Forum Polityka, aktualnościKraj

Eksperci ostro o referendalnych obietnicach Komorowskiego

Eksperci ostro o referendalnych obietnicach Komorowskiego

Wyświetlaj:
kpiarz / 83.22.236.* / 2015-05-12 08:02
PO i Komorowski tak boją się rozliczeń, że gotowi obiecać wszystko. Ba, "sprzedać" własną matkę by uchronić swoje du...a od gniewu społecznego i odpowiedzialności karnej. Sumliński nieźle opisuje w najnowszej książce kim w istocie jest Komorowski w polskiej polityce. Dla mnie to szok i automatyczne skojarzenie z historią Bolka.
Eryk786 / 157.25.200.* / 2015-05-12 08:02
...to tak jakby zapytać w referendum: czy chciałbyś być bogaty i zdrowy? ...

Już przestańcie na siłę obrzydzać referenda Polakom i traktować nas jak niedorozwiniętych.
W Szwajcarii jakoś ten system funkcjonuje i nikt nie narzeka.
gośćkura / 31.178.154.* / 2015-05-12 08:00
Jaki ten Komorowski zakłamany!! Dotychczas wszystkie referenda olewał, ale gdy zagrożona jest jego pozycja, to próbuje znowu ludzi okłamać. To czysty populizm. Jak jemu nie wstyd. Już po tym samym Polacy powinni mu dać żółtą kartkę. Facet pewny siebie, zadufany w sobie, arogancki. Taki człowiek nie może być prezydentem. POLACY! NIE DAJMY SIĘ ZNOWU WYMANEWROWAĆ TYM PARTYJNYM AFERZYSTOM Z PO!!
tłusta Anka / 164.127.1.* / 2015-05-12 08:00
Niech On będzie sobą, tak jak dotychczas, ima w d00pie wszystkich obywateli, a ie udaje teraz jak skomlący kundelek...!!!
Polaczek biedaczek / 178.43.116.* / 2015-05-12 07:59
Broniu zrobi wszystko aby się utrzymac przy korycie.
byr / 89.69.232.* / 2015-05-12 07:59
JESZCZEPREZYDENT obieca wam jutro, że zmieni klimat i anuluje przymrozki.
Juan / 46.149.254.* / 2015-05-12 07:59
Oszust! JOW to pomysł Kukiza. Precz z oszustami!
Gdynianin / 110.147.133.* / 2015-05-12 07:58
POlska ma miliardy dollarow do splacenia plus odsetki na jednego polaka to okolo 200 tys zl . Jak myslicie to splacic nie majac wlasnego przemyslu jedynie korporacje zagraniczne nie placace podatkow JEST TO NIE MOZLIWE . Bronek i PO obiecali splate milionowych odszkodowan za HOLOCAUST . POLSKA A NIE Niemcy . LUDZIE CZY WY MACIE KUZE MUZGI ??????
czerwony lech / 78.9.175.* / 2015-05-12 07:57
partyjki się ossrrali ze zabiorą im dotacje z budżetu państwa,kolej na konkordat i placenie klechom,na dokladke okręgi jednomandatowe to smierc dla psl i sld
Mr Olewam / 91.232.164.* / 2015-05-12 07:56
Polską rządzą ludzie bez właściwości, lokaje zachodniej finansjery i rodzimych rekinów wolnorynkowego kapitalizmu. Marionetki pociągane za sznurki przez takich jak Michnik i jeszcze mniej Polsce przyjaznych. Dlatego mamy zapaść demograficzną. Wirusa tej śmiercionośnej choroby Polska złapała podczas sławetnej Balcerowiczowskiej transformacji. Później choroba rozwijała się coraz bardziej. Z tej przyczyny większość Polaków olewa wybory. Ta niska frekwencja w wyborach niedzielnych wynika stąd, że 3rp jest macochą dla większości Polaków i ciężko ich zraniła. Rządzi skorumpowana, zdemoralizowana mafia urzędników i funkcjonariuszy publicznych, a zmiana jednego prezydenta na innego lub jednych partii rządzących na inne nie poprawia bytu narodu, nie broni Polaków przed niesprawiedliwością i Polski przed wyludnieniem.
janek268 / 79.185.159.* / 2015-05-12 07:56
mam 59 lat, 36 letni staż pracy i jestem bezrobotny,młodych wygnaliście za granicę na żebry a mnie nikt nie chce zatrudnić bo wiek, gdzie Tusku i Kopaczu moja pomostowa emerytura po 35 latach pracy, co mam się powiesić za waszych ministrów,pizzowych meblowych, zegarkowych i cygarowych, nie rozumiałem co to nienawiść, ale teraz życze dla was i waszych rodzin choroby i śmierci. precz z Tuskiem , Kopacz i PO z PSL i Komorem.
Mr Olewam / 91.232.164.* / 2015-05-12 08:04
Rozumiem Twój ból. Sam przeszedłem na emeryturę po 37 latach pracy, podlegając prześladowaniu przez pracodawców z pobudek politycznych, co podtrzymywały władze wszystkich szczebli (bez względu na przynależność partyjną), prokuratury i sądy,a to tylko dzięki temu, że pewien mężczyzna wywalczył poprawkę do ustawy dla mężczyzn z rocznika 1946-1949. Polską rządzą ludzie bez właściwości, lokaje zachodniej finansjery i rodzimych rekinów wolnorynkowego kapitalizmu. Marionetki pociągane za sznurki przez takich jak Michnik i jeszcze mniej Polsce przyjaznych. Dlatego mamy zapaść demograficzną. Wirusa tej śmiercionośnej choroby Polska złapała podczas sławetnej Balcerowiczowskiej transformacji. Później choroba rozwijała się coraz bardziej. Z tej przyczyny większość Polaków olewa wybory. Ta niska frekwencja w wyborach niedzielnych wynika stąd, że 3rp jest macochą dla większości Polaków i ciężko ich zraniła. Rządzi skorumpowana, zdemoralizowana mafia urzędników i funkcjonariuszy publicznych, a zmiana jednego prezydenta na innego lub jednych partii rządzących na inne nie poprawia bytu narodu, nie broni Polaków przed niesprawiedliwością i Polski przed wyludnieniem.
Och / 89.67.154.* / 2015-05-12 07:55
Głosowałem na Kukiza teraz zagłosuje na Dudę bo mam dosyć komorowskiego za to co zrobił z naszymi emeryturami i 6latkami i masa innych uwłaczająca godność Polaków i Polek
polakos / 31.1.122.* / 2015-05-12 07:54
bulu jak cię teraz słucham to przychodzi tylko do głowy....ty hipokryto!!!!
Warwar / 31.7.43.* / 2015-05-12 07:53
Popisowi zwycięzcy otrzymali po 1/6 głosów elektoratu, a łącznie otrzymali 1/3 głosów. Przytłaczająca większość elektoratu (2/3) nie jest za popisowym styropianem. Ich spór jest pozorny i dotyczy trzeciorzędnych kwestii. Łączy ich to, że doprowadzili do upadku polskiego rzemiosła i przemysłu. Rozkradli majątek wypracowany po wojnie. Zniszczyli pełne zatrudnienie. Rozkradają środki z podatków oraz dotacje UE (także finansowane z polskich podatków). Wygnali za granicę 3 mln Polaków i wyludniają Polskę (która zamiast 44 mln ma 37 mln mieszkańców). Zamiast stworzyć tanie masowe magazyny ręcznych wyrzutni rakiet przeciwlotniczych i przeciwczołgowych i uzbroić polski naród w Armię Krajową - wydają setki miliardów złotych nie na polski przemysł zbrojeniowy (miejsca pracy), lecz na zakupy dofinansowujące obcych producentów, których państwa nie zamierzają nas bronić (ani Estonii, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Rumunii, Bułgarii), ani ich broń nas nie obroni. Przy pomocy zawodowej armii (liczącej 100,000, w tym tylko 20.000 żołnierzy) nie jesteśmy w stanie się obronić nie tylko przed Rosją, czy Niemcami, ale nawet przed 4 x mniejszą Białorusią. Nasza realna i droga armia nie odpowiada nawet sile 6 pułków rosyjski w Obwodzie Królewieckim (nie mówiąc już o rosyjskiej taktycznej broni jądrowej, której NATO nie ma w ogóle). Popisowy styropian prowadzi nas do zguby. Tak jak sanacja przed 1939 r. Sama osoba prezydenta RP nie ma większego znaczenia, ale i prezydent i większość parlamentarna z tego samego popisowego styropianu to zło, a jeśli dodatkowo z tej samej frakcji styropianu (jak za rządów PiS i jak za rządów PO) to mamy zło i tragedię do kwadratu...
giolk / 89.68.173.* / 2015-05-12 08:23
To co proponujesz cwaniaku!!!bo ja uważam że trzeba najpierw obalić komora potem PO a potem PIS.W inny sposób się nie da bo ludzie nie wyjdą na ulicę.
Mr Olewam / 91.232.164.* / 2015-05-12 07:58
Polską rządzą ludzie bez właściwości, lokaje zachodniej finansjery i rodzimych rekinów wolnorynkowego kapitalizmu. Marionetki pociągane za sznurki przez takich jak Michnik i jeszcze mniej Polsce przyjaznych. Dlatego mamy zapaść demograficzną. Wirusa tej śmiercionośnej choroby Polska złapała podczas sławetnej Balcerowiczowskiej transformacji. Później choroba rozwijała się coraz bardziej. Z tej przyczyny większość Polaków olewa wybory. Ta niska frekwencja w wyborach niedzielnych wynika stąd, że 3rp jest macochą dla większości Polaków i ciężko ich zraniła. Rządzi skorumpowana, zdemoralizowana mafia urzędników i funkcjonariuszy publicznych, a zmiana jednego prezydenta na innego lub jednych partii rządzących na inne nie poprawia bytu narodu, nie broni Polaków przed niesprawiedliwością i Polski przed wyludnieniem.
lublinnnn / 194.28.15.* / 2015-05-12 07:51
on sądzi że nadal jesteśmy z ciemno grodu

Najnowsze wpisy