Forum Polityka, aktualnościKraj

Ekspert: Inicjatywa Ryszarda Petru może realnie zagrozić PO

Ekspert: Inicjatywa Ryszarda Petru może realnie zagrozić PO

Wyświetlaj:
Józek557 / 213.199.248.* / 2015-05-29 13:26
Popieram, mądry krok w dobrą stronę. Wreszcie wbrew populizmowi i obiecywaniu gruszek na wierzbie.
Nie jestem milionerem tylko ekonomistą. Można stanowić prawo nie szanujące jej podstaw, można nawet żyć przez jakiś czas w takim bałaganie, ale ktoś w końcu będzie musiał za to zapłacić.
Za przywileje górników, nie będących górnikami, bo siedzącymi za biurkiem, za policjantów nie będących policjantami tylko urzędnikami, za rolników biorących renty i emerytury, otrzymujących świadczenie medyczne, do których my musimy dopłacać, bo ich składka pokrywa jedynie działalność KRUS ... itd itp
Martynka19 / 37.157.205.* / 2015-05-29 13:25
Jak bank zaczną płacić dodatkowe podatki to podrożeją kredyty, a za wszystko zapłacą detaliści. Więc, czy jest sens dowalać bogatym, tłustym bankom nowe podatki? Raczej nie, no chyba, że pałamy zemstą ludu pracującego i chcemy ukarać ich z powodu kipiącej nienawiści do burżujów kapitalistycznych.
rekin łolstrit / 83.28.101.* / 2015-05-29 13:41
Za ustawianie stawek LIBOR kilka banków zapłaci 6 miliardów USD kary, powinni wylądować w więzieniu tak , jak złodziej batonika za dolara. Z czego zapłacą te kary? Z podwyżek opłat dla klientów? Nie, oddadzą małą część tego co ukradli a ich klienci już wiedzą, że mają do czynienia ze złodziejami i z pewnością przenieśli kasę do innych banków. W USA w odróżnieniu od POlski mają wybór, bo tu Komor pilnuje aby bankom żadna konkurencja w postaci skoków i innych banków i kas spółdzielczych nie powstała. Polecam listę ukaranych możesz tam wziąć kredyt lub zdeponować oszczędności. Przekręt WallStreet też możesz w sieci poszukać i się douczyć.
NormanNagaj / 213.17.182.* / 2015-05-29 13:25
Panie Petru weź sobie na wstrzymanie, bo dudy smalone pan prawisz. Kukuiz w opakowany w garniturek. Toja już wolę oryginalnego komedianta.
obebe / 195.245.213.* / 2015-05-29 13:24
Zmiana szyldu PO rozpoczęta:)))))))) Media pompują PO BIS z Petru, Balcerowiczem i Frasyniukiem na czele:))))))))))) UW-ecja wiecznie żywa:))))))))
wyborca 1 / 83.7.97.* / 2015-05-29 13:24
NA PETRU TRZEBA UWAŻAĆ....ON STOI ZA BANKAMI!
ZNÓW NASZE PIENIĄDZE BĘDĄ UCIEKAĆ.
A NASZ KRAJ MIAST ROZWIJAĆ SIĘ BĘDZIE ZWIJAŁ SIĘ!


Czytajcie go uważnie,nie podaje faktów,zanim zagłosujecie na jego ugrupowanie,100 razy zastanówcie się!
Mietek Grzechotnik / 89.68.56.* / 2015-05-29 13:24
Jestem za technokracją. Państwem powinni rządzić specjaliści w różnych dziedzinach: ekonomiści, menadżerowie, finansiści, księgowi - a nie politycy. Od czego "specjalistą" jest polityk? Od wygrania wyborów! I tyle. Polityk nie musi posiadać żadnych umiejętności, żadnej wiedzy. Dlaczego w takim razie wybieramy do parlamentu dyletantów, sportowców, celebrytów, zacietrzewionych ideowców, zarówno tych z lewa jak i z prawa? Ci ludzie nie mają kompetencji do rządzenia państwem.
Krystyna2691 / 94.42.203.* / 2015-05-29 13:22
Czekam z niecierpliwością na powstałą z tego ruchu partię. Po ostatnich zachowaniach ludzi Platformy myślałam, ze nie pójdę głosować. W myśl zasady " Niech się dzieje co chce". Tak jak ja, myślało wielu znajomych. Państwa inicjatywa znowu dała nam nadzieję. Działajcie tak, abyśmy mogli na Was zagłosować już w najbliższych wyorach.
kanis / 89.191.152.* / 2015-05-29 13:21
Pogarda dla słabszych ekonomicznie, dominacja socjaldarwinizmu, bolszewizm rynkowy, chciwość i korupcja, traktowanie pracownika jak narzędzie, które można w każdej chwili wymienić na inne, arogancka narracja - to cechy tych ludzi. Oni z góry są przegrani
olo325 / 192.109.140.* / 2015-05-29 13:20
Nareszcie ktoś podejmuje niewygodny temat uprzywilejowanych grup zawodowych. Brawo!!! Tworzyć partię i do wyborów. Na pewno znajdziecie się w sejmie
Uc / 164.127.102.* / 2015-05-29 13:20
Panie Petru, a kiedy banki będą płacić podatki? Tylko nie chodzi mi o podatek Belki, bo to klienci banków płacą ten podatek!
gtar / 80.48.147.* / 2015-05-29 13:25
Gdybyś choć trochę poświęcił czasu matole, to wiedziałbyś, że banki łącznie zapłaciły kilka mld podatku od swoich zysków, a nie pisał dyrdymały.
Gary7703 / 37.130.19.* / 2015-05-29 13:19
A na forum oczywiście kupę troli.... Ja popieram nowe, mądre inicjatywy, bo takie są teraz potrzebne. PO się zużyło, SLD też, PIS (tu to szkoda słów), Kukiz - poza tym, że śpiewa i krzyczy to nie za bardzo wiem "o so chozi", Korwin (strach się bać), resztę można pominąć.
Jeśli chodzi o NowoczesnąPL to warto się przyjrzeć inicjatywie a nie krytykować w czambuł. Na dobrą sprawę to narzekanie stało się jakąś chorobą społeczną. Nie za bardzo wiem o co ludziom "typu anty" chodzi skoro nic z tym nie robią. Co by musiało się stać żeby poparli kogokolwiek z jego pomysłami. Wszędzie szukane jest drugie dno. Takim ludziom proponuję stałą emigrację. Dyrektor w firmie w której pracuję zwykł mawiać "jeśli przychodzisz do mnie z problemem to przedstaw mi od razu min. 3 sposoby jego rozwiązania" - dla mnie to święte słowa. Każdy narzeka ale tylko głupi na tym poprzestaje. Petru jako jedyny proponuje konkrety i widać, że wie: co, z kim i jak chce zrobić. Ja jestem ZA!!! i wisi mi co o tym kto myśli.
madziek / 86.81.59.* / 2015-05-29 13:33
I bardzo madre slowa czlowieku!
Zeby co 5-ty w naszym kraju tak myslal, to zachod moglby nam tylko zazdrooscic
olo325 / 192.109.140.* / 2015-05-29 13:23
Też popieram i zagłosuję na nich jeżeli stworzą partię. Dość PO,PIS,SLD! Kukiz na scenę a nie do rządzenia!
Panika wśród ludzi związanych z PO / 81.18.214.* / 2015-05-29 13:19
PO boi się wyborów i odsunięcia od koryta.
Jeżeli naród da się na to nabrać to za kilka lat będą płakać i narzekać, bo będą bez pracy i bez emerytur.
PO sprytnie myśli. Muszą szybko zmienić nazwę bo przecież szkoda byłoby opuścić stanowiska pracy za 100 tyś. zł. gdyby przegrali wybory.
IPITAKZNACIE / 195.116.156.* / 2015-05-29 13:18
Panu Balcerowiczowi dziękujemy za wprowadzenie zachodniego kapitału do Polski i tym samym rozłożenie wielu polskich dopiero tworzących się firm i tych, których szefom dano w łapę za ich rozłożenie; czyt.: najpierw podział, potem sprzedaż po kawałku. Pan Petru proponuje całkowitą nowoczesność: czyt.: wszczepimy Wam drodzy obywatele chipy i będziecie robić to co wam każą, myśląc przy tym,że robicie to z własnej woli.
Jeśli ktoś nie rozumie bądź nie wierzy, niech odpowie na pytanie: DLACZEGO TAK BARDZO ZACHĘCANI JESTEŚMY DO KORZYSTANIA WSZĘDZIE I NAWET Z RABATAMI, Z KART PŁATNICZYCH ZAMIAST GOTÓWKI?
antyPO / 79.184.83.* / 2015-05-29 13:16
Farbowane lisy! Wstydu oszczędź panie Balcerowicz, sprzedał już pan wszystko co można było sprzedać. Ludzie nie dajcie się zwieść NowoczesnejPL, bo to tylko szalupa ratunkowa dla sierot po PO.
Andrew L.1234 / 184.95.165.* / 2015-05-29 13:15
Uczeń Balerowicza musi odejść

Najnowsze wpisy