Forum Polityka, aktualnościKraj

Eksperci Macierewicza odzyskają wiarygodność?

Eksperci Macierewicza odzyskają wiarygodność?

Wyświetlaj:
ździcho kuźwiak / 213.195.160.* / 2013-09-18 16:50

potrzebna jest debata w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej

Czyli to, co się naprawdę wydarzyło w Smoleńsku dziś jest właściwie nieistotne. Najważniejsze jest to, którzy są dziś wiarygodni, a którzy nie, czy ci od Laska, czy ci od Macierewicza. Forumowicze poniżej, kłóccie się...
henopole / 2013-09-18 16:03
Po takiej kompromitacji pseudoekspertow dla normalnych ludzi ta komisja Macierewicza to kpina z nauki i rozumu.
Maitre / 89.74.220.* / 2013-09-18 14:24
Drogi (bo utrzymywany przez społeczeństwo) panie Mariuszu. Powiada pan, że "ci od Laska" będą w pierwszej kolejności musieli poinformowac opinię społeczna jak to jest mozliwe, że popełnili tyle błędów. Bezczelnie ustawia pan przeciwnika w narożniku i powiada "ring wolny", a może tak wygląda zaproszenie do dyskusji bez warunków wstępnych. To po pierwsze. Po drugie- zaprzeczy pan, że wypowiedzi przytoczone przez prokurature padły, takze i te o braku mozliwości zaprezentowania symulacji i przyjetych założeń?
A po trzecie - czy adrowani przez pana eksperci zgodzą się na dyskusje bez kamer i politycznego zaplecza w postaci zespołu parlamentarnego, na zasadzie fakty przeciwko faktom?
JanuszPOlikot / 2013-09-18 13:31 / Tysiącznik na forum
Z kim tu POlemizować przecież każdy wie że POmierzono brzozę aby było zatwiej zapamiętać to POdano że miała 666 cm (+/- 1,5 m).......Każdy POważnie wykształcony POwie że "Jak walnęło to urwało skrzydło" w ten POmysłowy sposób POliczono POkonując amerykańskie komputery.......Tradycyjnie POważny sukces
szary człowiek / 83.6.248.* / 2013-09-18 13:21
Najpewniej ktoś trzeci przywoła prokuraturę wojskową do porządku, skoro przyjęła metodę pingponga.
B_7 / 195.35.80.* / 2013-09-18 11:57

Mariusz Kamiński uważa, że potrzebna jest debata w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej pomiędzy ekspertami zespołów Macieja Laska i Antoniego Macierewicza.



Jeden z przesłuchanych świadków wskazał, że podstawą wniosków na temat katastrofy był "eksperyment myślowy" oparty na wiedzy pochodzącej z fotografii z miejsca katastrofy. Inny świadek formułował wnioski na podstawie 40-minutowego kontaktu z niewielkim elementem metalowym, który jakoby pochodził z miejsca zdarzenia. Jako podstawę do formułowania wniosków wskazywano np. doświadczenie związane z lataniem samolotami w charakterze pasażera - informuje "Gazetę" kpt. Marcin Maksjan, rzecznik prokuratury. Inny z "ekspertów" na pytanie o wiedzę na temat eksplozji wybuchowych odpowiadał, że widział kiedyś wybuch w szopie.

- Kaczyński chce Macierewicza zrobić swoim ministrem w ewentualnym rządzie. My ostrzegamy przed nim, jego ekspertami i sposobem prowadzenia polityki - dodawał Radosław Sikorski.

.
Chyba to już wyczerpuje formułe Macierewicza o czymkolwiek - weźcie zamknijcie tego człowieka zanim z Polski zrobi już dosczętnie kabaret a z takiej tragedi jaka się stało obiekt do kpin!!!
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 12:17

Chyba to już wyczerpuje formułe Macierewicza o czymkolwiek

Obawiam się, że nie. "Naród ciemny wszystko kupi" - powiedział taki jeden. Przytoczyłem ten wyświechtany cytat bo on oddaje całą prawdę o ludzie do którego ta hucpa Macierewicza jest kierowana. Szokująca jest liczba tych co skłonni są to kupić w kraju położonym w centrum Europy w drugiej dekadzie XXIw.
joanna2013 / 81.210.106.* / 2013-09-18 12:31
"Naród ciemny wszystko kupi"

Ma Pan rację ale nie do konca. Brednie które przedstawiał zespół Laska oraz urzędnicy wraz z premierem są rzeczywiście przeznaczone dla ludzi ciemnych.Jednak bardziej wykształcona część społeczeństwa nie dała się przekonać do prymitywnej propagandowo wersji rządowej forsowanej przez media komunistyczne jak TVN.
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 12:52

Brednie które przedstawiał zespół Laska

One mogą być bredniami ale tylko nieuków. kto ma trochę wykształcenia a nade wszystko technicznego wykształcenia opis katastrofy dokonany przez komisję Millera jest tak oczywisty, tak precyzyjny, że nie potrzeba wielkiej wyobraźni aby widzieć sekunda po sekundzie jak to wszystko się odbyło. Jedno było w raporcie przekłamanie. Dla dobra pilotów i Błasika podano, że piloci nie lądowali a Błasik niby jako jedyny podawał prawdziwą wysokość.Ale kto czytał stenogram z czarnych skrzynek ten wie, że piloci podjęli próbę lądowania. Mnie to nie drażni tym bardziej, że prokuratura która nie ma tyle miłosierdzia pokaże czarno na białym, że to piloci doprowadzili do katastrofy..
Jest jedna wątpliwość to udział prezydencika tysiąclecia i Błasika w doprowadzeniu katastrofy.
prymitywnej propagandowo wersji rządowej forsowanej przez media komunistyczne jak TVN.

Czyli najważniejsze kto podaje? Jak gazeta PISu GP to prawda a jak TVN to nie prawda? Niezależnie od autora słów, raportu etc.?
jt / 78.10.105.* / 2013-09-18 14:38
A Ty ciągle debosisz?.

Błasik niby jako jedyny podawał prawdziwą wysokość.

Dobrze piszesz że "niby".No właśnie chodzi o to "niby".Komisja Millera stwierdziła że Błasik podawał wysokość,co okazało się nieprawdą.Głos przypisywany Błasikowi,tak naprawdę był głosem jednego z załogi.

Ale kto czytał stenogram z czarnych skrzynek ten wie, że piloci podjęli próbę lądowania.

Nieprawda.Piloci schodzili na wysokość decyzyjną,i dopiero d-ca miał podjąć decyzję czy lądować czy nie.Podjął decyzję o nielądowaniu(komenda "odchodzimy na drugi krąg" i zwiększenie ciągu silników,nie ląduje się z taką prędkością z jaką oni lecieli).

prokuratura która nie ma tyle miłosierdzia pokaże czarno na białym, że to piloci doprowadzili do katastrofy..

Po pierwsze skąd to możesz wiedzieć co stwierdzi prokuratura?.Jesteś prorokiem czy co?.
Po drugie puki co to jeszcze w Polsce stwierdzenia prokuratury nie są wyrocznią.O winie lub nie przesądzają sądy,nie prokuratorzy.
joanna2013 / 81.210.106.* / 2013-09-18 14:21
Krzywa Gaussa nie precyzje kto ma zdolności myślenia ale stwierdza że wiekszość ma je w małym stopniu.Pan niestety należy do tej większości której natura poskąpiła zdolności myslenia. Być może z tego wynika prymitywna metoda argumentowania i bezmyślna wiara w propagandę komunistyczną. Wiele ludzi nawet z niskim wykształceniem potrafi wyczuć fałsz propagandy.Współczuję Panu z powodu braku takowych możliwości.Życie takiego człowieka jest bardzo ubogie i powtarzanie bezmyślne propagandowych sloganów musi być także męczące dla powtarzającego jeśli zachował jeszcze jakieś resztki rozsądku.
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 16:12

Krzywa Gaussa nie precyzje kto ma zdolności myśleni

Nie jestem pewny a nawet jestem przekonany, że nie tego właśnie dotyczy krzywa Gaussa.
Wiele ludzi nawet z niskim wykształceniem potrafi wyczuć fałsz propagandy

Im niższe wykształcenie tym trudniej ze zrozumieniem czegokolwiek. Im człowiek mniej wykształcony tym bardziej podatny na manipulację, ogłupianie. Cała nasza historia, historia wspomniaej przez ciebie komuny dowodzi, że najłatwiej jest zniewolić naród ciemny, niewykształcony, posługując się jeszcze do tego ciemnym ludem. Komuna zakiełkowała tam gdzie była ciemnota. Nieprzypadkowo. zapewniam cię.
Współczuję Panu z powodu braku takowych możliwości.

To jest żałosny bełkot. Przepraszam, że tak dosadnie ale najlepiej mówić to co się myśli tym bardziej jak to prawda. Ja nie potrzebuję współczucia. wolałbym droga moja, abyś napiała konkretnie. Gdzie to moje myślenie rozmija się z rzeczywistości. Np,.że są takie a takie to dowody które świadczą o zamachu, są takie to a takie dowody, że samolot nie uderzył w brzozę, a w ogóle gdyby nawet to ściął by brzozę, otrzepał się z liści i poleciał dalej, a w ogóle to samolot dobrze lata w lesie, a jeszcze lepiej lesie liściastym a najlepiej brzozowym.
Jeśli twoje przesłanie było kierowane do nieuków i miało na celu powiedzenie im: słuchajcie nieuki wy jesteście solą tej ziemi a krajowi jesteście tak samo potrzebni jak wykształceni to błądzisz. Prawdziwe przesłanie brzmi tak: słuchajcie nieuki jeśli chcecie być solą tej ziemi, jak chcecie być tak samo ważni jak ludzie wykształceni to kształćcie się. Tym bardziej to ważne w naszym plebejskim kraju w którym w wyniku zawirowań historycznych, eksterminacji inteligencji większość ludu naszego wywodzi się z ciemnych wsi.
J1512 / 83.22.120.* / 2013-09-18 13:23
Moze sie nie znam na lataniu ale mam pytanie bo widze że wszystko wiesz..
Skoro samolot podchodził do lądowania to musiał miec wypuszczone podwozie. To jak uciął drzewo na takiej wysokości?, jechał sobie kolami po lesie czy leciał? Na jakiej wysokości znajduje się końcówka skrzydła jak ten samolot stoi na kołach? Może te pytania są takie sobie pisane przez nieznającą tematu osobe, ale widze że masz wiedze to może pomożesz mi zrozumiec kto z NARODU robi sobie JAJA!!!
Bo nic a nic z tego nie rozumie!!!
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 13:52

Na jakiej wysokości znajduje się końcówka skrzydła jak ten samolot stoi na kołach?

Nie mam pojęcia. na jakiej wysokości ma skrzydło. Ja o wielu rzeczach nie mam pojęcia ale brzozę trafił na wys. ok 7m. Wniosek jest prosty. skrzydło jest na wysokości poniżej 7m. Ale zainteresuję się tym problemem. To może być jedyna korzyść jaką odniosę z dyskusji na tym forum.
Pozwolę sobie zadać Ci jedno pytanie. Jak byś przekonał kogoś, dopuszczając nawet różne chwyty aby osiągnąć wymarzony przez ciebie cel, że pilotujący samolot który od wysokości 100m schodzi od 11m do 17m na sekundę nie mają zamiaru lądować?
JanuszPOlikot / 2013-09-18 11:53 / Tysiącznik na forum
Dla mnie "obliczenia" pana Laska są bardziej wiarygodne........:):): W końcu każdy może POwiedzieć że jak "walnęło to i urwało to skrzydło"..........No cóż amerykańskie komputery ze specjalistycznym oprogramowaniem symulującym uderzenia wysokich energii są zbyt słabe aby POkonać naszych "fahufcóf" którzy nawet nie POtrafili POrządnie POmierzyć brzozy.......POzdrawiam wszystkich POwców PO szkołach POdstawowych....:):):)
pablo55 / 89.72.65.* / 2013-09-18 11:10
Przepraszam, że co? Specjaliści mają dyskutować z amatorami? O czym?
Jakby co, to też chcę wziąć udział w takiej dyskusji. Latałem samolotem, widziałem jak się porusza skrzydło.
Wyginałem pręty i blachy, właziłem na brzozę. Wiele razy eksperymentowałem myślowo "co by było, gdyby".
Za młodu odpalałem "bomby" z cukru i saletry zapakowane w puszkach od pasty do butów.
Widziałem zdjęcia z katastrofy. Co prawda kawałków samolotu w ręku nie miałem, ale puszkę po piwie zgniatałem nie raz.
Uważam, że moje kwalifikacje są całkowicie wystarczające do wydawania ekspertyz na temat wypadków lotniczych.
JanuszPOlikot / 2013-09-18 11:25 / Tysiącznik na forum
No to POchwal się jakie masz kwalifikacje...?.....Idę w ciemno że ukończone wyższe studia gastronomiczno-hotelarskie.
JarosławPiSdzielec / 77.65.19.* / 2013-09-18 12:53

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
JanuszPOlikot / 2013-09-18 13:21 / Tysiącznik na forum
Kolego ja z zawodu jestem elektronikiem.....Jak chcesz POdyskutować na tematy elektroniki...automatyki....informatyki to proszę....:):)
Z tego co wiem to co chwilę zmieniasz nicki....rza to zdzichu...raz ....kużwiak...itp
W trakcie POprzedniej POlemiki sam przyznałeś że jesteś gastronomem......Więc pewnie zabolało jak napisałem o tych wyższych szkołach kucharskich......Już ci raz powiedziałem nie masz wykształcenia technicznego to nie wypowiadaj się na tematy fachowe......Jak masz jakieś pytanie merytoryczne to pytaj.....Chętnie POmogę POjąć niuanse współczesnej techniki.....:):):)
JGJG / 213.77.43.* / 2013-09-18 10:12
Jak już to Macierewicza
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 10:27

Jak już to Macierewicza

Chyba nawet tego nie. Zresztą nigdy ci " eksperci" wiarygodności u Antka nie mieli. Raczej chłopcy na posyłki a w nagrodę miejsca na listach wyborczych.
jt / 78.8.47.* / 2013-09-18 12:36

Raczej chłopcy na posyłki a w nagrodę miejsca na listach wyborczych.

Znowu tak sobie debosisz(czytaj bredzisz)?.Przedstaw te listy wyborcze z nazwiskami owych "chłopów na posyłki".
JanuszPOlikot / 2013-09-18 11:07 / Tysiącznik na forum
Co trzeci członek PO ma wykształcenie podstawowe

PO jako jedna z nielicznych partii prowadzi elektroniczną bazę swoich członków. "Gazeta Wyborcza" sprawdziła, czego można się dowiedzieć z ich deklaracji.

W ciągu 2 lat ich liczba spadła z 50 tys. w 2011 r. do 43 tys. w 2013 r. (choć w 2007 r. było ich 28 tys.).

Zaskakują dane o wykształceniu (podzieliło się nimi 70 proc. działaczy) - aż 14,1 tys. ukończyło tylko podstawówkę, a prawie tyle samo (14,6 tys.) zadeklarowało wykształcenie wyższe i średnie. (PAP)


POwskie geniusze.....PO szkołach POdstawowych...:):):):)

Takich "wykształciuchom " to można różne głuPOty POwiedzieć.....Podniecają się fragmentami z przesłuchań.....Może tak panie Debos czas zapoznać się z całością sprawy......:):):)
pablo55 / 89.72.65.* / 2013-09-18 11:14
Jakimi fragmentami? Są dostępne skany protokołów całych przesłuchać.
Poza tym może i PO ma 30% elektoratu z wykształceniem podstawowym, ale PiS ma takich 90%, w tym połowa z podstawowym niepełnym.
debos / 79.191.59.* / 2013-09-18 12:07

Poza tym może i PO ma 30% elektoratu z wykształceniem podstawowym,

Bzdura. Elektorat PO wywodzi się z najlepszych synów naszego narodu o ponadprzeciętnym wykształceniu i potencjale intelektualnym. To my elektorat PO ciągniemy tę naszą Ojczyznę ku świetlanej przyszłości.
Z tym gościem nie radzę wdawać się w jakąś wymianę myśli. Jeśli w tym co on pisze jest jakaś w ogóle myśl. No ale pewnie to już zauważyłeś. Tu zresztą więcej takich trafionych odłamkami wybuchu.
jt / 78.8.47.* / 2013-09-18 12:27
Jak zwykle na Debosa można liczyć.Uśmiałem się do łez po tym Twoim wpisie.Trybuna Ludu przy Tobie wysiada.
JanuszPOlikot / 2013-09-18 11:23 / Tysiącznik na forum
No to proszę POdać statystyki POziomu wykształcenia członków PIS.Czekam na link.......Jeśli nie masz racjonalnych argumentów to nie "POpisuj" się swoją głupotą ........Skoro jesteś tak wykształcony to może porozmawiamy np. na temat elektroniki, informatyki itp........Podejrzewam że masz wykształcenie gastronomiczno-turystyczno-hotelarskie więc łykniesz każdą głupotę którą POdadzą media

Najnowsze wpisy