Forum Forum inwestycyjneForex

elizafr do bidnego

elizafr do bidnego

elizafr / 2009-05-12 22:20
czesc bidny
kilka dni temu napisales :
" Acha kraży plota ze nasi znajomi z Goldman maja kupione opcje na euro w czerwcu
=3.90..hmmm.......ciekawa sprawa "
prosze powiedz dlaczego bo:
1. znowu spedze jeszcze jeden wieczor z moim chlopakiem dyskutujac na ten temat i szukajac relacji....;) .... bez skutkow
2. bede szukala az zrozumiem, a ze nie bardzo widze gdzie i jak , dreczy mnie to , kurde!!!
3. bym mogla spokojnie pracowac .... troche mnie to wciagnelo i spedzam z wami troche za duzo czasu. Mimo ze "niewidoczna"
pozdrawiam
Eliza
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-13 12:05 / Tysiącznik na forum
francja :)
anka z bankiera / 2009-05-13 12:09 / Bywalec forum
Eliza ,ale Ci zazdroszczę,ja kocham Francję.Obiecałam sobie,że tam zamieszkam na emeryturze.Jak mnie mąż wczesniej nie zabije za te dolary;)
elizafr / 2009-05-13 12:57
zapraszam , mieszkam 10km od paryza
jeszcze dom w remocie , ale za rok bedzie fajnie
bidnymaniek / 2009-05-13 10:13 / Tysiącznik na forum

..........eur/usd zakonczy rajd i bedzie leciał na pólnoc

pomyłka południe :)
bax / 2009-05-13 11:29
eliza podciagnelo eur na 4.4 i bedzie z tego poziomu niedlugo korekta wg mnie niezbyt duza ale 5-8 groszy jest szansa musi to byc przed 20 majem wtedy kup
bax / 2009-05-13 12:04
a tak z ciekawosci czystej czemu eur?????????
bidnymaniek / 2009-05-13 09:51 / Tysiącznik na forum
tylko wielce ryzykowne zakupy w czerwcu tanio euro/pod znakiem ?/
..........na horyzoncie nowela budzetu.
...........juz bedzie po wyborach wiec cuda niepotrzebne...............
..........eur/usd zakonczy rajd i bedzie leciał na pólnoc
Tylko jedno przemawia za......koncza sie w wiekszosci opcje i ni ebeda grali .moze na osłabienie złotego.....tylko czy ten złoty sam sie nie bedzie osłabiał..........
elizafr / 2009-05-13 10:11
dziekuje
wizialam wasze wypowiedzie odnosnie budzetu
przygotowuje sie na maj z zakupem
jestem tu kilka razy w ciagu dnia , mam nadzije wiec , ze nie przegapie
bidnymaniek / 2009-05-12 22:33 / Tysiącznik na forum
gdzies słyszałem.czytałem w lutym i potem te info dostałem w maju wiec cos jest na rzeczy......jednak traktuje to jako plotke......jesli tak to beda pompowac euro ile sie da.tak to widze............na ta chwile zanosi sie ze ostatnie tak małe kursy.chyab ze eur/usd ruszy zdecydowanie w góre...........50/50%.i nizej 4.24 eur nie wiedze
pozdr.
elizafr / 2009-05-12 22:37
dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
bax / 2009-05-12 23:47
sorki ze sie wtracam ale czytalem cos podobnego ale troszke inaczej tzn ze ci z goldmana taki kurs doradzali sporej ilosci klientom ale to moze byc tez przeklamanie
elizafr / 2009-05-13 09:30
dzieki bax
chyba sobie jeszcze poczekam na den dobry kurs euro
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy