Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Elektrownia jądrowa. PGE przekonuje, że pomoże... turystyce

Elektrownia jądrowa. PGE przekonuje, że pomoże... turystyce

Wyświetlaj:
PSSss / 47.67.142.* / 2014-12-15 23:18
No kto pisze takie artykuly? lobbi atomowa.... Takie bzdury to sami chyba nie wieza.
Mieszkam kolo Hamburga. Mamy tu 4 EJ. A kolo nich to o turystyce nie ma mowy. Kazdy ucieka jak naj dalej od nich.
qurix / 212.156.66.* / 2014-12-08 23:42
To spytajcie Japończyków czy się nie obawiają! Tysiące litrów radioaktywnej wody dostaje się codziennie do oceanu od czasu katastrofy. Normy promieniowania na jedzenie zostały podniesione nawet w USA z powodu tego świństwa. Mleko na Florydzie jest napromieniowane a wy wciskacie zbetoniałemu plebsowi ciemnotę! Ja nad morze nie pojadę jak to zacznie funkcjonować a nawet jak pojadę to jak najdalej od tego aby nie ryzykować tak wrazie czego.
sonda / 91.231.24.* / 2014-12-04 00:52
Skąd takie dane statystyczne?skąd te bzdury ,że społeczeństwo nie widzi problemu na funkcjonowanie turystyki przy kominach elektrowni jądrowej.My jej k.... nie chcemy,nasze społeczeństwo nie jest tak sprzedajne jak włodarze gmin!!!!piękne bzdury i kłamstwa ujawniacie.Mydlić ludziom oczy żaglóweczkami z logo "świadomie o atomie" ,czy wozem strażackim zakupionym dla gminy Choczewo,mydlić ludziom oczy nowymi miejscami pracy....myślicie ,że u nas jest ciemnogród czy jak?Gminy można kupić wysokimi podatkami ale społeczeństwa nie kupicie.Nie wiem gdzie te sondaże przeprowadzano i przez kogo,bo moich znajomych zamieszkałych tutaj na stałe nikt się nie pytał!!!,może Panowie wójtowie przeprowadzają sondaże wśród własnych znajomych.Nie chcemy budowy elektrowni atomowej i nie pozwolimy aby niszczono naturalne środowisko.Inwestorzy niech gdzie indziej szukają sobie kozła ofiarnego.Wycieczki po atomówce -ładny debilizm!!!!
PSSss / 47.67.142.* / 2014-12-15 23:22
Narescie!

Mam nadzieje ze to nie tylko jeden taki glos w minach Krokowa / Gniewino. Niestety wojt Gniewina to przekupiony czlowiek. Tylko liczy kase a nie stoi za swoimi. Szkoda
SONDA / 91.231.24.* / 2014-12-29 23:58
takich głosów jest więcej:-)zapewniam,zaprosimy tutaj nie jedną organizację pro-ekologiczną.NAJPIERW WYDAJĄ KASĘ NA ZARYBIANIE JEZIORA ŻARNOWIECKIEGO A POTEM DZIAŁAJĄ ODWROTNIE,CO ZA CHORZY LUDZIE!MNIE MOŻE TUTAJ NIE BĘDZIE ALE LOS TEGO REGIONU TURYSTYCZNEGO NIE JEST DLA MNIE OBOJĘTNY.GDZIE SIĘ PODZIAŁA TA KOLEJKA LINOWA I WYCIĄG NARCIARSKI O KTÓREGO POWSTANIU PAN WÓJT GMINY GNIEWINO ZAPEWNIAŁ?
"OBIECUJĘ WAM ,ŻE DO KOŃCA 2014 ROKU TO WSZYSTKO POWSTANIE,BĘDZIE ROZWIJAĆ SIĘ DZIĘKI TEMU TURYSTYKA NAWET W OKRESIE ZIMOWYM". OBIECANKI CACANKI:-)
m-53 / 95.49.180.* / 2014-12-03 23:27
Jak widać z powyższych danych podatki od firmy są w Polsce 10-cio krotnie wyższe. I to bez uwzględnienia różnicy w dochodach.

Najnowsze wpisy