132.* / 2015-04-05 02:33
JESTES DEBIL DO KWADRATU.
emerytka502 / 31.61.136.* / 2015-04-02 15:30
Najpierw ludzi pozbawia się pracy, kamienicznik podnosi czynsz, potem narastają zaległości i wreszcie pozbawia się człowieka dachu nad głową. Takie to specjały wymyśliły solidaruchy na czele z "wielkim Wałęsą." Za PRL-u nie było bezdomnych ani ludzi bez pracy. Tylko solidaruchy wolały siedzieć w więzieniach bo im się robić nie chciało. Dlatego obaliły komunę i rozdrapały wszystko co tylko się dało. Oni wszyscy powinni trafić pod Trybunał Stanu.
la_100 / 88.199.113.* / 2015-04-02 14:32
A ja jestem na bruku i nie mogę wrócić do mojego mieszkania okupowanego przez nielegalnego lokatora za którego muszę płacić. Mój APEL o poszukiwanie rozwiązań także zakładających że najemca też musi gdzieś mieszkać i nie stać go na płacenie za kogoś.
andrzej3232 / 94.251.229.* / 2015-04-02 13:53
A KAMIENICZNIKI JEŚLI CHCĄ SIĘ POZBYĆ LOKATORÓW PODNOSZĄ CZYNSZE WZIĘTE Z SUFITU.CZY RZĄD WIE ILE W POLSCE JEST BEZDOMNYCH PANIE WAŁĘSA DO UPODLENIA DOPROWADZIŁEŚ WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW BO ZA TWOJEJ KADENCJI TO SIĘ ZACZĘŁO PUŚCIŁEŚ W SKARPETKACH NIE ZŁODZIEI BO TYM SIĘ DOBRZE POWODZI TYLKO ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA.
emigrantka / 78.94.238.* / 2015-05-16 00:21
caly narod z uprawnieniami do praw wlasnosciowych okradziono i tylko kolesie sie tym zywia co nasze!
zibi56 / 83.4.63.* / 2015-04-02 13:43
nie płaci to na bruk. Na samochód ma na wycieczki ma tylko na czynsz nie ma

Najnowsze wpisy