Forum Forum inwestycyjneForex

Elka 25 --------------------------jola

Elka 25 --------------------------jola

tara / 2009-05-07 09:00
Ela co robisz
Wyświetlaj:
elka25 / 2009-05-07 09:28 / Bywalec forum
Jolu sorki że dopiero teraz odpisuje ale jestem bardzo zajęta w pracy i komp mi się co 10 min zawiesza :/ Ja czekam bo nie chce znowu być stratna. Mamy kupione $ na bardzo podobnym poziomie. Jeśli nawet $ spadnie to zawsze coś mamy na uśrednienie prawda? a skoro Bax pisała że to bezpieczny poziom to chyba tak jest...
bidnymaniek / 2009-05-07 09:11 / Tysiącznik na forum

Przemyśl sobie co panowie Ci mówia,obierz
strategię i tego sie trzymaj.

Słuszna uwaga.pozdr.
anka z bankiera / 2009-05-07 09:05 / Bywalec forum
Jola nie mówię tego złośliwie,ale sama sobie szkodzisz tym panikowaniem.Nawet jak zarobisz i sprzedasz,to następnym razem nikt nie wezmie na siebie doradzania Ci kupna.Nawet bax już chyba ma dośc,chce żebyś sprzedała,zarobiła i dalej decydowała sama,bo potem będziesz miec pretensje tylko do siebie.Nikt tu przecież nie wie na 100% co się stanie,jakby tak było,to byłby milionerem.Przemyśl sobie co panowie Ci mówia,obierz strategię i tego sie trzymaj.
anka z bankiera / 2009-05-07 09:12 / Bywalec forum
Nie wiem,ja się na tym tak znam,jak Ty.Ja czekam...
tara / 2009-05-07 09:09 / Tysiącznik na forum
Ania myslisz aby czekac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy